Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Oaza (Gradac)

Last minute
Kod oferty: WAK581182

Nasi klienci docenili

 • Pogoda
 • Urokliwe wyspy
 • Żwirkowe plaże
 • Piękne miasto Dubrovnik
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  231
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Dojazd

  09:3018.08.2020 WtorekWarszawa
  00:0018.08.2020 WtorekGradac

  Powrot

  00:0027.08.2020 CzwartekGradac
  00:0027.08.2020 CzwartekWarszawa

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK581182Region: Dalmacja PołudniowaOrganizator: Funclub

  Region

  Gradac

  Country

  Chorwacja

  Program ramowy

  1 dzień: wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację.

  2 dzień: przejazd przez Węgry i Chorwację. Przyjazd do miejscowości Gradac w godzinach południowych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

  3 - 9 dzień: wczasy w Chorwacji w miejscowości Gradac. Istnieje możliwości wykupienia ciekawych wycieczek obejmujących zwiedzanie Chorwacji.

  W ofercie: zwiedzanie Splitu, zwiedzanie Trogiru, zwiedzanie Dubrovnika, wycieczka na Wodospady rzeki Krka oraz rejs łodzią i wycieczka do Medjugorje. Szczegółowy program zwiedzania Chorwacji znajduje się w opisie wycieczek fakultatywnych.

  9 dzień: wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Zakończenie wczasów w Chorwacji. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

  10 dzień: przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w okolicach godzin południowych.

  Zakwaterowanie

  Hotel Oaza obiekt znajduje się na łagodnym zalesionym stoku przy samej plaży. Usytuowanie hotelu sprawia, że praktycznie zaraz po wyjściu z Oazy znajdujemy się na prywatnej plaży. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, klimatyzację, TV i małą lodówkę.

  Hotel Oaza położony jest w południowej (spokojniejszej) części miejscowości Gradac. W kilka minut, promenadą dojedziemy do centrum kurortu.

  Hotel Oaza to prawdziwy HIT w sezonie 2020 - jest on rekomendowany przez właścicieli naszego cenionego przez Turystów hotelu Palma w Makarskiej.

  Prywatna plaża - to oferta obejmująca niewielkie miejscowości, gdzie będziecie mieli uczucie, że plaża należy do Was.

  W cenie

  Zakwaterowanie w Hotelu Oaza w Gradacu,

  7 noclegów,

  Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

  Opieka rezydenta.

  Dodatkowo płatne obowiązkowo

  Ubezpieczenie KL, NNW: 70 PLN/os. ,

  Deklaracja HB oraz opłata klimatyczna i kwaterunkowa: 100 EUR/ os.(płatne w autokarze),

  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os.,

  Dodatkowo płatne opcjonalnie

  Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KOSZTY REZYGNACJI + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 80 PLN,

  Rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.,

  Wycieczki fakultatywne,

  Dojazd własny -150 PLN/os.

  Wyżywienie

  Obowiązkowo należy wykupić wyżywienie w opcji HB: 7 śniadań i 7 obiadokolacji. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru z dwóch propozycji dań. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.

  Lokalizacja

  Gradac to kurort najbardziej wysunięta na południe Riwiery Makarskiej. Od Makarskiej znajduje się około 40km. Gradac przyciąga Turystów pięknymi plażami. Spacerując wzdłuż długiej promenady możemy się zatrzymać i zdegustować chorwackie specjały.

  Ważne

  Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

  Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

  Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

  Transport

  Transport autokarem trwa około 18 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,

  Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry,

  Przyjazd do miejscowości Gradac,

  Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych,

  Do miejsc zakwaterowania Turyści rozwożeni są mikrobusami,

  Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami,

  Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie.

  Pozostałe informacje

  Wczasy w Chorwacji to doskonała okazja, by zobaczyć najciekawsze zabytki tego przepięknego kraju. Zwiedzanie Chorwacji podczas wakacji na Riwierze Makarskiej jest łatwe, ze względu na doskonałe położenie Riwiery, pomiędzy Splitem a Dubrovnikiem. Najczęściej wybierane wycieczki to: Dubrovnik oraz Medjugorje - jednodniowa wycieczka do Perły Adriatyku, zwiedzanie Splitu oraz Trogiru oraz wycieczka na wodospady rzeki Krka.

  Ubezpieczenie

  PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KOSZTY REZYGNACJI + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 80 PLN.

  • ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)

  Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.

  • ubezpieczenie KOSZTÓW REZYGNACJI daje możliwość zwrotu wpłaconych kwot na wycieczkę w wyniku udokumentowanego zdarzenia, które uniemożliwia uczestnictwo w wycieczce.

  • ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.

  Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, koszty rezygnacji 6000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.

  Szczegóły: https://www.funclub.pl/dokumenty

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  28°C
  Temperatura w nocy
  21°C
  Temperatura wody
  23°C
  Liczba godzin słonecznych
  11

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

  Wizy

  W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Chorwacja w pełni otworzyła granice dla obywateli RP - zniesione zostały wszelkie obostrzenia oraz obowiązek odbywania kwarantanny po wjeździe do Chorwacji. Obywatele RP nie muszą na granicy okazywać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających zasadność wjazdu do Chorwacji. Władze Chorwacji nie wymagają okazania testów na COVID 19 przy przekraczaniu granicy.

  Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną.
  Podróżujący mogą skorzystać z aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ w celu dokonania rejestracji przyjazdu, co przyspieszy procedury podczas odprawy granicznej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

  Dodatkowe opłaty

  W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00