Dobry9 opinii
6,7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Imperial Las Perlas

Last minute
Kod oferty: WAK644624
budynek główny, teren hotelu, basen
obiekt, plaża
basen
obiekt, basen
teren hotelu, basen
budynek główny, teren hotelu, basenobiekt, plażabasenobiekt, basenteren hotelu, basenobiekt, plażabeach bar, plażarecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokójsale konferencyjnebeach barrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjabeach barbeach barplażaplażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Blisko do Chichen Itza - wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO
 • Bardzo dobre warunki do nurkowania (słynne jaskinie cenoty)
 • Bogate życie nocne (słynny klub-dyskoteka Coco Bongo)
 • Dużo atrakcji dla dzieci (park rozrywki Xcartet i park wodny Wet?n Wild)
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  315
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę

  Informacje o podróży

  Wylot

  06:5521.01.2021 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin
  16:5021.01.2021 Czwartek
  CUNCancun

  Powrót

  18:4028.01.2021 Czwartek
  CUNCancun
  15:2029.01.2021 Piątek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK644624Region: JukatanOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Przyjemny, kameralny hotel z tradycjami, składający się z kilku budynków, jest doskonale usytuowany: przy plaży i blisko atrakcji Cancun. Świetne miejsce dla tych, którzy lubią wypoczywać, zwiedzać, korzystać z uroków kurortu, a do wakacyjnego szczęścia nie potrzeba im luksusów.

  Położenie

  Naprzeciwko piaszczystej plaży Playa Las Perlas, w strefie hotelowej Cancun, ok. 25 jazdy z lotniska w Cancun, w pobliżu barów, sklepów, restauracji itd.

  Wyposażenie

  Lobby, całodobowa recepcja, restauracja (dania kuchni regionalnej i międzynarodowej), sklep z pamiątkami, sala konferencyjna, bezpłatne Wi-Fi w lobby, pralnia.

  Pokoje

  Standardowy - sypialnia, łazienka, klimatyzacja, telewizor, telefon, balkon lub taras.

  Wyżywienie

  Bez wyżywienia

  BB - śniadania w formie bufetów

  All inclusive - śniadania, obiady, kolacje, przekąski, napoje, lokalne alkohole

  Sport i rozrywka

  Basen o owalnym kształcie, taras słoneczny (parasole i leżaki bezpłatnie), lekki program animacyjny, masaże, sporty wodne przy plaży.

  Uwagi

  Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Meksyku nie wymaga się wizy wjazdowej. Formularz Migracyjny (FMT), który rozdawany jest już na pokładzie samolotu, po wypełnieniu musi być opieczętowany przez urzędnika migracyjnego podczas przekraczania granicy (w przypadku podróży samolotem jest to pierwsze międzynarodowe lotnisko, a nie docelowe). Oryginał wypełnionego formularza odbiera funkcjonariusz służb migracyjnych, natomiast ostemplowaną kopię FMT należy zachować i okazać w momencie wyjazdu z Meksyku. Brak kopii formularza (a w przypadku jego utraty - niedopełnienie obowiązku zgłoszenia tego faktu na policji) może oznaczać przy wyjeździe nałożenie grzywny w wysokości do 100 USD.

  Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.

  Zaleca się posiadanie ubezpieczenia na sumę nie mniejszą niż około 100 000 USD. Koszty leczenia, operacji i pobytu w szpitalu na dobrym poziomie są bardzo wysokie - porównywalne do tych w USA.

  Bagaż rejestrowany

  Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski do Meksyku dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą w wysokości 500 PLN/sztuka za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, opłaty za kartę turystyczną, opłaty turystycznej (ok. 2 USD za pokój za noc), bagażu rejestrowanego (w zależności od taryfy przelotu, weryfikacja po założeniu wstępnej rezerwacji).

  Aktualizacje covid-19

  UWAGA!

  Przed wylotem do Meksyku należy wypełnić formularz Questionnaire of Identification of Risk Factors in Travelers, który dostępny jest na https://afac.hostingerapp.com/

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Klub-dyskoteka Coco Bongo

  6 km w linii prostej od hotelu
  Amatorom życia nocnego szczególnie polecamy osławiony już klub-dyskotekę Coco Bongo. Podczas trwającego 3 godziny show, będącego połączeniem teatru, muzyki i śpiewu w wykonaniu profesjonalnych tancerzy wcielających się na scenie między innymi w Michaela Jacksona czy Madonnę, przeżyjemy niezapomniany wieczór (bilet wstępu to koszt ok. 100 USD).

