Wspaniały3 opinie100% poleceń
9,3
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Hibiscus (Moorea)

Last minute
Kod oferty: WAK151964
bungalowy
basen, bungalowy
bungalowy
bungalowy
beach bar
bungalowybasen, bungalowybungalowybungalowybeach barobiektbasenbeach barbasenkuchnia / aneks kuchennyobiektbasen

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

595
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

02.11.2020 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin
03.11.2020 Wtorek
PPTPapeete

Powrót

17.11.2020 Wtorek
PPTPapeete
18.11.2020 Środa
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK151964Organizator: Konsorcjum Biur Podróży

Region - Moorea

Miejscowość - Papetoai

Położenie

Położony w północno-zachodnim rogu Moorea, hotel Hibiscus otoczony jest bujnym gajem kokosowym i piękną piaszczystą plażą. Ulokowany nieco dalej od lotniska i przystani promowej niż inne kurorty na wyspie, zapewnia przyjemną, niedrogą opcję zakwaterowania z tradycyjnym urokiem wyspy i poczuciem odosobnienia. Droga z lotniska bądź przystani do hotelu zajmuje około 45minut, gdyż należy pokonać cała wyspę.

Pokoje

28 bungalowów (wybudowanych w typowo polinezyjskim stylu) usytuowanych w ogrodzie oraz przy plaży oraz 11 pokoi usytuowanych w budynku hotelowym znajdującym się w ogrodzie. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, łazienkę. W każdym z nich znajduje się aneks kuchenny, dzięki czemu są idealne dla rodzin lub par poszukujących prywatności i niezależności. Pokoje w bungalowach dodatkowo posiadają balkon lub taras.

Do dyspozycji gości

Nowy basen (dla dorosłych oraz dla dzieci), restauracja z kuchnią lokalną, francuską oraz włoską, bar, pralnia sklep, możliwość uprawiania sportów wodnych na plaży (nurkowanie, snokering), możliwość wycieczek po wyspie i okolicy w tym safari 4x4, wypożyczalnia samochodów i wiele innych.

Cena zawiera

Bilet lotniczy Warszawa - Papeete - Warszawa z międzylądowaniami w cenie ok. 7200 zł/osoba, bagaż rejestrowany, powitanie na Tahiti przez anglojęzycznego reprezentanta, transfer lotnisko-hotel-lotnisko na wyspie Moorea, zakwaterowanie w hotelu przez 7 lub 12 nocy w garden bungalow (standardowe godziny zameldowania 14.00 i wymeldowania 10.30), wyżywienie zgodnie z wybraną opcją, asystę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie ŚWIAT MultiTravel KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR, BP 400 EUR, składkę TFG 13 zł/os.

Cena nie zawiera

Przelotów wewnętrznych między wyspami ok. 95 Euro/ osoba - cena do potwierdzenia przy rezerwacji, ewentualnych noclegów na Tahiti przed przelotem/transferem na Moorea, dodatkowego wyżywienia, wydatków własnych, napiwków, podatku miejskiego - hotele Bora Bora, Huahine, Moorea, Tahaa, Opoa Beach & Raiatea Lodge w Raiatea 1,68 € za noc, za osobę od 12 roku życia; dla wszystkich innych hoteli na wyspach 1,26 € za noc, od osoby od 12 roku życia, wszelkich świadczeń nie ujętych w punkcie cena zawiera.

Uwagi

1. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty.

2. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

3. Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2% wartości imprezy (należy zgłosić w ciągu 24h od dnia podpisania umowy)

4. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

5. Przed wyjazdem prosimy sprawdzić aktualne warunki wjazdowe na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych danego kraju

Warunki wjazdu i pobytu na polinezji francuskiej

Polinezja Francuska potwierdziła warunki wjazdu i pobytu w kraju obowiązujące wszystkich podróżnych w wieku od 6 lat (rezydentów i nierezydentów) przybywających drogą lotniczą.

Od 15 lipca 2020 r. środki kwarantanny zostały zniesione, a granice Polinezji Francuskiej ponownie otwarte dla turystyki międzynarodowej ze wszystkich krajów.

