Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Diamant Les Bains Residence

Kod oferty: WAK609546
Last minute
Kod oferty: WAK609546
1/23
basen
basen
pokój
pokój
pokój

Opis oferty

Region: Le DiamantOrganizator: Ecco TravelKod oferty: WAK609546

Region

Martynika

Lokalizacja

W Le Diamant, ok. 13km od lotniska, przy plaży.

Wyposażenie

Liczba pokoi: 33, bary: 1, baseny odkryte: 1, bungalowy: 6, internet, parking, bar, taras słoneczny, ogród, biblioteka, kawiarnia, room service, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), centrum konferencyjne, pokoje dla niepalących, wypożyczalnia samochodów, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Basen

Parasole i leżaki bezpłatne, brodzik, ręczniki bezpłatne, basen odkryty.

Pokoje

Typ pokoju - pokój typu standard

Sport na plaży

Część oferty może być dostępna za dopłatą: nurkowanie i nurkowania z rurką (poza obiektem).

Sport i fitness

Część oferty może być dostępna za dopłatą: wędkowanie (poza obiektem), golf (poza obiektem), kajaki

Rozrywka

Piesze i rowerowe wycieczki, biblioteka

Wyżywienie

Śniadania w cenie, możliwość dopłaty do obiadokolacji

Informacje dodatkowe

WAŻNE! Przesiadka w Paryżu - konieczność zmiany lotniska z Charles de Gaulle na d'Orly we własnym zakresie (shuttle bus, bezpłatnie z biletem Air France, konieczność odebrania bagażu podczas przesiadki). Więcej informacji w naszym Przewodniku http://www.eccotravel.eu/martynika/).

Polska obsługa.

Istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej bezpośrednio po przyjeździe do hotelu (nie jest ona wliczona w cenę hotelu). ok. 2,25 EUR/ dzień/osobę.

świadczenia

Cena zawiera
Przelot Polska - Paryż - Martynika - Polska (Przesiadka w Paryżu - konieczność zmiany lotniska z Charles de Gaulle na d'Orly we własnym zakresie - shuttle bus, bezpłatnie z biletem Air France, konieczność odebrania bagażu podczas przesiadki). Więcej informacji w naszym Przewodniku http://www.eccotravel.eu/martynika/bagaż podręczny do 12kgOpłaty lotniskoweUbezpieczenie KL, NNWPolską obsługęTransfer z/i na lotnisko prywatnym samochodem lub mini busem

Dodatkowo płatne

Cena nie zawiera
dopłaty do bagażu głównego 23kg - 350zł/szt.dopłaty do pokoju pojedynczegodopłat do pokoi o wyższym standardziewycieczek fakultatywnychopłaty klimatycznej, wymaganej bezpośrednio po przyjeździe do hotelu (nie jest ona wliczona w cenę hotelu, wysokość opłaty podana w opisie danego hotelu). W większości hoteli konieczne jest posiadanie karty kredytowejmiejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Obsługa na miejscu

Obsługa
w języku polskim

Informacje wizowe

Wiza
brak

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Czwartek, 14.07.2022
WAWWarszawa - Chopin
FDFFort De France

Powrót

Czwartek, 21.07.2022
FDFFort De France
WAWWarszawa - Chopin

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Przed podróżą

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.