Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Meligar

Kod oferty: WAK538341
Kod oferty: WAK538341
1/20

Promocja

SnowTrex - NARTY 2022/2023Oferta promocyjna z bezpłatną zmianą rezerwacji do 42 dni przed wyjazdem i bezpłatną rezygnacją (do 30.09.2022 r. możesz zrezygnować z wycieczki bez ponoszenia kosztów pod warunkiem, że do wyjazdu zostało nie więcej niż 14 dni).

Opis oferty

Region: GrandvaliraOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK538341

Miasto

Encamp

Kraj

Andora

Położenie

3-gwiadzkowy obiekt Apartamenty del Meligar leży w centrum miejscowości Encamp, w pobliżu obiektów handlowych, barów i restauracji. Najbliższy wyciąg Telecabina de Encamp jest oddalony o ok. 2km, a przystanek autobusowy znajduje się w pobliżu.

Wyposażenie

Do ogólnego wyposażenia obiektu należy recepcja z sejfem (za opłatą) i możliwością przechowania bagażu, winda, Wi-Fi, strefa zabaw dla dzieci, przechowalnia nart w piwnicy i studio fitness (za opłatą). Na życzenie można skorzystać z masażu (za opłatą). Miejsca parkingowe i garaż (za opłatą) są w ograniczonej dostępności.

Wyżywienie

Bez wyżywienia.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiZestaw do sprzątania

Opcjonalnie płatne na miejscu

Studio fitnessMasażeSejf (w recepcji)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność): ok. 10,- € /dzień/samochódGaraż (ograniczona dostępność): ok. 10,- € /dzień/samochód

Płatne na miejscu

Kaucja: 150,- € za studio / apartament (w barze)

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Apartamenty przed wykwaterowaniem należy posprzątać, w przeciwnym razie zostanie pobrana dodatkowa opłata. Dzieci do 5 roku życia włącznie nie są wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Do korzystania z wyciągów dzieci do lat 5 włącznie potrzebują ważnego karnetu narciarskiego, który można nabyć na miejscu w kasie wyciągu. Seniorzy od 65 roku życia nie otrzymują vouchera na karnet. Osoby w wieku od 65 do 74 lat mogą na miejscu zakupić w kasie wyciągu karnet dla seniora, a osoby od 75 roku życia otrzymają w kasie wyciągu bezpłatny karnet.

Apartament 4-osob. (ok. 50m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną kanapą do spania, TV i sejfem (za opłatą)

Kuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, zmywarką do naczyń, czajnikiem, ekspresem do kawy i pralką

Sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi

Apartament 6-osob. (ok. 80m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną kanapą do spania, TV i sejfem (za opłatą)

Kuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, zmywarką do naczyń, czajnikiem, ekspresem do kawy i pralką

2 sypialnie z 2 łóżkami pojedynczymi

Łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: L'Hospitalet Pr?s l'Andorre (ok. 25km), La Tour de Carol (ok. 40km)Przelot: Tuluza (ok. 180km), Barcelona (ok. 205km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski grandvalira

Maks. wysokość: 2640mMin. wysokość: 1710mWys. miejscowość: 1300mWyciągi łącznie: 71Orczyki: 37Krzesełka: 28Gondole: 6Trasy łącznie: 210kmTrasy zielone/niebieskie: 100kmTrasy czerwone: 77kmTrasy czarne: 33km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i datę zakwaterowania

Nowość

Apartament 4-osob., ok. 50 qm

2 dorosłych

Bez wyzywieniaOk. 50 qm
Zakwaterowanie2022-12-10
Wykwaterowanie2022-12-17
Aktualizujemy cenę

Apartament 4-osob., ok. 50 qm

2 dorosłych

Bez wyzywieniaOk. 50 qm
Zakwaterowanie2022-12-10
Wykwaterowanie2022-12-17
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Pogoda

2°C
-4°C
12°C
4

Przed podróżą

Dokumentem uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Andory przez okres 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

Paszport powinien być ważny minimum 3 miesiące dłużej niż planowany okres pobytu.

Wiza nie jest wymagana.
Na terytorium Andory nie ma zastosowania Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) uprawniająca turystę do korzystania w krajach Unii Europejskiej z bezpłatnej opieki medycznej w sektorze publicznym.