Fantastyczny1 opinia100% poleceń
10

399

za osobę
Podsumowanie ceny

NAT Ustroń (ex Ziemowit)

Kod oferty: WAK717048
Last minute
Kod oferty: WAK717048
1/49

Opis oferty

Region: Beskid ŚląskiOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK717048

Polska/Beskidy

Atuty

• strefa wellness

• basen kryty

• hotelowy ogród ze strefą relaksu

• plac zabaw dla dzieci

• winda w Obiekcie

• oferta dla Seniora 60+

Naszym zdaniem

Obiekt zlokalizowany w uzdrowiskowej części Ustronia, która słynie z solanek i borowiny, blisko centrum oraz w niedalekiej odległości od dworca PKP. Na terenie hotelu znajduje się basen oraz wydzielone miejsce na grilla, a także plac zabaw dla dzieci. Okolica z wieloma atrakcjami turystycznymi sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Położenie

• około 350m od szlaku spacerowego

• około 400m od stacji PKP

• około 1km od stawu kajakowego Ustroń

• około 1km od dworca autobusowego

• około 1,1km do Pijalni Wód w Ustroniu

• około 1,7km do Leśnego Parku Niespodzianek

• około 14km od skoczni narciarskiej Wisła-Malinka

Pokoje

Hotel oferuje 148miejsc noclegowych.

Pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki, posiadają balkon francuski, część pokoi jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Możliwa jest dopłata do pokoju z tarasem (pokoje z tarasem znajdują się na parterze).

Dziecko do 3 r. ż. śpi z rodzicami i nie ma świadczeń.

Oferta dla Seniora 60+ jest przeznaczona dla osób od 60 roku życia.

Obiekt akceptuje zwierzęta we wszystkich pokojach (po wcześniejszym zgłoszeniu i za dodatkową opłatą).

Zakwaterować można się od godz. 17:00 w dniu przyjazdu, a wykwaterować do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.

W przypadku pobytów krótszych niż 7 dni doba hotelowa trwa od godz. 16:00 do godz. 12:00.

Do dyspozycji gości

Bezpłatnie: Wi-Fi, recepcja i przestronne lobby, zadaszone miejsce na ognisko lub grilla, sala zabaw dla dzieci w hotelu, plac zabaw dla dzieci w hotelowym ogrodzie, duży hotelowy ogród ze strefą relaksu, piłkarzyki.

Dodatkowo płatne: parking, wypożyczalnia rowerów, strefa zdrowia i relaksu (baza zabiegowa oraz masaże).

Ponadto obiekt dysponuje strefą wellness (z basenem, jacuzzi z hydromasażem, saunami), salą restauracyjną, salą fitness, windą i nowoczesnymi salami konferencyjnymi.

Wyżywienie

HB - śniadania w formie bufetu i obiadokolacje (pobyt zaczyna się od obiadokolacji, a kończy śniadaniem).

FB - śniadania w formie bufetu, obiady serwowane, kolacje w formie bufetu (7-dniowy pobyt zaczyna się od kolacji, a kończy śniadaniem, 2-dniowy pobyt w pakiecie dla Seniora 60+ zaczyna się kolacją, a kończy obiadem).

(Sposób wydawania posiłków może różnić się w zależności od terminu pobytu. Posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w Obiekcie).

Cena zawiera

• Zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z zakupioną ofertą

• TFG, TFP

• Przy 7-dniowym pakiecie dla Seniora 60+ z pobytem w terminach 18.06 - 25.06.2022 oraz 27.08 - 10.09.2022 dodatkowo w cenie 1 zabieg dziennie wykonywany w dni robocze (oferta nie obejmuje masaży ręcznych i zabiegów wodnych)

Ośrodek zastrzega, iż programy pakietów dostępne będą z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19, w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Cena nie zawiera

Opłaty klimatycznej w wysokości 4,40 zł/os. /doba.

Opłaty za parking w cenie 10 zł/ doba/ samochód.

Opłaty za zwierzę w wysokości 30 zł/ doba/ zwierzę.

Powyższe opłaty uiszcza się przy zakwaterowaniu w Hotelu.

Dodatkowe informacje

Oferta dla Seniora 60+ jest przeznaczona dla osób od 60 roku życia.

Uwagi dotyczące pobytu zwierząt

Warunkiem przyjęcia zwierzęcia do obiektu jest jego aktualne szczepienie, smycz i kaganiec.

