Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Corail

Kod oferty: WAK576963
Kod oferty: WAK576963
basen, sport i rekreacjateren hotelu, basenteren hoteludrink barrestauracjapokój
basen, sport i rekreacja
teren hotelu, basen
teren hotelu
drink bar
restauracja
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Region: Marrakesz-SafiOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK576963
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

5.4
Adam Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Para
Odnoszę wrażenie, że hotel jest przeznaczony dla studentów . Zadowolone będą też osoby szukające taniego noclegu w Marrakeszu, nastawione na zwiedzanie. Posiłki dostarczane przez catering były dobre i można było się najeść. Hotel wymaga odnowienia. Informacja o basenie jest prawdziwa, ale każdy kto go zobaczy uśmieje się. Ma on pewnie 3x3 metry , w sumie maluch to też samochód :D Jest to hotel dla optymistów, oni przeżyją, a pesymiści się zabiją.
Zaletymogło być gorzej codziennie były zmieniane ręczniki i ścielone łóżko w pokojach było czysto posiłki były dostarczane przez catering , moim zdaniem bardzo dobre
Wadycodziennie były imprezy na parterze przekazanie informacji o godzinie np. posiłków stanowi wyzwanie dla obsługi hotel nie jest odpowiednio prowadzony Exim tours nie poinformował że karta pokładowa będzie wydrukowana na stanowisku odprawy bagażowej - to jest największa wada całego wyjazdu

6.7
Patrycja Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2019Para
Hotel szczególnie polecam osobom aktywnym i nastawionym na zwiedzanie.
ZaletyBlisko do placu Jeema el Fna, dojazd wszystkimi autobusami na plac, przyjemna obsługa,dobrze działająca klimatyzacja, pokoje czyste, jedzenie dobre choć za śniadaniami na słodko nie przepadam.
WadyMikro basen

5.6
Marta Klient Wakacje.pl
Pobyt - Październik 2018Para
Pokoje zadbane, z dość starym wyposażeniem. Jedzenie dość dobre - śniadania na słodko (ciastka francuskie, miód, konfitura, jajka na twardo, sok pomarańczowy, kawa - codziennie ten sam zestaw, czasem dodawane są placki-naleśniki), obiadokolacje różne (szwedzki stół, ale mały wybór - w sobotę i niedzielę tradycyjna zupa z ciecierzycy i tajine - napoje do obiadokolacji, tzn. woda albo piwo płatne! (małe piwo za 3 euro)). Zazwyczaj posiłki obsługuje jedna osoba, więc jak trafi się grupa, która zostawi po sobie chlew na stolikach, to może się zdarzyć, że pomimo pustej sali nie będzie gdzie usiąść ani co zjeść przez dłuższą chwilę (o utracie apetytu nie wspominając). Dobra lokalizacja - przy hotelu \"przystanki\" autobusowe, do starego miasta spacerem 20-30 min, blisko carrefour, sklepy i restauracje. W przypadku pokoi z balkonem od strony głównej ulicy przeszkadza hałas i gorąc (słońce świeci od rana do popołudnia). Basen to bardziej pozostałość po jakiejś starej łaźni, element dekoracji, niż miejsce do popływania - rano pełen petów po nocnych imprezach.
Zaletylokalizacja, niska cena, miła obsługa
Wadyhałas, niezbyt wysoki standard

5.7
Alina Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2018Para
Jeżeli ktoś szuka luksusu, to tu go nie znajdzie. Jednak jeśli potrzebuje mieć tani nocleg z dwoma posiłkami - polecam. Blisko centrum, dworca kolejowego i autobusowego. Przy hotelu przystanek autobusów miejskich. Dobre miejcse na wszelkie wycieczki i zwiedzanie Maroka: Sahara, góry Atlas, Wodospady w Ouzoud i inne atrakcje oferowane przez mnóstwo prywatnych biur podróży, które prześcigają sie w cenach za tą samą wycieczkę.

Mapa

Pogoda

27°C
17°C
21°C
11

Przed podróżą

Zgodnie z aktualizacją warunków wjzdowych z dnia 15 czerwca 2021 informujemy, że Podróżni, w tym dzieci powyżej 10. roku życia, mogą wjechać do Maroka korzystając z ofert przewoźników, którzy otrzymali specjalne zezwolenia na wlot, jeżeli posiadają

- zaświadczenie (marokańskie lub zagraniczne) o kompletnym zaszczepieniu (osobę uważa się za kompletnie zaszczepioną po dwóch tygodniach od otrzymania ostatniej dawki szczepionki (jednej dawki dla szczepionek jednodawkowych i drugiej dawki dla szczepionek dwudawkowych),
- lub negatywny wynik testu PCR wykonanego maksymalnie 48 godzin przed datą wjazdu do Maroka,
Każda osoba udająca się do Maroka ma obowiązek wypełnienia fiszki sanitarnej otrzymanej w samolocie.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.
Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu.
Obywatele polscy udający się turystycznie do Maroka są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni. Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).