Dobry9 opinii
6.7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Imperial Las Perlas

Last minute
Kod oferty: WAK644701
budynek główny, teren hotelu, basenobiekt, plażabasenobiekt, basenteren hotelu, basenobiekt, plażabeach bar, plażarecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokójsale konferencyjnebeach barrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjabeach barbeach barplażaplażaplaża
budynek główny, teren hotelu, basen
obiekt, plaża
basen
obiekt, basen
teren hotelu, basen

Nasi klienci docenili

 • Blisko do Chichen Itza - wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO
 • Bardzo dobre warunki do nurkowania (słynne jaskinie cenoty)
 • Bogate życie nocne (słynny klub-dyskoteka Coco Bongo)
 • Dużo atrakcji dla dzieci (park rozrywki Xcartet i park wodny Wet?n Wild)
 • Opis oferty

  Region: JukatanOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK644701
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Sobota, 15.05.2021
  07:05
  15:25
  POZPoznań
  CUNCancun

  Powrót

  Sobota, 22.05.2021
  17:15
  13:55
  CUNCancun
  POZPoznań

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.0
  Bogusław vv
  Basen mały nie korzystałem z niego. Zaraz przy hotelu jest przystań, skąd można załatwić sobie mały rejs lub wędkowanie. Plaża skromna, ale niezbyt tłoczna. Nie jestem zwolennikiem leżaków. Wystarczył mi ręcznik. Nie było zbyt wielkich fal więc można było się spokojnie kąpać. Restauracja hotelowa inna od tych które widziałem do tej pory. Utrzymana w stylu rybackim jeśli mogę tak to określić. Jedzenie w restauracji brazylijskiej nie szczególne. Może dla amatorów próbowania nowych rzeczy
  7.6
  Jola VV
  Viva Mexico chciałoby się rzec po wizycie w tym kraju. Ludzie fantastyczni. Hotelik dobity sprzętowo. Wilgoć w niektórych pokojach. Mogę was pocieszyć że ze zmianą nie ma większego problemu ponieważ hotel nie jest w 100% obłożony. Inną zaletą jest anonimowść, brak wrzaskliwych zabaw basenowych. Pracownicy w hotelu w niczym nie będą wam przeszkadzać. Kiedy trzeba zawsze kręcili się gdzieś w pobliżu. Czystość oceniam dobrze. Zawsze widziałam kogoś z mopem, szczotką.
  5.1
  HT Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2008Para
  Hotel był remonotowany od wewnątrz i od zewnątrz co nie było miłe i nie sprzyjało wypoczynkowi. Na plaży pomimo wywożenia zalegały codziennie chałdy glonów wyrzucanych przez może. Nie mozna było kozystać z kompieli w morzu przy plaży. Wygladało to bardzo nieestetycznie i zle. Częsta i mocna woń siarkowodoru. Hotel lekko przypominał pod wieloma wzgledami hotel z epoki gierkowskiej w polsce. Trzygwiazdki to napewno nie były. w Hiszpani była by to jedna gwiazdka. Czesto czegoś brakowało a miał być to all inclusive. Byłem bardzo rozczarowany. Tylko opieka miejscowego rezydenta była na poziomie.
  6.4
  Dorota cc
  Tym którzy zobaczą cenę i będą oczekiwać luksusów stanowczo odradzam. Trochę przypomina taki typowy hotelik z filmu. Mały, lekko zniszczony. Obsługa dobra, choć czasem zdawała się nie zwracać uwagi na pewne rzeczy. Ogólny stan pokoi budził pewne zastrzeżenia. Przydałyby się nowe sprzęty. W pobliżu można było robić zakupy za nie dużą kasę. Na mieście nie ma problemu żeby zjeść coś dobrego. Polecam burito. Jednak najmilej będę wspominała atmosferę i tutejszych przesympatycznych ludzi .
  7.2
  Krystian cc
  Ja pojechałem sam, na krótki tygodniowy pobyt. Zapewne tu wrócę bo Meksyk jest super. Nie wiem czy do tego hotelu. Jego atuty to niska, bardzo przystępna cena, fajna obsługa (znam hiszpański, może dlatego było mi łatwiej). Zdecydowanie piękne plaże, choć ta hotelowa akurat klasy średniej. Co by nie pisać o kuchni to najeść można się było do syta. Pokój jak dla samotnik - wystarczający w 100 %. Natomiast nie wiem czy pojechałbym tutaj z rodzinką. Z moich rad - trzeba brać poprawkę na tutejszych i być miłym a wszystko skończy się na Si Senior.

  Mapa

  Klub-dyskoteka Coco Bongo 6 km w linii prostej od hotelu
  Amatorom życia nocnego szczególnie polecamy osławiony już klub-dyskotekę Coco Bongo. Podczas trwającego 3 godziny show, będącego połączeniem teatru, muzyki i śpiewu w wykonaniu profesjonalnych tancerzy wcielających się na scenie między innymi w Michaela Jacksona czy Madonnę, przeżyjemy niezapomniany wieczór (bilet wstępu to koszt ok. 100 USD).