Niedozwolone jest przebywanie zwierząt w restauracji/ jadalni.

W momencie meldunku konieczne jest podpisanie właściwego oświadczenia.

Warunki i koszty rezygnacji

• potrącenie 30% ceny imprezy - w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone do 34 dni przed datą rozpoczęcia imprezy,

• potrącenie 65% ceny imprezy - w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone pomiędzy 33 a 19 dniem przed datą rozpoczęcia imprezy,

• potrącenie 95% ceny imprezy - w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone na 18 - 1 dni przed datą rozpoczęcia imprezy lub w przypadku nie stawienia się klienta w dniu rozpoczęcia pobytu.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Region

Beskid Żywiecki to drugie, po Tatrach, pod względem wysokości polskie pasmo gór, pełne różnych szlaków, atrakcji turystycznych i unikatowej przyrody. Idealne dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku i gwaru, delektować się ciszą i kontaktem z naturą. Ze względu na swoją popularność turystyczną, w regionie wykształciły się różne dodatkowe atrakcje oraz bogata baza noclegowa. Interesującym miejscem jest tu oczywiście miasto Żywiec, z urokliwym centrum, pięknym parkiem, jeziorem oraz znanym browarem. Tama w Węgierskiej Górce może być idealnym pomysłem na jednodniową wycieczkę, jak i Park Linowy i Leśny Gród w Milówce. Korzystając z bogactwa przyrody i spacerując po górach, można tu zobaczyć liczne jaskinie osuwiskowe i schrony, np. Jaskinię Oblicę w Paśmie Policy oraz Jaskinię w Sopotni Wielkiej. Region znany jest ze źródeł wód mineralnych, solanek i wód siarkowych oraz rzek i potoków z progami rzecznymi, na których powstają bajkowe kaskady i wodospady. Ze względu na unikatową przyrodę, występowanie rzadko spotykanych zwierząt i roślin, takich jak okrzyn jeleni i rogownica alpejska utworzono tu Żywiecki Park Krajobrazowy, 12 rezerwatów przyrody i Babiogórski Park Narodowy obejmujący południową stronę masywu Babiej Góry. Masyw ten wraz ze szczytem Babia Góra jest niewątpliwie jednym z najpiękniejszych miejsc Beskidu Żywieckiego. Panorama rozpościerająca się z Babiej Góry obejmuje wszystkie strony świata! Widać stąd m.in. szczyty Beskidu Śląskiego, Małego, Gorce, Tatry Wysokie, Zachodnie i Niżne. Naprawdę trzeba wybrać się tu w słoneczny dzień, by podziwiać tę wyjątkową panoramę. Beskid Żywiecki to utożsamienie spokoju i relaksu, idealne miejsce na prawdziwy wypoczynek pozbawiony zmartwień codzienności.

Uwaga

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią

COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request), Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek kwarantanny lub izolacji

Pomoc w przypadku izolacji

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego

Zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym

Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z

Obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu

Zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w

Ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje

Dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej

Przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do

Limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Pomoc w przypadku kwarantanny

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania

Się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w

Którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alrmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty

Związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym

Miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu

W ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Kraj

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i datę zakwaterowania

Nowość

Pokój 2-osobowy pokój 2-os. - fb - senior 60+ weekend

2 dorosłych

Pełne wyżywienie
Zakwaterowanie2022-10-14
Wykwaterowanie2022-10-16
798 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Promesa Pewne Wakacje

00 zł
za wycieczkę
00 zł
za wycieczkę
Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami
Promesa Pewne Wakacje. Zabezpieczenie, które warto mieć

Ochrona Twoich wakacji

Specjalna usługa na wypadek upadłości organizatora

Gwarancja wyjazdu

Jeśli Twój wyjazd zostanie odwołany, pomożemy Ci znaleźć nowy

Ponad 10 000 alternatywnych ofert

Ty wybierasz, a my zajmujemy się wszystkimi formalnościami
Wycieczka798
Cena całkowita798
Cena całkowita798
lub

Opinie dodane przez

Ela
Lipiec 2022 ·

50+

Dodano: 23.07.2022
10
Super. Polecam. Czysto. Dobre jedzenie . Fajny basen. Przyjadę jeszcze raz.
ZaletyPołożenie i jedzenie .
WadyBrak

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
13°C
5°C
13°C
5