Novotel World Trade Centre
Emiraty Arabskie / Dubaj / Dubaj

Novotel World Trade Centre

Dodaj do schowka Neckermann
Last minute
śniadania samolotem

Nr WAK548900

4 418 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Kod oferty

WAK548900

Opis hotelu

Informacje Ogólne:Witamy Novotel World Trade Centre Dubai w Sheikh Zayed Road. Hotel posiada basen. W barze przy basenie można delektować się orzeźwiającymi napojami. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: dyskoteka (1km) i informacja turystyczna (5.3km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, supermarket i bary/restauracje. Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik i winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Hotel posiada parking dla samochodów. Udogodnienia:Hotel oferuje pralnię, opiekę medyczną, usługi prasowania i serwis pokojowy. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel posiada salę konferencyjną. Godziny pracy recepcji: 24h. Posiłki:W hotelu znajdują się 4 restauracje. Sport i Rozrywka:Novotel World Trade Centre Dubai posiada łaźnię parową.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Warunki uczestnictwa

Paszporty

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.

Wizy

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane.

Dodatkowe opłaty

W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.