Wszyscy podróżni podlegają następującym obowiązkowym warunkom

Przed wejściem na pokład

• Dowód negatywnego wyniku testu RT-PCR (lista testów zatwierdzonych i niezatwierdzonych www.tahititourisme.com/wp-content/uploads/2020/08/FDA-Approved-Tests-for-Travel-to-French-Polynesia-August-11-2020.pdf) przeprowadzonego w ciągu trzech dni przed ich międzynarodowym odlotem;

• Przedstaw potwierdzenie zgłoszenia zdrowotnego na platformie Etis.pf (elektroniczny system informacji o podróży - www.etis.pf/en/);

Podczas pobytu

• Test 4 dni po przybyciu na Wyspy Tahiti.

Do 15 września władze Polinezji Francuskiej wdrożyły następujące środki (z zastrzeżeniem przedłużenia)

• Zamykanie dyskotek i klubów nocnych;

• Spotkania ponad 10 osób na drogach publicznych lub w dowolnym miejscu ogólnodostępnym wymagają uprzedniej zgody władz. Pozwolenie to powinno określać środki zdrowotne podejmowane przez organizatorów imprez;

• Stosowanie surowych zasad w restauracjach i barach (klienci muszą siedzieć, zachować minimalną odległość 1metra między każdym stołem, a noszenie maski jest obowiązkowe przez wszystkich podczas poruszania się po lokalu);

• Noszenie masek jest obowiązkowe w zewnętrznych miejscach publicznych, w których przebywa duża liczba osób, w tym sklepy, taksówki wodne / transport promowy, samoloty, publiczny transport naziemny, lotniska i terminale promowe. Wymogi będą egzekwowane za pomocą kontroli i sankcji. Nieprzestrzeganie tych wymagań podlega karze grzywny w wysokości do 745,82 EUR;

• Nieformalne spotkania więcej niż 10 osób są zabronione na plażach, terenach zielonych i parkach publicznych, brzegach rzek, terenach piknikowych i wszystkich miejscach wykorzystywanych do tego celu.

Szczegóły dostępne na stronie www.tahititourisme.com/en-us/covid-19/

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut)

Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
30°C
Temperatura w nocy
23°C
Temperatura wody
27°C
Liczba godzin słonecznych
7

Opinie

Opinie dodane przez

8.8
Leszek vv
Ten hotel to znakomite połączenie ceny i warunków do nurkowania. Flora wodna do eskplorowania tutaj jest fantastyczna. Do sklepów jest troszkę dalej jak 200 metrów. Jeśli chcecie też skorzystać z taniego internetu to też tutaj. Pokój duży, jeszcze większa kabina prysznicowa ( dwie zakochane osoby na pewno się zmieszczą ), mały ale dobrze wyposażony aneks kuchenny.
9.5
Wiesław vv
Proste czyste miejsce, z bungalowami idealnie nadające się na podróż poślubną lub romantyczny wyjazd dla zakochanych. Plaża na której można się grzać słońcu lub skrzystać z cienia które dają palmy. Koralowce widać już kilka metrów od brzegu. Brodząc spokojnie wodzie podpłynie do was masa kolorowych rybek. Jedyną uwagą i może dość śmieszną są koguty piejące wcześniej rano :-). Ale to chyba taki humorystyczny akcent.
9.0
Krakia.
Pobyt - Sierpień 2004Para
Hotel o ile można go tak nazwać jest po prostu super!<br>Polecam!<br>Wszędzie pachnie egzotyką, miła atmosfera, niewyobrażalnie cudowne warunki do nurkowania, jednak zbyt aktywnym po kilku dniach znudzi się leżakowanie na plaży.

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać do Polinezji Francuskiej.
- Nie dotyczy to pasażerów mieszkających na Polinezji Francuskiej.
Pasażerowie muszą posiadać Międzynarodowy certyfikat podróży, aby wjechać i przejechać Polinezję Francuską.
Świadectwo należy uzyskać przed wyjazdem za pośrednictwem francuskich urzędów konsularnych za granicą lub online.
Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00