Dobry3 opinie
7,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Anelia Resort & Spa (ex Klondike)

Last minute
Kod oferty: WAK630832
basen
basen
pokój
pokój
pokój
basenbasenpokójpokójpokójpokójrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrestauracjaplażaplażabasenteren hoteluteren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

595
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Wylot

25.04.2021 Niedziela
WAWWarszawa - Chopin
26.04.2021 Poniedziałek
MRUMauritius

Powrót

10.05.2021 Poniedziałek
MRUMauritius
11.05.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK630832Region: Wybrzeże PołudnioweOrganizator: Konsorcjum Biur Podróży

Położenie

Obiekt położony jest na zachodnim wybrzeżu wyspy w Flic-En-Flac.

Plaża bezpośrednio przy hotelu, do lotniska 45km.

Pokoje

Hotel oferuje 150 pokoje wyposażonych w klimatyzację sterowaną indywidualnie, wentylator sufitowy, Wi-Fi, telefon, sejf, minibar, telewizję z płaskim ekranem z kanałami lokalnymi i satelitarnymi, zestaw do parzenia kawy/herbaty, balkon lub taras, łazienkę z prysznicem i suszarką.

Pokoje Deluxe mają powierzchnię 40m2 i są przystowane dla osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji gości

Całodobowa recepcja, restauracje i bary, basen, ogród, siłownia, sporty wodne, SPA.

Cena zawiera

Bilet lotniczy Polska/Niemcy/Czechy - Mauritius - Polska/Niemcy/Czechy w kwocie (z Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk) min. 2800 PLN osoba dorosła oraz min. 2400 PLN dziecko 2-12 lat; z Niemiec (Berlin) i Czech (Praga) min. 3100 PLN osoba dorosła oraz min. 2600 PLN dziecko 2-12), transfer lotnisko - hotel-lotnisko, zakwaterowanie w wybranym typie pokoju, wyżywienie all inclusive, opieka anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie CP do 100% KL --> Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 13 zł/os oraz obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/os.

Cena nie zawiera

Napiwków za usługi lokalnych przewodników, wydatków własnych, wczesnego zameldowania i późnego wymeldowania, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

Uwagi

1. Na Mauritius nie obowiązują wizy przy pobycie do 90 dni.

2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą.

4. Hotel organizuje w okresie świąteczno-noworocznym kolację wigilijną (dorośli 60 Euro, dzieci do 11 lat 30 Euro) oraz kolację sylwestrową (dorośli 90 Euro, dzieci do 11 lat 35 Euro)

5. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

6. Dzieci do lat 16 pobyt w hotelu ze zniżką procentową.

Warunki wjazdowe

Wszyscy potencjalni pasażerowie (w tym dzieci i niemowlęta) podróżujący na Mauritius w listopadzie i grudniu 2020 r. Muszą posiadać następujące dokumenty

• zaświadczenie o negatywnym teście PCR COVID - 19 wydanym od 5 do 7 dni przed datą wejścia na pokład w ostatnim miejscu zaokrętowania.

• ważny bilet lotniczy na Mauritius;

• dowód zakupu pakietu podróżnego obejmującego zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w wyznaczonym hotelu na obowiązkową 14-dniową kwarantannę w pokoju.

Ważne - każdy przylatujący pasażer będzie musiał przejść testy PCR w dniu przylotu, w 7 i 14 dniu po przylocie; jeśli test PCR wykaże pozytywny wynik COVID-19, osoba zostanie przekazana do publicznej placówki medycznej w celu leczenia.

Osoby spoza Mauritiusa muszą uiścić opłatę w wysokości 13500 Rs na osobę w swoim hotelu na pokrycie kosztów Ministerstwa Zdrowia (w tym trzech testów PCR przeprowadzonych na Mauritiusie) przy zakupie pakietu podróżnego.

Pasażerowie przybywający na Mauritius muszą pobrać i wypełnić swój formularz oświadczenia o zdrowiu pasażera Covid-19 oraz formularz lokalizacji pasażera, które należy przekazać do okienka Ministerstwa Zdrowia i Wellness po przyjeździe.

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu.

Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę.

Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza,że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut)

Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa i atrakcje okolicy

Park Narodowy Black River Gorges

13 km w linii prostej od hotelu
Przyroda Mauritiusa to jeden z głównych powodów wycieczek na wyspę. W parku Black River Gorges, założonym w 1994 roku, będziemy mieli wyjątkową okazję niemal na wyciągnięcie ręki podziwiać jej piękno. W jednym miejscu zobaczymy niezliczone gatunki egzotycznych zwierząt i roślin (także endemicznych, takich jak na przykład różowy gołąb czy maurytyjska pustułka). Jeżeli lubimy długie spacery pośród zachwycających górskich krajobrazów koniecznie wybierzmy się do Black River Gorges.