  Zobacz więcej

  Isla Mujeres

  11 km w linii prostej od hotelu
  Isla Mujeres (Wyspa Kobiet) to fantastyczny pomysł na jednodniową wycieczkę. Można tu przypłynąć promem z Playa del Carmen lub z Cancun. Główną atrakcją wyspy jest bardzo ciekawa kolonia żółwi żyjących na farmie - to dla nich przypływają tu turyści z całego Meksyku. Ciekawą atrakcją jest także delfinarium. Po wyspie możemy także poruszać się rowerem. Jest tu także malowniczy zakątek z plażą i wiele miejsc do nurkowania oraz snorkelingowania. Wody Isla Mujeres skrywają wyjątkowy skarb - gratkę dla wszystkich amatorów nurkowania - na dnie morza znajduje się muzeum (możemy je także podziwiać z pokładu łodzi ze szklanym dnem).

  Zobacz więcej

  Park wodny Wet'n Wild

  15 km w linii prostej od hotelu
  Dzieci po prostu go uwielbiają - głównie ze względu na jego największą atrakcję - słynne w całym Meksyku delfinarium. Oprócz wielu pokazów akrobatycznych sztuczek w wykonaniu delfinów, będziemy również mogli nauczyć się z nimi pływać i poznać ich wyjątkowy system komunikacji (program delfinarium jest bardzo urozmaicony i dostosowany do dzieci w każdym wieku). Kiedy nasza przygoda z delfinarium dobiegnie końca będziemy mogli kontynuować naszą wycieczkę po parku na zjeżdżalniach i w basenie.

  Zobacz więcej

  Park tematyczny Xcaret

  72 km w linii prostej od hotelu
  Xcaret to Meksyk w pigułce. Jeżeli chcemy poznać kulturę starożytnych Majów oraz Meksyku, a nie mamy odpowiednio dużo czasu aby odwiedzić wszystkie ważne miejsca takie jak na przykład ruiny miast Majów - koniecznie wybierzmy się do parku tematycznego Xcaret. Liczba atrakcji, które tam na nas czekają, jest tak duża, że niektórzy przyjeżdżają tu więcej niż jeden raz. Między innymi będziemy mogli wziąć udział w spektaklach artystycznych, które zapoznają nas z historią i kulturą Meksyku, zwiedzimy wioskę archeologiczną, Wsypę Jaguarów, cmentarz Majów, możemy też wziąć udział w spływie podziemną rzeką. Oczywiście nie możemy zapomnieć o licznych gatunkach egzotycznych zwierząt, które będą nam towarzyszyły podczas wizyty w parku. Dodatkową atrakcją jest wieża obrotowa (80 m wysokości), z której możemy podziwiać fantastyczną panoramę Riviera Maya.

  Zobacz więcej

  Nurkowanie na wyspie Cozumel

  82 km w linii prostej od hotelu
  Wszystkim nurkom polecamy Wyspę Cozumel, oddaloną od Playa del Carmen o 65 km. Znajduje się tu największa w tej części świata rafa koralowa uformowana z wyjątkowo pięknych formacji gąbek i ukwiałów. Głębokość rafy to nawet 40 metrów. Jest tu także wiele zjawiskowych jaskiń, a woda jest krystalicznie czysta co wpływa na bardzo dobrą widoczność. Playa del Carmen stwarza także doskonałe warunki do łowienia ryb (tutejsze rybołówstwo ma wielowiekową tradycję) - wprawieni wędkarze mogą spróbować swoich sił wypływając lokalnymi łodziami na głębsze wody w poszukiwaniu wyjątkowych okazów żaglicy.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  27°C
  Temperatura w nocy
  19°C
  Temperatura wody
  28°C
  Liczba godzin słonecznych
  5

