Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Movenpick Amsterdam City Centre

Last minute
Kod oferty: WAK633936
obiekt
recepcja / lobby
recepcja / lobby, teren hotelu
pokój
pokój
obiektrecepcja / lobbyrecepcja / lobby, teren hotelupokójpokójpokójłazienkapokójłazienkapokójrestauracjarestauracjarestauracjateren hoteluteren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

dla 3
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

22.01.2021 Piątek

Wykwaterowanie

29.01.2021 Piątek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK633936Region: Holandia PółnocnaOrganizator: Europe Mountains

Region

Amsterdam

Opis

4-gwiazdkowy hotel Hotel Mövenpick leży 800metrów od centrum Amsterdam.

Obiekt oferuje pokoje, których wyposażenie to m.in. klimatyzacja, sejf w pokoju oraz telewizja satelitarna. WI-FI we wszystkich pokojach jest dostępny. Parking niestrzeżony daje możliwość pozostawienia samochodu.

Pokój jednoosobowy

Biurko do pracy, klimatyzacja, minibar, radio, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

Dwójka dla 3

Biurko do pracy, klimatyzacja, minibar, radio, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

W cenie

Klimatyzacja

Sejf w pokoju

Dostęp do internetu

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Sejf w recepcji

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Garaż

Masaże

Minibar

Parking

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 800m.

Parking

Garaż, parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi spa i wellness

Masaże.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka.

Usługi hotelowe

Kawiarnia, sejf w recepcji, przechowalnia bagaży, letni taras, pokoje dla niepalących, winda, udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Wyposażenie pokoi

Klimatyzacja, sejf w pokoju, minibar, radio, telewizja satelitarna, telefon, wanna lub prysznic, suszarka do włosów, biurko do pracy.

Zwierzęta

Zwierzęta nie są przyjmowane.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
5°C
Temperatura w nocy
1°C
Liczba godzin słonecznych
2

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżujący do Holandii muszą posiadać negatywny wynik testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 h przed przylotem oraz wypełnić formularz PLF dostępny na stronie zobacz więcej. Osobom wjeżdżającym z Polski rekomendowane jest poddanie się 10-dniowej samoizolacji. Kwarantanna nie ma charakteru obowiązku, a jest wysoce zalecana.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu na terytorium europejskiej części Królestwa Niderlandów jest ważny paszport bądź dowód osobisty.

Na wyspy Curaçao, Sint Maarten, Arubę, Bonaire, Sabę i Sint Eustatius można wjechać wyłącznie na podstawie ważnego paszportu. Pobyt do 90 dni nie wymaga wizy. Lokalne władze imigracyjne mogą zażądać przy wjeździe okazania, np. biletu powrotnego oraz gwarancji posiadania wystarczających środków finansowych.
Nie wymagana.
W przypadku pobytów turystycznych korzystanie z usług medycznych w podstawowym zakresie zapewnia Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Biorąc pod uwagę wysokie koszty usług medycznych nierefundowanych w ramach EKUZ, wskazane jest wykupienie dodatkowych ubezpieczeń indywidualnych, które w razie konieczności pokryją koszty leczenia w szerszym zakresie, jak również koszty opieki medycznej w prywatnych szpitalach i klinikach.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review