Dobry82% poleceń
8.0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyPolinezja FrancuskaTahitiTahiti InterContinental Resort

InterContinental Tahiti Resort

Kod oferty: WAK150566
Przedsprzedaż
Kod oferty: WAK150566
teren hoteluteren hoteluteren hotelubasenbasen, teren hoteluteren hotelubasenbasen, teren hotelurestauracjarecepcja / lobbyrestauracjarestauracjabasen, restauracjabasen, teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Opis oferty

Region: TahitiOrganizator: Ecco TravelKod oferty: WAK150566

Region

Polinezja Francuska

Opis

Ten luksusowy położony nad turkusową laguną hotel liczy w sumie 268 pokoi różnego typu. Widać stąd szczyty pobliskiej wyspy Moorea. Niska zabudowa kolonialna harmonizuje z bujną roślinnością i palmami. W sercu kurortu znajduje się olbrzymie zasilane wodą morską lagunarium, w którym pływają egzotyczne ryby. Goście mają tu wiele możliwości aktywnego wypoczynku.

Lokalizacja

W przy plaży, ok. 10km od centrum, ok. 2km od lotniska, przystanek komunikacji publicznej przy hotelu.

Wyposażenie

Liczba pokoi: 263, restauracje: 3, baseny odkryte: 2, lobby bar, bar przy basenie, sejf (płatny), snack bar, lobby, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), internet (płatny), recepcja 24h, sklep z pamiątkami, taras słoneczny, sala bankietowa, parking, ogród, butik, pasaż handlowy, informacja turystyczna, opieka lekarska (płatna), centrum konferencyjne, room service 24h, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Pokoje

Klimatyzacja indywidualnie sterowana, telewizja satelitarna, sejf (płatny), mini bar, internet (płatny), lodówka, widok na morze, telefon, radio/muzyka, suszarka do włosów, łazienka z wanną, zestaw do parzenia kawy/herbaty

Plaża

Prywatna, piaszczysta, przy hotelu, zagospodarowana.

Sport na plaży

Snorkeling (płatny), wędkarstwo, siatkówka, kajaki (płatne), narty wodne (płatne), motorowe sporty wodne (płatne), sporty wodne (płatne).

Sport i fitness

Tenis ziemny (płatny).

Rozrywka

Muzyka na żywo, wieczorne animacje, program artystyczny.

Dla dzieci

Opiekunka (płatna).

Wyżywienie

Bez wyżywienia, możliwość dopłaty do śniadań, możliwość dopłaty do lunchu, możliwość dopłaty do obiadokolacji.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Poniedziałek, 06.12.2021
WAWWarszawa - Chopin
PPTPapeete

Powrót

Wtorek, 14.12.2021
PPTPapeete
WAWWarszawa - Chopin

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub
5.5
Karin & Chris
Pobyt - Grudzień 2009
Położenie jest wspaniałe, ale jeżeli hotel nie jesBardzo drogo, a obsługa kiepska!
9
Heinz
Pobyt - Marzec 2008
Bardzo ładny, przejrzysty hotel. Budynek główny maPiękny 5 * hotel Tahiti Beachcomber Intercontinent

Mapa

Pogoda

30°C
23°C
27°C
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że co najmniej do końca kwietnia, zawieszono możliwość wjazdu do Polinezji Francuskiej, wjazd jest możliwy wyłącznie dla pasażerów, którzy udowodnią istotny cel podróży (Powrót do domu, uroczystości rodzinne).

Przybywający muszą wypełnić formularz generujący kod QR ze strony: zobacz więcej .
Należy posiadać negatywny wynik testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 3 dni przed przylotem, oraz poddać się 10 dniowej kwarantannie.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

UWAGA

W nawiązaniu do aktualizacji rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2021 roku w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby wracające do Polski z państw nienależących do strefy Schengen, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub EFTA obowiązane będą poddać się 10 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19, ozdrowieńców oraz dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujących pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu na Covid wykonanego po 7 dniach od momentu przekroczenia granicy.


Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.