Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Petrov

Kod oferty: WAK648135
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Neseber - niekwestionowany numer jeden na liście bułgarskich hitów. Malowniczo położony - na półwyspie wychodzącym w morze.
 • Las Vegas Wschodu - idealna propozycja na wakacje w przystępnej cenie dla amatorów życia nocnego.
 • Action Aquapark - największy park wodny w Słonecznym Brzegu z 18-metrową zjeżdżalnią.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  08.06.2021 Wtorek
  WAWWarszawa - Chopin
  08.06.2021 Wtorek
  BOJBourgas

  Powrót

  15.06.2021 Wtorek
  BOJBourgas
  15.06.2021 Wtorek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK648135Region: Słoneczny BrzegOrganizator: Onholidays

  Bułgaria/Słoneczny Brzeg

  Opis

  Hotel Petrov Family jest usytuowany bezpośrednio przy plaży, w połowie drogi między Rawdą a Nesebyrem.

  Położenie

  Odległośc od plaży - 200m

  Odległośc od lotniska w Burgas - 25km

  Odległośc od centrum Słonecznego Brzegu - 3km

  Odleglość od Centrum Nesebyru - 2km

  Plaża

  Plaża przy hotelu piaszczysta, publiczna. Leżaki i parasole dodatkowo płatne.

  Hotel udogodnienia

  Do dyspozycji Gości - recepcja, bezpłatny parking publiczny, wi-fi w całym obiekcie bezpłatne, restauracja z tarasem słonecznym, bar.

  Check in od 14:00

  Check outo do 13:00

  Hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokoje

  Pokój 2-osobowy DBL - ok. 22m - wyposażenie: klimatyzacja (w zależności od warunków pogodowych), łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka, żelazko (na życzenie), lodówka, TV SAT, balkon, bezpłatne WI-FI

  Maksymalne obłożenie 2+1

  Pokój 3-osobowy - ok. 27m - wyposażenie: klimatyzacja (w zależności od warunków pogodowych), łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka, żelazko (na życzenie), lodówka, TV SAT, balkon, bezpłatne WI-FI.

  Minimum 3 osoby.

  Dziecko w hotelu do 11,99 lat.

  Wyżywienie

  Wyżywienie do wyboru

  • bez wyżywienia

  • BB - śniadania w formie bufetu

  • HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

  W cenie lokalne napoje bezalkoholowe do posiłków.

  Dodatkowo płatne

  Dodatkowo płatne: leżaki i parasole na plaży, sejf na recepcji.

  Dodatkowe informacje

  • Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

  Prezentowane w ofercie zdjęcia pokojów są zdjęciami przykładowymi. Pokoje mogą różnić się od tych prezentowanych w ofercie. Nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo jak ten prezentowany w ofercie. Zdjęcia pokojów nie stanowią części oferty.

  Hotel zastrzega sobie prawo wymeldowania Klientów, którzy w sposób rażący naruszają zasady hotelu i ogólnie przyjęte dobre obyczaje.

  Od 2018 roku Rząd Grecji ustanowił opłatę klimatyczną w Grecji. Nowa ustawa będzie obejmować osoby podróżujące do Grecji w roku 2018, które zobowiązane będą do uiszczenia podatku na miejscu. W zależności od standardu i rodzaju zakwaterowania nowy podatek będzie kształtował w następującej wysokości - Hotele - Opłata za dzień/ za pokój - 1 i 2 - 0,50 , 3 - 1,50 , 4 - 3,00 , 5 - 4,00 . Apartamenty - Opłata za dzień/ za pokój - 1 i 2 - 0,25 , 3 - 0,50 , 4 - 1,00 .

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  25°C
  Temperatura w nocy
  16°C
  Temperatura wody
  20°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni (bez względu na wiek) udający się do Bułgarii mają obowiązek okazać służbom lotniskowym negatywny wynik testu RT-PCR w kierunku COVID-19, wykonanego maksymalnie na 72 godz. przed wylotem. Czas liczony jest od momentu pobrania próbek do badania, do godziny planowanego startu samolotu. Dokument potwierdzający negatywny wynik testu musi być w języku angielskim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.