Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Wakacje.plWczasyMarokoAgadirAgadirRiu Palace Tikida Agadir

Riu Palace Tikida Agadir

Kod oferty: WAK726052
Kod oferty: WAK726052
1/17
teren hotelu, basen
basen
teren hotelu, basen
basen
basen

Opis oferty

Region: AgadirOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK726052
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Katarzyna
Sierpień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 22.08.2022
2.0
Nie polecam!!! Pokoje brudne, śmierdzące. Na stołówce brak stolików, brak ręczników na basenie.

Klaus
Czerwiec 2019 ·

Para

Dodano: 29.09.2019
10
Klaus. Spędziliśmy z żoną wspaniałe wakacje w tym hotelu, przez dwa tygodnie w czerwcu 2019. Pokoje przestronne. Czystość w pokojach, na zewnątrz otoczenia hotelu i dwóch dużych basenach utrzymywana na wysokim poziomie. Obsługa hotelowa bez zastrzeżeń i bardzo życzliwa. Można było także przyjść w późnych godzinach dopołudniowych i zawsze wybrać odpowiednie miejce do opalania przy basenach lub nad oceanem. Oferowana dowolna ilość ręczników przy basenach, które można było pobrać bez kaucji. Wyżywienie All Inclusive bez zastrzeżeń o każdej porze. Obfity wybór potraw nawet dla bardzo wymagających klientów. Napoje alkohole sampany, wino i piwo podawane bez ograniczeń w zamkniętych butelkach, otwierane przez kelnera przy stoliku. Także napoje lokalne i międzynarodowe alkoholowe i bezalkoholowe z chwilą otwarcia barów dostępne o każdej porze dnia. Duży wybór przekąsek oraz ciast dostępne w porze popołudniowej. To idealny wybór na spędzenie w tym hotelu dla osób ceniących sobie wysokim standard wypoczynku. Przysłowie mówi, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ale my planujemy w przyszłym roku ponownie spędzić wczasy w tym hotelu.

Daria
Maj 2019 ·

Para

Dodano: 25.05.2019
10
Rewelacja ???? polecam bardzo serdecznie wszystkim którzy cenią spokój ????
ZaletyHotel ma same zalety. Czysto, obsługa na najwyższym poziomie. Znakomita kuchnia, alkohole w szkle. Ten hotel to gwarancja odpoczynku, relaksu i luksusu.
WadyBrak

Adam
Wrzesień 2018 ·

Para

Dodano: 06.10.2018
9.8
Hotel zdecydowanie mogę polecić i jadąc po raz kolejny do Maroka wybiorę ten hotel.
ZaletyPiękny hotel o niskiej zabudowie, dużo zieleni, czystość, bardzo miły i pomocny personel. Brak jakiegokolwiek problemu z miejscami przy barach czy restauracji. Alkohole i drinki na dobrym poziomie. Jedzenie na bardzo dobrym poziomie na pewno nikt nie będzie głodny. Parasole i leżaki na plaży w cenie. Blisko od lotniska - transfer około 1/2 h. Wyjątkowo duże pokoje.
Wadydrobna wada to brak boya na plaży hotelowej, który pilnuje pozostawionych rzeczy na leżakach oraz serwisu hotelowego.

Sławek
Sierpień 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 19.09.2018
8.0
Hotel ma wysoki standard. Oczywiście nie należy się spodziewać wuropejskich 5* ale mimo to jest nieźle. Brak plaży jest chyba największą wadą. Jest mały obszar wydzielony dla hotelu na publicznej plaży ale nie warto tam iść bo jest brudno i tak tłoczno, że trudno dotrzeć do wody... Do tego ważna informacja - praktycznie przez 80% czasu panuje tam mgła lub jest pochmurno (wizyta w sierpniu) dlatego jeśli ktoś lubi kąpiele słoneczne i morskie to raczej gdzie indziej,... Ale jeśli nie to polecam.
ZaletyWysoki standard
WadyBrak prywatnej plaży, tłok na basenie, głośna muzyka z ulicy do 23:00

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
25°C
15°C
21°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej. Formularz należy wypełnić i wydrukować dla każdej osoby podróżującej, także dla dzieci bez względu na wiek. zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu.
Obywatele polscy udający się turystycznie do Maroka są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni. Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).