Dobry
7,7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Mercure (Garmisch-Partenkirchen)

Last minute
Kod oferty: WAK637182
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

13.03.2021 Sobota

Wykwaterowanie

20.03.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK637182Region: BawariaOrganizator: SnowTrex

Miasto

Garmisch-Partenkirchen

Kraj

Niemcy

Położenie/wyposażenie

Wybudowany w bawarskim stylu 4-gwiazdkowy Hotel Mercure znajduje się w dzielnicy miejscowości Partenkirchen, tylko ok. 100m od centrum miejscowości. Do terenu narciarskiego jest zaledwie ok. 2km, natomiast następny przystanek publicznych środków komunikacji w odległości ok. 200m. Stylowy hotel posiada recepcję z sejfem, hotelowym lobby i kącikiem internetowym, windę, Wi-Fi, pokój śniadaniowy, restaurację "Alt Partenkirchen" (w godz. 12:00 - 14:00 oraz 18:00 - 21:30), hotelowy bar (w godz. 18:00 - 01:00), studio fitness (w cenie), pokój zabaw, przechowalnię bagażu, sprzętu narciarskiego i taras. Płatne miejsca parkingowe do dyspozycji gości. Ponadto do dyspozycji gości strefa wellness o powierzchni ok. 250m? z krytym basenem, łaźnią parową i sauną fińską do dyspozycji gości (strefa wellness w godz. 07:00 - 22:00, a sauna w godz. 15:00 - 22:00). Za opłatą możliwość skorzystania z masaży. Po uregulowaniu opłaty klimatycznej otrzymają Państwo kartę gościa wraz z atrakcyjnymi świadczeniami dodatkowymi i zniżkami na czas pobytu. Karta upoważnia m.in. do bezpłatnej jazdy autobusami liniowymi, wędrówek (bezpłatnych lub ze zniżką), 1 x bezpłatnego wstępu na basen Alpspitz oraz do kasyna Garmisch-Partenkirchen (od 21. roku życia, z dowodem osobistym) i wielu innych atrakcji (organizator zastrzega sobie prawo zmian, dalsze informacje na miejscu). PokojeKomfortowe pokoje w rustykalnym i nowoczesnym stylu posiadają łazienkę/WC, TV sat., Wi-Fi, telefon, radio, minibar (za opłatą), suszarkę do włosów i częściowo biurko. WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie w zależności od wyboru pokoju obejmuje śniadanie w formie bufetu lub wariant HB.

W ramach wyżywienia HB otrzymają Państwo śniadanie w formie bufetu i kolację.

Dodatkowo w dniu przyjazdu goście otrzymują butelkę wody oraz talerz z owocami do pokoju.

W terminie 23.12., 25.12. i 26.12. serwowana jest kolacja (w cenie) w formie 3-daniowego menu lub bufetu. W Wigilię (24.12.) dodatkowo podawane jest 4-daniowe menu oraz kieliszek wina musującego, do pokoju w Wigilię goście otrzymują ponadto butelkę wina (0,375 l do pokoju 1-os., lub 0,75 l do pokoju 2-os.).

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessPłaszcz kąpielowy do wypożyczeniaMenu bożonarodzeniowe (wg opisu)Buletka wina do pokoju w Wigilię (wg opisu)Butelka wody i talerz owoców (w dniu przyjazdu do pokoju)Karta gościa (wg opisu)Sejf (w recepcji)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)

Opcjonalnie płatne na miejscu

MasażeMinibar (w pokoju)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność): 5,- €/dzień

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (ok. 11,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W strefie wellness dzieci mogą przebywać tylko pod opieką osób dorosłych. Dzieci do 6. roku życia nie będą wyszczególnione na voucherze dla osoby dorosłej, gdyż pod opieką osoby dorosłej otrzymają darmowy karnet. W ramach kursu narciarskiego należy dla dziecka zakupić osobny karnet (płatny na miejscu, dalsze informacje w kasie wyciągu). W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 1-osob. łazienka/wc, bb

Przytulne pokoje z TV sat.

Pokój 2-osob./2 dostawki łazienka/wc (maks. 2 dorosłych + 2 dzieci), bb

Przytulne pokoje z TV sat. Dostawki przeznaczone są dla dzieci do 11 lat włącznie!

Pokój 2-osob. łazienka/wc, bb

Przytulne pokoje z TV sat.

Pokój 2-osob./dostawka łazienka/wc, bb

Przytulne pokoje z TV sat.

Pokój 2-osob. łazienka/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.

Pokój 2-osob./dostawka łazienka/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.

Pokój 2-osob./2 dostawki łazienka/wc (maks. 2 dorosłych + 2 dzieci), hb

Przytulne pokoje z TV sat.dostawki dla dzieci do 11 lat włącznie!

Pokój 1-osob. łazienka/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.

Dojazd

Kolej: Garmisch-Partenkirchen (w miejscowości), Innsbruck (ok. 60km)Przelot: Innsbruck (ok. 60km), Monachium (ok. 130km), Salzburg (ok. 175km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski garmisch-classic, zugspitze

Maks. wysokość: 2720mMin. wysokość: 732mWys. miejscowość: 708mWyciągi łącznie: 29Orczyki: 15Krzesełka: 6Gondole: 8Trasy łącznie: 60kmTrasy zielone/niebieskie: 19kmTrasy czerwone: 31kmTrasy czarne: 10km

Region narciarski tiroler zugspitz arena & garmisch

Maks. wysokość: 2720mMin. wysokość: 732mWyciągi łącznie: 87Orczyki: 52Krzesełka: 21Gondole: 14Trasy łącznie: 213kmTrasy zielone/niebieskie: 102kmTrasy czerwone: 78kmTrasy czarne: 33kmTrasy do skialpinizmu: 7km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
8°C
Temperatura w nocy
-1°C
Liczba godzin słonecznych
4

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Niemiecki Instytut im. Roberta Kocha zaktualizował listę regionów (na liście znajduje się Polska), przy przyjeździe z których w ciągu 14 dni od przyjazdu władze mogą poprosić o przedstawienie negatywnego testu na COVID-19 i zalecić kwarantannę. W przypadku braku testu osoba zostanie skierowana na badania.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Federalnej Niemiec do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie, pozwalającym stwierdzić tożsamość.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Opinie

8.8
Roland & Jochen
Pobyt - Sierpień 2014
Z zewnątrz nie jest super, ale jak tylko się wejście, to można odetchnąć, bo jest bardzo ładnie! Super lokalizacja, darmowe parkingi i ładne pokoje zChętnie tu wrócimy. Dobry hotel, w środku bardzo ł
9.2
Peter
Pobyt - Styczeń 2014
Była reklama Mercure, która brzmiała: 'Znasz to ucWskazówka na urlop narciarski z b. dobry stosunkie
9.2
Harald
Pobyt - Październik 2010
Hotel Mercure Garmisch Partenkirchen jest urządzonHotel Mercure Garmisch Partenkirchen

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
70%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie oMercure (Garmisch-Partenkirchen)