Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Ameron Abion Spreebogen

Last minute
Kod oferty: WAK647624
obiekt
restauracja
teren hotelu
pokój
SPA
obiektrestauracjateren hotelupokójSPA
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

01.04.2021 Czwartek

Wykwaterowanie

08.04.2021 Czwartek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK647624Region: BrandenburgiaOrganizator: Europe Mountains

Region

Berlin

Pokój jednoosobowy standard

1 łazienka, 1 pokój, częściowy widok na morze, kategoria pokoju - standard, klimatyzacja, łóżko pojedyncze, ogrzewanie, pokój dla 1 osoby, pokoje dla alergików, pokoje dla alergików dostępne, pokoje w budynku obok, powierzchnia 22m², sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi, za darmo

Dwójka standard dla 3

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 sofa jednoosobowa, częściowy widok na morze, kategoria pokoju - standard, klimatyzacja, ogrzewanie, pokój dla 2 osób, pokoje dla alergików, pokoje dla alergików dostępne, pokoje w budynku obok, powierzchnia 22m², sejf w pokoju, suszarka do włosów, szlafroki, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, toaleta, wanna lub prysznic, wifi, za darmo

W cenie

Dostęp do internetu

Sauna - sauna sauna|

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Sejf w recepcji

Śniadania w formie bufetu

Fitness

Częściowy widok na morze

Śniadanie w formie bufetu

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Garaż

Zwierzęta mile widziane - 15 euro za zwierzę/noc

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Parking

Garaż.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi spa i wellness

Sauna fińska, fitness.

Sport w hotelu

Kort tenisowy.

Usługi hotelowe

Jadalnia, restauracja, sejf w recepcji, przechowalnia bagaży, bar, pokój śniadaniowy, sala konferencyjna, recepcja, śniadania w formie bufetu.

Wyposażenie pokoi

Klimatyzacja, telewizja kablowa, telefon, szlafroki, wanna lub prysznic, suszarka do włosów, pokoje dla alergików dostępne, pokoje dla alergików, częściowy widok na morze.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
10°C
Temperatura w nocy
4°C
Temperatura wody
5°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Niemiecki Instytut im. Roberta Kocha zaktualizował listę regionów (na liście znajduje się Polska), przy przyjeździe z których w ciągu 14 dni od przyjazdu władze mogą poprosić o przedstawienie negatywnego testu na COVID-19 i zalecić kwarantannę. W przypadku braku testu osoba zostanie skierowana na badania.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Federalnej Niemiec do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie, pozwalającym stwierdzić tożsamość.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review