Wspaniały87% poleceń
8,7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Sofitel Imperial Resort & Spa

Last minute
Kod oferty: WAK630881
obiekt, plaża
teren hotelu
basen, sport i rekreacja
teren hotelu
basen, restauracja
obiekt, plażateren hotelubasen, sport i rekreacjateren hotelubasen, restauracjarestauracjateren hotelurestauracjapokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

595
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Wylot

22.04.2021 Czwartek
WAWWarszawa - Chopin
23.04.2021 Piątek
MRUMauritius

Powrót

07.05.2021 Piątek
MRUMauritius
08.05.2021 Sobota
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK630881Region: Wybrzeże PołudnioweOrganizator: Konsorcjum Biur Podróży

Położenie

Luksusowy hotel położony 4km od miejscowości Flic-en-Flac na terenie pięknego ogrodu tropikalnego przy plaży.

Do międzynarodowego lotniska 50km.

Pokoje

Hotel oferuje pokoje wyposażone w klimatyzację, telefon, zestaw do parzenia kawy/ herbaty, telewizja satelitarna, sejf, darmowe Wi-Fi, łazienkę z suszarką do włosów, balkon lub taras.

Do dyspozycji gości

Całodobowa recepcja, basen, ogród, bezpłatne Wi-Fi, bary, restauracje, siłownia, Spa, sporty wodne, plac zabaw i klub dla dzieci, kantor, sklep, biblioteka.

Cena zawiera

Bilet lotniczy Polska/Niemcy/Czechy - Mauritius - Polska/Niemcy/Czechy w kwocie (z Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk) min. 2800 PLN osoba dorosła oraz min. 2400 PLN dziecko 2-12 lat; z Niemiec (Berlin) i Czechy (Praga) min. 3100 PLN osoba dorosła oraz min. 2600 PLN dziecko 2-12, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w wybranym typie pokoju, wyżywienie HB, opieka anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 13 zł/os oraz obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/os.

Cena nie zawiera

Napiwków za usługi lokalnych przewodników, wydatków własnych, wczesnego zameldowania i późnego wymeldowania, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

Uwagi

1. Na Mauritius nie obowiązują wizy przy pobycie do 90 dni.

2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą.

4. Hotel organizuje w okresie świąteczno-noworocznym kolację wigilijną (dorośli 70 Euro, dziecko do 12 lat 35 Euro) oraz kolację sylwestrową (dorośli 100 Euro, dziecko do 12 lat 50 Euro).

5. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

6. Dziecko w wieku 3-12 lat zniżka procentowa na pobyt w hotelu, z wykluczeniem terminu 23.12.2020-04.01.2021

Warunki wjazdowe

Wszyscy potencjalni pasażerowie (w tym dzieci i niemowlęta) podróżujący na Mauritius w listopadzie i grudniu 2020 r. Muszą posiadać następujące dokumenty

• zaświadczenie o negatywnym teście PCR COVID - 19 wydanym od 5 do 7 dni przed datą wejścia na pokład w ostatnim miejscu zaokrętowania.

• ważny bilet lotniczy na Mauritius;

• dowód zakupu pakietu podróżnego obejmującego zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w wyznaczonym hotelu na obowiązkową 14-dniową kwarantannę w pokoju.

Ważne - każdy przylatujący pasażer będzie musiał przejść testy PCR w dniu przylotu, w 7 i 14 dniu po przylocie; jeśli test PCR wykaże pozytywny wynik COVID-19, osoba zostanie przekazana do publicznej placówki medycznej w celu leczenia.

Osoby spoza Mauritiusa muszą uiścić opłatę w wysokości 13500 Rs na osobę w swoim hotelu na pokrycie kosztów Ministerstwa Zdrowia (w tym trzech testów PCR przeprowadzonych na Mauritiusie) przy zakupie pakietu podróżnego.

Pasażerowie przybywający na Mauritius muszą pobrać i wypełnić swój formularz oświadczenia o zdrowiu pasażera Covid-19 oraz formularz lokalizacji pasażera, które należy przekazać do okienka Ministerstwa Zdrowia i Wellness po przyjeździe.

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu.

Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę.

Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza,że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut)

Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
29°C
Temperatura w nocy
23°C
Temperatura wody
27°C
Liczba godzin słonecznych
7

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że do 15.04.2021 obowiązuje zakaz wjazdu na Mauritius.
Ważność paszportu w dniu planowanego opuszczenia terytorium Republiki Mauritiusa powinna wynosić - zgodnie z wymogami tego kraju - co najmniej kilka dni. Odpowiednio długi termin ważności dokumentu podróży (paszportu) jest bardzo ważny także z tego powodu, by nie dopuścić do powstania problemów z przedłużającym się pobytem w przypadkach losowych. Należy pamiętać, że nieważny paszport może spowodować kłopoty np. na lotnisku lub drodze powrotnej do kraju.
Obywatele polscy są zwolnieni z obowiązku wizowego przy pobytach do 90 dni. Powinny być spełnione następujące warunki: mają bilet powrotny, potwierdzoną rezerwację miejsca zamieszkania oraz środki niezbędne do utrzymania się w czasie pobytu (ok. 100 USD na dzień).
Zaleca się wykupienie przed przyjazdem międzynarodowego ubezpieczenia zdrowotnego.Turyści korzystają w razie potrzeby z usług prywatnych szpitali i gabinetów lekarskich - bezpłatne szpitale państwowe nie są dostępne dla cudzoziemców.

Opinie

8.5
Adam
Pobyt - Październik 2013
Hotel wymaga lekkiego odnowienia, znajduje się na zachodnim wybrzeżu wyspy. pokoje duże z widokiem na ocean. Obsługa uczynna, miła, posiłki w restauraFajny pobyt
6.2
Wolfgang
Pobyt - Marzec 2013
Pierwszy pobyt w 1998 roku, urlop w 2013 w żadnym punkcie nie osiągnął poziomu z 1998 roku Wszystko bez entuzjazmu i pozbawione kontroli Jedzenie i obNigdy więcej z takim kierownictwem.
8.8
Paul
Pobyt - Maj 2013
Świetny hotel z dobrą gamą możliwości spędzania wolnego czasu i ofertą kulinarną. Hotel jest trochę stary, ale cena jest korzystnaDobry stosunek ceny do jakości

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
87%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie oSofitel Imperial Resort & Spa