Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Nimfa Russalka

Lato 2021
Kod oferty: WAK635289
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Neseber - niekwestionowany numer jeden na liście bułgarskich hitów. Malowniczo położony - na półwyspie wychodzącym w morze.
 • Las Vegas Wschodu - idealna propozycja na wakacje w przystępnej cenie dla amatorów życia nocnego.
 • Action Aquapark - największy park wodny w Słonecznym Brzegu z 18-metrową zjeżdżalnią.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK635289Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Onholidays

  Bułgaria/Słoneczny Brzeg

  Opis

  Hotel Nimpfa Rusalka położony jest w południowej części kurortu Słoneczny Brzeg, zaledwie 150metrów od piaszczystej plaży. Zaledwie 3km dzielą hotel Nimfa od starożytnego miasta Nesebyr, które usytuowane jest pomiędzy górami Stara Płanina i Morzem Czarnym.

  Położenie

  Hotel położony 150m od plaży i ok. 1km od centrum miasta.

  Plaża

  Publiczna, piaszczysta plaża położona 150m od hotelu. Leżaki i parasole za dopłatą, przy basenie za darmo.

  Hotel udogodnienia

  W hotelu znajduje się weiele udogodnień: główna restauracja, restauracja ala carte z darmowym WiFi, lobby bar z darmowym WiFi, bar przy basenie, kantor wymiany walut, punkt internetowy, sklep, możliwość wypożyczenia żelazka, (dodatkowo płatne), parking, baasen, łóżeczko dla dzieci, wydzielona strefa przy basenie dla dzieci, plac zabaw

  Zwierząta nie są przyjmowane.

  Pokoje

  Pokój dwuosobowy- maksymalne obłożenie 2+1/3. 2 oddzielne łózka, klimatyzacja, TV, telefon, mini lodówka, WiFi (dodatkowo płatne), balkon z zestawem do siedzenia, codzinne sprzątanie, zmiana ręczników 3 razy w tygodniu, zmienianie pościeli 2 razy w tygodniu, dodatkowe łóżko,, widok na park

  Wyżywienie

  W hotelu obowiązuje formula ze śniadnaiami, lub śniadania i obiadokolacje.

  Dodatkowo płatne

  Dodatkowo płatne

  WiFi

  Szachy

  Sejf

  Wypożyczenie żelazka

  Napoje i wyżywienie nie ujęte w ofercie

  Dodatkowe informacje

  • Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za oferty zewnętrzne m.in. wynajem aut, sporty wodne na plaży, leżaki i parasole na plaży etc.

  Hotel zastrzega sobie prawo wymeldowania Klientów, którzy w sposób rażący naruszają zasady hotelu i ogólnie przyjęte dobre obyczaje.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  25°C
  Temperatura w nocy
  16°C
  Temperatura wody
  20°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.