Zobacz więcej

Aapravasi Ghat w Port Louis

19 km w linii prostej od hotelu
Będąc na wakacjach na Mauritiusie nie można pominąć wizyty w Port Louis - stolicy wyspy, która jest bardzo ważnym ośrodkiem administracyjno-kulturowym. Koniecznie zwiedźmy Aapravasi Ghat - zespół budowli z 1849 roku, które pełniły niegdyś rolę centrum recepcyjnego dla indyjskich imigrantów. Z uwagi na niekwestionowaną wartość historyczną Aapravasi Ghat zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Zobacz więcej

Ogród botaniczny Sir Seewoosagur Ramgoolam Botanical Garden

28 km w linii prostej od hotelu
Koniecznie wybierzmy się do jednego z najstarszych na świecie ogrodów botanicznych i zarazem najczęściej odwiedzanego przez turystów miejsca na wyspie. Kilkadziesiąt gatunków plam (nietypową jest Palma Cejlońska kwitnąca raz na 40 lat) i olbrzymie wielobarwne lotosy oczarują nas swoim pięknem. Wstęp na teren ogrodu jest bezpłatny. Istnieje możliwość zwiedzania w towarzystwie przewodnika, który podczas spaceru między innymi przedstawi nam ciekawą historię powstania ogrodu.

Zobacz więcej

Vanille Réserve des Mascareignes

32 km w linii prostej od hotelu
Wycieczka do Vanille Réserve des Mascareignes to obowiązkowy punkt zwiedzania na turystycznej mapie Mauritiusa. Na terenie parku znajduje się farma krokodyli i motylarium. Spotkamy tu także niemal 1000 żółwi, wiele gatunków owadów i iguany. Wizytę w rezerwacie możemy kontynuować w sklepie z pamiątkami, w którym kupimy między innymi torebkę ze skóry krokodyla, a w restauracji zjemy stek z krokodyla.

Zobacz więcej

Plaża Belle Mare

44 km w linii prostej od hotelu
Plaże na Mauritiusie są jego największą atrakcją turystyczną. Długie, ze złocistym i miękkim piaskiem, błękitnym morzem i szumiącymi w oddali palmami kokosowymi, wprawiają każdego turystę w stan idealnego wypoczynku i harmonii z otoczeniem. Dodatkową zaletą plażowania w tej części wyspy są doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, a przede wszystkim do nurkowania. Ukształtowanie dna tutejszej rafy koralowej stwarza fantastyczne możliwości obserwacji ogromnych ławic barakud, ponad metrowych tuńczyków, a nawet szarych rekinów rafowych.

Zobacz więcej

Pogoda

Temperatura w dzień
29°C
Temperatura w nocy
23°C
Temperatura wody
27°C
Liczba godzin słonecznych
7

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że do 15.04.2021 obowiązuje zakaz wjazdu na Mauritius.
Ważność paszportu w dniu planowanego opuszczenia terytorium Republiki Mauritiusa powinna wynosić - zgodnie z wymogami tego kraju - co najmniej kilka dni. Odpowiednio długi termin ważności dokumentu podróży (paszportu) jest bardzo ważny także z tego powodu, by nie dopuścić do powstania problemów z przedłużającym się pobytem w przypadkach losowych. Należy pamiętać, że nieważny paszport może spowodować kłopoty np. na lotnisku lub drodze powrotnej do kraju.
Obywatele polscy są zwolnieni z obowiązku wizowego przy pobytach do 90 dni. Powinny być spełnione następujące warunki: mają bilet powrotny, potwierdzoną rezerwację miejsca zamieszkania oraz środki niezbędne do utrzymania się w czasie pobytu (ok. 100 USD na dzień).
Zaleca się wykupienie przed przyjazdem międzynarodowego ubezpieczenia zdrowotnego.Turyści korzystają w razie potrzeby z usług prywatnych szpitali i gabinetów lekarskich - bezpłatne szpitale państwowe nie są dostępne dla cudzoziemców.

Opinie

Opinie dodane przez

5.6
Yacky
Pobyt - Marzec 2018Para
Nie polecam w tej cenie. W porywach dałbym 3*. Serwis pokojowy marny. Są pokoje z drzwiami w ścianach, przez które dochodzą odgłosy od sąsiadów. Jedzenie smaczne i urozmaicone. Marna higiena na stołówce. Na jedzeniu siadają muchy, a resztki ze stołów "sprzątają" wróble. Obsługa uśmiechnięta i miła, ale nie rekompensuje to ogólnego braku czystości.
ZaletyŁadnie położony. Dużo zieleni. Mili ludzie. Dobra kuchnia.
WadySłabe sprzątanie. Brudna pościel. Brak kompetentnych ludzi w przypadku reklamacji. Brak klimatyzacji w stołówce. Brudne baseny i w fatalnym stanie technicznym.

9.7
Małek Mirosław Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2017Para
Hotel bardzo kameralny,bardzo dobre pokoje, codzienne sprzątanie,dwa razy dziennie wymiana ręczników plus ręcznik na plażę,sejf darmowy.Bardzo mili i pomocna obsługa w każdej chwili, plaża koło hotelu leżaki gratis.Jedzenie bardzo dobre urozmaicone.wspaniałe otoczenie ,prawie ogród botaniczny:)dookoła nie ma żadnej ulicy tak że nie dochodzi żaden hałas, dwa baseny,drink bar, bar z hamburgerami, kort tenisowy,bilard, spa.Gorąco polecam ten hotel.
ZaletyPołozenie,pokoje,czystość, obsługa, wyżywienie.
Wadybrak
+5

8.4
Wiesław Klient Wakacje.pl
Pobyt - Listopad 2016Para
Polecam hotel na cztery gwiazdki jest ok spokój zdala od hałasu
ZaletyMały kameralny
WadySłaba plaża