Bardzo dobry92% poleceń
8,2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plNartyNiemcyBawariaGarmisch-PartenkirchenVier Jahreszeiten (Garmisch-Partenkirchen)

Vier Jahreszeiten (Garmisch-Partenkirchen)

Last minute
Kod oferty: WAK556225
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

OC - SKI w cenie

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

13.03.2021 Sobota

Wykwaterowanie

20.03.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK556225Region: BawariaOrganizator: SnowTrex

Miasto

Garmisch-Partenkirchen

Kraj

Niemcy

Położenie/wyposażenie

Tradycyjny, 3-gwiazdkowy Hotel Vier Jahreszeiten położony jest w Garmisch-Partnerkirchen. Kolejka górska Zugspitzbahn wygodnie dowiezie Państwa na teren narciarski Garmisch-Classic i Zugspitze. Teren narciarski Garmisch-Classic oddalony jest o ok. 2km. Liczne obiekty handlowe i dworzec kolejowy znajdują się w okolicach hotelu. Do wyposażenia obiektu należy recepcja, winda, Wi-Fi, restauracja, pokój śniadaniowy i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Sauna i pokój fitness do bezpłatnego użytku gości. Bezpłatne miejsca parkingowe do dyspozycji. Dodatkowo otrzymają Państwo przy płatności opłaty klimatycznej kartę gościa, która umożliwia otrzymanie wielu zniżek na przykład na skorzystanie z autobusów na miejscu, czy wędrówek i wielu innych atrakcji (organizator zastrzega sobie prawo zmian, wg info. na miejscu). PokojeKomfortowe i jasne pokoje urządzone w alpejskim stylu wyposażone są w meble z masywnego drewna i posiadają łazienkę lub prysznic/WC, TV, Wi-Fi, radio, telefon i minibar (za opłatą). WyżywienieW cenę wliczony jest codzienny bufet śniadaniowy. W przypadku rezerwacji pokoju z wyżywieniem HB na kolację podawane jest 3-daniowe menu do wyboru.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z saunyKorzystanie z sali fitnessKarta gościa (wg opisu)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Minibar (w pokoju)Garaż (na zapytanie, ograniczona dostępność): 5,- € /dzień

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Psy na zapytanie (9,- € /noc, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci poniżej 6. roku życia nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż w towarzystwie osoby dorosłej otrzymają darmowy karnet. W ramach kursu narciarskiego należy wykupić własny karnet (płatne na miejscu, więcej informacji w kasie wyciągu). W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, hb

Komfortowe pokoje z TV

Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb

Komfortowe pokoje z TV

Dojazd

Kolej: Garmisch-Partenkirchen (w miejscowości), Innsbruck (ok. 60km)Przelot: Innsbruck (ok. 60km), Monachium (ok. 130km), Salzburg (ok. 175km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski garmisch-classic, zugspitze

Maks. wysokość: 2720mMin. wysokość: 732mWys. miejscowość: 708mWyciągi łącznie: 29Orczyki: 15Krzesełka: 6Gondole: 8Trasy łącznie: 60kmTrasy zielone/niebieskie: 19kmTrasy czerwone: 31kmTrasy czarne: 10km

Region narciarski tiroler zugspitz arena & garmisch

Maks. wysokość: 2720mMin. wysokość: 732mWyciągi łącznie: 87Orczyki: 52Krzesełka: 21Gondole: 14Trasy łącznie: 213kmTrasy zielone/niebieskie: 102kmTrasy czerwone: 78kmTrasy czarne: 33kmTrasy do skialpinizmu: 7km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
8°C
Temperatura w nocy
-1°C
Liczba godzin słonecznych
4

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Niemiecki Instytut im. Roberta Kocha zaktualizował listę regionów (na liście znajduje się Polska), przy przyjeździe z których w ciągu 14 dni od przyjazdu władze mogą poprosić o przedstawienie negatywnego testu na COVID-19 i zalecić kwarantannę. W przypadku braku testu osoba zostanie skierowana na badania.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Federalnej Niemiec do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie, pozwalającym stwierdzić tożsamość.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Opinie

9.5
Diana
Pobyt - Listopad 2011
W hotelu Cztery Pory Roku jest 50 pokoi na 3 piętrHotel Vier Jahreszeiten Garmisch Partenkirchen
9
Janika
Pobyt - Sierpień 2011
Spontanicznie zarezerwowałam krótką wycieczkę z mSuper hotel, super lokalizacja i personel
8.3
Jürgen
Pobyt - Sierpień 2011
Perfekcyjna lokalizacja na naszą krótką wycieczkęSerdecznie polecam

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
92%

Poleca ten hotel

Wszystkie opinie oVier Jahreszeiten (Garmisch-Partenkirchen)