Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Tarisa Resort & Spa

Kod oferty: WAK606602
basen
obiekt, basen
basen
basen
basen
basenobiekt, basenbasenbasenbasenplażaplażasport i rekreacjabasen, restauracjateren hotelupokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Tuż przy hotelu szeroka, biała, piaszczysta plaża Mont Choisy z łagodnym zejściem do morza.
 • Bogata oferta rekreacyjna - m.in.: kort tenisowy, siatkówka, mini golf, rowerki wodne, kajaki, SPA (odpłatnie).
 • Rozrywka: programy rozrywkowe oraz występy muzyczne i pokazy.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK606602Region: Wybrzeże PółnocneOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Ogród botaniczny Sir Seewoosagur Ramgoolam Botanical Garden

  10 km w linii prostej od hotelu
  Koniecznie wybierzmy się do jednego z najstarszych na świecie ogrodów botanicznych i zarazem najczęściej odwiedzanego przez turystów miejsca na wyspie. Kilkadziesiąt gatunków plam (nietypową jest Palma Cejlońska kwitnąca raz na 40 lat) i olbrzymie wielobarwne lotosy oczarują nas swoim pięknem. Wstęp na teren ogrodu jest bezpłatny. Istnieje możliwość zwiedzania w towarzystwie przewodnika, który podczas spaceru między innymi przedstawi nam ciekawą historię powstania ogrodu.

  Zobacz więcej

  Aapravasi Ghat w Port Louis

  16 km w linii prostej od hotelu
  Będąc na wakacjach na Mauritiusie nie można pominąć wizyty w Port Louis - stolicy wyspy, która jest bardzo ważnym ośrodkiem administracyjno-kulturowym. Koniecznie zwiedźmy Aapravasi Ghat - zespół budowli z 1849 roku, które pełniły niegdyś rolę centrum recepcyjnego dla indyjskich imigrantów. Z uwagi na niekwestionowaną wartość historyczną Aapravasi Ghat zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  Zobacz więcej

  Plaża Belle Mare

  31 km w linii prostej od hotelu
  Plaże na Mauritiusie są jego największą atrakcją turystyczną. Długie, ze złocistym i miękkim piaskiem, błękitnym morzem i szumiącymi w oddali palmami kokosowymi, wprawiają każdego turystę w stan idealnego wypoczynku i harmonii z otoczeniem. Dodatkową zaletą plażowania w tej części wyspy są doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, a przede wszystkim do nurkowania. Ukształtowanie dna tutejszej rafy koralowej stwarza fantastyczne możliwości obserwacji ogromnych ławic barakud, ponad metrowych tuńczyków, a nawet szarych rekinów rafowych.

  Zobacz więcej

  Park Narodowy Black River Gorges

  43 km w linii prostej od hotelu
  Przyroda Mauritiusa to jeden z głównych powodów wycieczek na wyspę. W parku Black River Gorges, założonym w 1994 roku, będziemy mieli wyjątkową okazję niemal na wyciągnięcie ręki podziwiać jej piękno. W jednym miejscu zobaczymy niezliczone gatunki egzotycznych zwierząt i roślin (także endemicznych, takich jak na przykład różowy gołąb czy maurytyjska pustułka). Jeżeli lubimy długie spacery pośród zachwycających górskich krajobrazów koniecznie wybierzmy się do Black River Gorges.