  Zobacz więcej

  Isla Mujeres 11 km w linii prostej od hotelu
  Isla Mujeres (Wyspa Kobiet) to fantastyczny pomysł na jednodniową wycieczkę. Można tu przypłynąć promem z Playa del Carmen lub z Cancun. Główną atrakcją wyspy jest bardzo ciekawa kolonia żółwi żyjących na farmie - to dla nich przypływają tu turyści z całego Meksyku. Ciekawą atrakcją jest także delfinarium. Po wyspie możemy także poruszać się rowerem. Jest tu także malowniczy zakątek z plażą i wiele miejsc do nurkowania oraz snorkelingowania. Wody Isla Mujeres skrywają wyjątkowy skarb - gratkę dla wszystkich amatorów nurkowania - na dnie morza znajduje się muzeum (możemy je także podziwiać z pokładu łodzi ze szklanym dnem).

  Zobacz więcej

  Park wodny Wet'n Wild 15 km w linii prostej od hotelu
  Dzieci po prostu go uwielbiają - głównie ze względu na jego największą atrakcję - słynne w całym Meksyku delfinarium. Oprócz wielu pokazów akrobatycznych sztuczek w wykonaniu delfinów, będziemy również mogli nauczyć się z nimi pływać i poznać ich wyjątkowy system komunikacji (program delfinarium jest bardzo urozmaicony i dostosowany do dzieci w każdym wieku). Kiedy nasza przygoda z delfinarium dobiegnie końca będziemy mogli kontynuować naszą wycieczkę po parku na zjeżdżalniach i w basenie.

  Zobacz więcej

  Park tematyczny Xcaret 72 km w linii prostej od hotelu
  Xcaret to Meksyk w pigułce. Jeżeli chcemy poznać kulturę starożytnych Majów oraz Meksyku, a nie mamy odpowiednio dużo czasu aby odwiedzić wszystkie ważne miejsca takie jak na przykład ruiny miast Majów - koniecznie wybierzmy się do parku tematycznego Xcaret. Liczba atrakcji, które tam na nas czekają, jest tak duża, że niektórzy przyjeżdżają tu więcej niż jeden raz. Między innymi będziemy mogli wziąć udział w spektaklach artystycznych, które zapoznają nas z historią i kulturą Meksyku, zwiedzimy wioskę archeologiczną, Wsypę Jaguarów, cmentarz Majów, możemy też wziąć udział w spływie podziemną rzeką. Oczywiście nie możemy zapomnieć o licznych gatunkach egzotycznych zwierząt, które będą nam towarzyszyły podczas wizyty w parku. Dodatkową atrakcją jest wieża obrotowa (80 m wysokości), z której możemy podziwiać fantastyczną panoramę Riviera Maya.

  Zobacz więcej

  Nurkowanie na wyspie Cozumel 82 km w linii prostej od hotelu
  Wszystkim nurkom polecamy Wyspę Cozumel, oddaloną od Playa del Carmen o 65 km. Znajduje się tu największa w tej części świata rafa koralowa uformowana z wyjątkowo pięknych formacji gąbek i ukwiałów. Głębokość rafy to nawet 40 metrów. Jest tu także wiele zjawiskowych jaskiń, a woda jest krystalicznie czysta co wpływa na bardzo dobrą widoczność. Playa del Carmen stwarza także doskonałe warunki do łowienia ryb (tutejsze rybołówstwo ma wielowiekową tradycję) - wprawieni wędkarze mogą spróbować swoich sił wypływając lokalnymi łodziami na głębsze wody w poszukiwaniu wyjątkowych okazów żaglicy.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  31°C
  25°C
  29°C
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że nie przewiduje się restrykcji w ruchu polskich obywateli. O ile podróż z terytorium UE w każdym celu jest dozwolona, to funkcjonariusze graniczni częściej sprawdzają dokumenty potwierdzające cel podróży, środki finansowe, zakwaterowanie i zamiar opuszczenia terytorium Meksyku. W konsekwencji wzrosła liczba podróżujących z państw UE, deklarujących cel turystyczny, którzy nie zostają wpuszczeni do kraju.
  Obowiązkowo należy wypełnić formularz Questionnaire of Identification of Risk Factors in Travellers dostępny na: zobacz więcej.W pierwszej kolejności należy założyć konto, a następnie wprowadzić wszystkie informacje. Formularz należy wypełnić najwcześniej na 12 godzin przed planowanym wylotem. Po wypełnieniu formularza zostanie wygenerowany kod QR, który będzie dostępny po zalogowaniu się na stronie. Kod QR musi posiadać każdy uczestnik podróży. Możemy założyć jedno konto i dodawać poszczególnych uczestników podróży.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Wymagany minimalny okres ważności paszportu przy wjeździe do Meksyku wynosi 6 miesięcy.
  Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli polskich w przypadku pobytów turystycznych, prywatnych lub służbowych nie przekraczających 180 dni.
  Podczas przekraczania granicy nie wymaga się przedstawienia zaświadczeń o szczepieniach przeciw chorobom zakaźnym. Zalecane: szczepienia przeciwko żółtaczce typu A, żółtej gorączce.
  Przy przekraczaniu granicy drogą lądową należy wnieść tzw. opłatę turystyczną w wysokości ok. 25 USD. W przypadku podróży samolotem jest ona wliczona w cenę biletu. Turyści przekraczający granicę w portach morskich wnoszą opłatę w wysokości ok. 5 USD.