Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Mimoza Palma

Last minute
Kod oferty: WAK582148

Nasi klienci docenili

 • Pogoda
 • Urokliwe wyspy
 • Żwirkowe plaże
 • Piękne miasto Dubrovnik
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  2 dorosłych
  3 138 zł
  za pokój

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

  218
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  690
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny
  Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

  Informacje o podróży

  Dojazd

  09:3007.07.2020 WtorekWarszawa
  00:0007.07.2020 WtorekBrist

  Powrot

  00:0016.07.2020 CzwartekBrist
  00:0016.07.2020 CzwartekWarszawa

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK582148Region: Dalmacja PołudniowaOrganizator: Funclub

  Region

  Brist

  Country

  Chorwacja

  Program ramowy

  1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację.

  2 dzień - przejazd przez Węgry i Chorwację. Przyjazd do miejscowości Brist w godzinach porannych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

  3 - 9 dzień - wczasy w Chorwacji w miejscowości Brist. Istnieje możliwości wykupienia ciekawych wycieczek obejmujących zwiedzanie Chorwacji.

  W ofercie: zwiedzanie Splitu, zwiedzanie Trogiru, zwiedzanie Dubrovnika, wycieczka na Wodospady rzeki Krka oraz rejs łodzią i wycieczka do Medjugorje. Szczegółowy program zwiedzania Chorwacji znajduje się w opisie wycieczek fakultatywnych.

  9 dzień - wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Zakończenie wczasów w Chorwacji. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

  10 dzień - przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w okolicach godzin południowych.

  Zakwaterowanie

  Hotel MimozaPalma w miejscowości Brist to nasza NOWOŚĆ w sezonie 2020.

  Wysoką jakość tych obiektów potwierdzają właściciele hotelu Palma w Makarskiej, z którym współpracujemy od wielu lat, i który cieszy się popularnością wśród naszych Turystów.

  Zakwaterowanie w jednym z dwóch obiektów Palma lub Mimoza. Obiekty o tym samym standardzie, zlokalizowane są przy samej plaży, wśród licznych sadów i gajów oliwnych. Do dyspozycji Gości są pokoje 2, 3 osobowe z łazienką, TV, lodówką. W pokojach są ręczniki, klimatyzacja (płatna ok. 5 EUR/dzień).

  Brist to idealne miejsce na spokojny wypoczynek. Pensjonaty znajdują się tuż przy samej plaży, w pierwszej linii brzegowej. Właściciel żartobliwie opowiada Turystom, że już bliżej plaży nie da się zakwaterować Gości.

  Wyżywienie serwowane w Pensionacie Mimoza. Odległość z Mimozy do Palmy to około 1minuta.

  prywatna plaża - to oferta obejmująca niewielkie miejscowości, gdzie będziecie mieli uczucie, że plaża należy do Was.

  Brist to niewielkie miasteczko położone na Riwierze Makarskiej, ok. 50km od Makarskiej. Mieszkańcy trudnią się głównie uprawą oliwek oraz rybołówstwem. Wypoczywając w miejscowości Brist warto zobaczyć barokowy kościół świętej Małgorzaty (zbudowany w XV wieku), kościół świętego Antoniego (zbudowany w 1807 roku) oraz wiele innych ciekawych miejsc.

  Przez całą długość miejscowości ciągnie się deptak do sąsiedniej Podacy i Gradaca, centrum gminy.

  W cenie

  Zakwaterowanie w jednym z dwóch obiektów o standardzie w miejscowości Brist,

  7 noclegów,

  Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

  Opieka rezydenta .

  Dodatkowo płatne obowiązkowo

  Ubezpieczenie KL, NW: 70 PLN/ os.,

  Opłata HB oraz opłata klimatyczna i kwaterunkowa: 100 EUR/ os.(płatne w autokarze),

  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os.

  Dodatkowo płatne opcjonalnie

  Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KOSZTY REZYGNACJI + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 80 PLN,

  Rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.,

  Wycieczki fakultatywne,

  Dojazd własny -150 PLN/os.

  Wyżywienie

  Obowiązkowo należy wykupić wyżywienie w opcji HB: 7 śniadań i 7 obiadokolacji. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru z dwóch propozycji dań. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze. Posiłki serwowane są w hotelu Mimoza.

  Ważne

  Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

  Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

  Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

  Transport

  Transport autokarem trwa około 18 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,

  Przejazd przez Czechy, Słowację i Węgry,

  Przyjazd do miejscowości Brist w godzinach porannych,

  Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych,

  Do miejsc zakwaterowania Turyści rozwożeni są mikrobusami.

  Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.

  Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie.

  Pozostałe informacje

  [Obowiązkowa Opłata Na Rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

  w]

  Związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Funclub zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej po dacie 26.11.2016. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji. Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie będzie możliwe wystawienie faktury na kwotę przeznaczoną na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  Ubezpieczenie

  PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KOSZTY REZYGNACJI + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 80 PLN.

  • ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)

  Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.

  • ubezpieczenie KOSZTÓW REZYGNACJI daje możliwość zwrotu wpłaconych kwot na wycieczkę w wyniku udokumentowanego zdarzenia, które uniemożliwia uczestnictwo w wycieczce.

  • ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.

  Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, koszty rezygnacji 6000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.

  Szczegóły: https://www.funclub.pl/dokumenty

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  29°C
  Temperatura w nocy
  21°C
  Temperatura wody
  23°C
  Liczba godzin słonecznych
  12

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

  Wizy

  W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy Podróżni mogą spotkać się z wzmożonymi kontrolami osób na lotniskach i na granicach oraz obowiązkiem przestrzegania procedur prewencyjnych oraz sanitarno-zdrowotnych wprowadzanych przez lokalne władze.
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Dodatkowe opłaty

  W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00