  Zobacz więcej

  Vanille Réserve des Mascareignes

  53 km w linii prostej od hotelu
  Wycieczka do Vanille Réserve des Mascareignes to obowiązkowy punkt zwiedzania na turystycznej mapie Mauritiusa. Na terenie parku znajduje się farma krokodyli i motylarium. Spotkamy tu także niemal 1000 żółwi, wiele gatunków owadów i iguany. Wizytę w rezerwacie możemy kontynuować w sklepie z pamiątkami, w którym kupimy między innymi torebkę ze skóry krokodyla, a w restauracji zjemy stek z krokodyla.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  30°C
  Temperatura w nocy
  24°C
  Temperatura wody
  27°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że rząd Mauritiusu podjął decyzję o otwarciu granic z dniem 1 października 2020 roku. Uprawnieni do wjazdu do kraju są obywatele Mauritiusu, rezydenci, osoby pracujące na wyspie oraz turyści planujący dłuższe pobyty. Obowiązkowe jest okazanie negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie później niż 7 dni przed przylotem. Test jest powtarzany w dniu przylotu, a następnie 7 i 14 dni po przylocie. Obowiązkowa 14- dniowa kwarantanna odbywa się w wyznaczonych hotelach.
  Ważność paszportu w dniu planowanego opuszczenia terytorium Republiki Mauritiusa powinna wynosić - zgodnie z wymogami tego kraju - co najmniej kilka dni. Odpowiednio długi termin ważności dokumentu podróży (paszportu) jest bardzo ważny także z tego powodu, by nie dopuścić do powstania problemów z przedłużającym się pobytem w przypadkach losowych. Należy pamiętać, że nieważny paszport może spowodować kłopoty np. na lotnisku lub drodze powrotnej do kraju.
  Obywatele polscy są zwolnieni z obowiązku wizowego przy pobytach do 90 dni. Powinny być spełnione następujące warunki: mają bilet powrotny, potwierdzoną rezerwację miejsca zamieszkania oraz środki niezbędne do utrzymania się w czasie pobytu (ok. 100 USD na dzień).
  Zaleca się wykupienie przed przyjazdem międzynarodowego ubezpieczenia zdrowotnego.Turyści korzystają w razie potrzeby z usług prywatnych szpitali i gabinetów lekarskich - bezpłatne szpitale państwowe nie są dostępne dla cudzoziemców.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.8
  dzdz
  Pobyt - Luty 2017Rodzina z dziećmi
  Piękne położenie - 100 metrów od piaszczystej plaży Mont Chaisy (plaża miejska, ale tylko w weekendy pojawia się na niej więcej mieszkańców Mauritiusu). Plaża wąska, ale z możliwością schowania się pod drzewami. Zejście do wody piaszczyste (chociaż, jak wszędzie na Mauritiusie, pod wodą są/bywają niewidoczne kamienie więc trzeba wchodzić do wody powoli). Malownicza sceneria, przyjaźni ludzie, polecam zakupienie wycieczek dodatkowych w lokalnych biurach podróży - ceny są nawet 5 razy niższe (!) niż przy wykupie tych samych wycieczek/animacji przez polskie biuro podróży (wprost groteskowa marża)
  Zaletybliskość plaży, kameralność
  Wadywymaga remontu

  5.1
  nn Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Luty 2017Rodzina z dziećmi
  bardzo słabe posiłki, brak owoców chociaż na wyspie i straganach jest ich pod dostatkiem. mało leżaków i parasoli na plaży . bez parasola ciężko jest przebywać na słońcu.
  6.4
  nn Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Luty 2017Rodzina z dziećmi
  brak owoców, BARDZO słabe posiłki, brak owoców, BARDZO słabe posiłki, brak owoców, BARDZO słabe posiłki,
  Wadybrak owoców

  7.1
  Małgorzata Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2017Para
  Hotel bardzo sympatyczny , położenie przy pięknej plaży , gdzie można pływać do woli, nie ma fal można korzystać z różnego sprzętu pływającego. Obsługa hotelu bardzo sympatyczna urozmaicone posiłki.Polecam dla tych co lubią spokój i kameralną atmosferę.Pokoje hotelowe wymagają odświeżenia ale przecież na Mauritiusie nie spędza się czasu w hotelu.Ogólnie oceniam hotel dobrze natomiast położenie hotelu bardzo dobrze.Polecam dla par oraz singli ale także dla rodzin z dziećmi.Plaża jest bezpieczna łagodne wejście do wody można mieć buty do kąpieli , jest trochę kamieni i rafy. My nie mieliśmy butów i nie było problemu .
  Zaletyfajnie położony przy pięknej plaży , dobre posiłki i bardzo sympatyczna obsługa. Kameralny nie ma tłoku .
  WadyDosyć zużyty ,wymaga odnowienia.

  8.2
  Zaneta
  Pobyt - Listopad 2016Para
  Autor nie dodał opinii tekstowej.