Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyNiemcyGoldener Stern (Frauenstein)

Goldener Stern (Frauenstein)

Kod oferty: WAK449211
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

Skipass w cenie

Skipass w cenie

Skipass w cenie
Skipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

04.12.2021 Sobota

Wykwaterowanie

11.12.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK449211Organizator: SnowTrex

Miasto

Abtenau

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Odnowiony w 2019 roku 4-gwiazdkowy Hotel Goldener Stern znajduje się w centrum Abtenau. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się w odległości ok. 100m i można nim wygodnie dotrzeć do oddalonego o ok. 11km terenu narciarskiego Dachstein West (od strony Rußbach). Do wyciągu Sonnleitn jest ok. 400m, a do terenu narciarskiego ok. 1,3km. Najbliższa trasa do narciarstwa biegowego zlokalizowana jest w odległości ok. 500m, a do toru saneczkowego jest ok. 700m. Do wyposażenia nowoczesnego hotelu należy recepcja, winda, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, restauracja, pokój śniadaniowy i bar. Ponadto hotel posiada przechowalnię sprzętu narciarskiego i bezpłatne miejsca parkingowe (w ograniczonej dostępności). Bezpłatna strefa wellness (godz. otwarcia wg info. na miejscu) z sauną, łaźnią parową, kabiną z podczerwienią, pokojem relaksacyjnym i strefą na zewnątrz z ekologicznym kąpieliskiem z widokiem panoramicznym serdecznie zaprasza gości. Z kartą gościa Tennengau PLUS Card w cenie wyjazdu jest ponadto wycieczka po miejscowości z przewodnikiem (w poniedziałki), podstawowy kurs nordic walking (we wtorki), podstawowy kurs biegów narciarskich (we wtorki), wędrówka w rakietach śnieżnych (w środy) itp. (wg info. na miejscu). PokojeUrządzone w tradycyjnym stylu pokoje posiadają łazienkę lub prysznic/WC, TV kabl., Wi-Fi, sejf, telefon i suszarkę do włosów, jak również część pokoi posiada balkon. WyżywienieZawarte w cenie wyjazdu wyżywienie HB obejmuje napój powitalny, śniadanie w formie regionalnego bufetu i 3-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym na kolację. 1 x na pobyt serwowana jest również kawa i ciasto. Dania wegetariańskie, bez glutenu czy laktozy, jak również dietetyczne dostępne są na zapytanie i za opłatą.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Napój powitalnyButelka wody w pokoju w dniu przyjazduKarta gościa (wg opisu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (15,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV kabl.częściowo balkon

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV kabl.3. i 4. łóżko w formie rozkładanej kanapy lub dostawek

Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV kabl.częściowo balkon

Dojazd

Kolej: Golling-Abtenau (ok. 20km), Bischofshofen (ok. 40km)Przelot: Salzburg (ok. 50km), Monachium (ok. 195km), Innsbruck (ok. 205km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski dachstein-west

Maks. wysokość: 2100mMin. wysokość: 780mWys. miejscowość: 714mWyciągi łącznie: 44Orczyki: 22Krzesełka: 11Gondole: 11Trasy łącznie: 131kmTrasy zielone/niebieskie: 44kmTrasy czerwone: 80kmTrasy czarne: 7km

Region narciarski dachstein zachodni

Maks. wysokość: 2100mMin. wysokość: 780mWyciągi łącznie: 53Orczyki: 27Krzesełka: 13Gondole: 13Trasy łącznie: 160kmTrasy zielone/niebieskie: 57kmTrasy czerwone: 95kmTrasy czarne: 8kmTrasy do skialpinizmu: 44km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
4°C
Temperatura w nocy
0°C
Temperatura wody
4°C
Liczba godzin słonecznych
1

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Niemiecki Instytut im. Roberta Kocha zaktualizował listę regionów (na liście znajduje się Polska), przy przyjeździe z których w ciągu 14 dni od przyjazdu władze mogą poprosić o przedstawienie negatywnego testu na COVID-19 i zalecić kwarantannę. W przypadku braku testu osoba zostanie skierowana na badania.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Federalnej Niemiec do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie, pozwalającym stwierdzić tożsamość.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.