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że nie przewiduje się restrykcji w ruchu polskich obywateli. O ile podróż z terytorium UE w każdym celu jest dozwolona, to funkcjonariusze graniczni częściej sprawdzają dokumenty potwierdzające cel podróży, środki finansowe, zakwaterowanie i zamiar opuszczenia terytorium Meksyku. W konsekwencji wzrosła liczba podróżujących z państw UE, deklarujących cel turystyczny, którzy nie zostają wpuszczeni do kraju.
  Obowiązkowo należy wypełnić formularz Questionnaire of Identification of Risk Factors in Travellers dostępny na: zobacz więcej.
  Wymagany minimalny okres ważności paszportu przy wjeździe do Meksyku wynosi 6 miesięcy.
  Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli polskich w przypadku pobytów turystycznych, prywatnych lub służbowych nie przekraczających 180 dni.
  Podczas przekraczania granicy nie wymaga się przedstawienia zaświadczeń o szczepieniach przeciw chorobom zakaźnym. Zalecane: szczepienia przeciwko żółtaczce typu A, żółtej gorączce.
  Przy przekraczaniu granicy drogą lądową należy wnieść tzw. opłatę turystyczną w wysokości ok. 25 USD. W przypadku podróży samolotem jest ona wliczona w cenę biletu. Turyści przekraczający granicę w portach morskich wnoszą opłatę w wysokości ok. 5 USD.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.0
  Bogusław vv
  Basen mały nie korzystałem z niego. Zaraz przy hotelu jest przystań, skąd można załatwić sobie mały rejs lub wędkowanie. Plaża skromna, ale niezbyt tłoczna. Nie jestem zwolennikiem leżaków. Wystarczył mi ręcznik. Nie było zbyt wielkich fal więc można było się spokojnie kąpać. Restauracja hotelowa inna od tych które widziałem do tej pory. Utrzymana w stylu rybackim jeśli mogę tak to określić. Jedzenie w restauracji brazylijskiej nie szczególne. Może dla amatorów próbowania nowych rzeczy
  7.6
  Jola VV
  Viva Mexico chciałoby się rzec po wizycie w tym kraju. Ludzie fantastyczni. Hotelik dobity sprzętowo. Wilgoć w niektórych pokojach. Mogę was pocieszyć że ze zmianą nie ma większego problemu ponieważ hotel nie jest w 100% obłożony. Inną zaletą jest anonimowść, brak wrzaskliwych zabaw basenowych. Pracownicy w hotelu w niczym nie będą wam przeszkadzać. Kiedy trzeba zawsze kręcili się gdzieś w pobliżu. Czystość oceniam dobrze. Zawsze widziałam kogoś z mopem, szczotką.
  5.1
  HT Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2008Para
  Hotel był remonotowany od wewnątrz i od zewnątrz co nie było miłe i nie sprzyjało wypoczynkowi. Na plaży pomimo wywożenia zalegały codziennie chałdy glonów wyrzucanych przez może. Nie mozna było kozystać z kompieli w morzu przy plaży. Wygladało to bardzo nieestetycznie i zle. Częsta i mocna woń siarkowodoru. Hotel lekko przypominał pod wieloma wzgledami hotel z epoki gierkowskiej w polsce. Trzygwiazdki to napewno nie były. w Hiszpani była by to jedna gwiazdka. Czesto czegoś brakowało a miał być to all inclusive. Byłem bardzo rozczarowany. Tylko opieka miejscowego rezydenta była na poziomie.
  6.4
  Dorota cc
  Tym którzy zobaczą cenę i będą oczekiwać luksusów stanowczo odradzam. Trochę przypomina taki typowy hotelik z filmu. Mały, lekko zniszczony. Obsługa dobra, choć czasem zdawała się nie zwracać uwagi na pewne rzeczy. Ogólny stan pokoi budził pewne zastrzeżenia. Przydałyby się nowe sprzęty. W pobliżu można było robić zakupy za nie dużą kasę. Na mieście nie ma problemu żeby zjeść coś dobrego. Polecam burito. Jednak najmilej będę wspominała atmosferę i tutejszych przesympatycznych ludzi .
  7.2
  Krystian cc
  Ja pojechałem sam, na krótki tygodniowy pobyt. Zapewne tu wrócę bo Meksyk jest super. Nie wiem czy do tego hotelu. Jego atuty to niska, bardzo przystępna cena, fajna obsługa (znam hiszpański, może dlatego było mi łatwiej). Zdecydowanie piękne plaże, choć ta hotelowa akurat klasy średniej. Co by nie pisać o kuchni to najeść można się było do syta. Pokój jak dla samotnik - wystarczający w 100 %. Natomiast nie wiem czy pojechałbym tutaj z rodzinką. Z moich rad - trzeba brać poprawkę na tutejszych i być miłym a wszystko skończy się na Si Senior.