Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Gaborek Pensjonat

Last minute
Kod oferty: WAK646782
obiektobiektbudynek głównybudynek głównyrecepcja / lobbypokójpokójrestauracjasaunarozrywka
obiekt
obiekt
budynek główny
budynek główny
recepcja / lobby

Promocja

Rainbow - Polska na LATO 2021Tylko do 19 maja oferta promocyjna z niską zaliczką - płacisz tylko 20% oraz zniżką aż do 250 zł/os. (wliczona w cenę).

Dodatkowe opcje

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: BeskidyOrganizator: RainbowKod oferty: WAK646782

Opis oferty

Położenie

Pensjonat GABOREK znajduje się w samym centrum Krynicy Górskiej, ok. 800m od Góry Parkowej. Zarówno w samym uzdrowisku jak i w najbliższej okolicy znajduje się wiele atrakcji sportowych (kilka kompleksów narciarskich) a w samej Krynicy znajdziemy dużo sklepów, restauracji, barów a także muzea i charakterystyczne dla tego miejsca pijalnie wód zdrojowych. Cena nie obejmuje taksy klimatycznej płatnej w recepcji.

Do dyspozycji gości

Recepcja 24 h, lobby, restauracja serwująca potrawy kuchni regionalnej, bar, sala gier, bilard, parking.

Internet

Bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Naszym zdaniem

Pensjonat Gaborek zdecydowanie wyróżnia się świetnym położeniem. Polecamy Klientom, którzy chcą wypoczywać w kameralnym ośrodku, w centrum uzdrowiska, blisko promenady, sklepów i wielu innych atrakcji.

Plaża

Pokoje

Ładnie urządzone pokoje 2 os. z możliwością dostawki. Obiekt posiada również pokoje rodzinne z oddzielną sypialnią i pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje z balkonami z , łazienkami i WC oraz suszarką do włosów, TV SAT. Ponadto w każdym pokoju zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Program sportowy i animacyjny

Pensjonat posiada saunę, jacuzzi oraz oferuje masaże (dod. opłaty)

Strona www

Www.pensjonatgaborek.pl

Wyżywienie

Śniadanie w formie bufetu.

Program

Dzień 1

Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.

Dzień drugi do przedostatniego

Czas na wypoczynek, udział w wycieczkach lokalnych, itp.

Dzień 3

Wykwaterowanie.

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie (7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę rezydenta. Ponadto obejmuje także organizację w wybranych miejscowościach aktywności dla dorosłych, m.in.: stretching, zajęcia z jogi, nordic walking, spacery po okolicy, gry towarzyskie i wieczory integracyjne i dodatkowo (zależnie od liczby gości i zainteresowania) zajęcia prowadzone przez specjalistów, np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła i inne. W okresie 12.06 - 18.09.21 animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów (Figloklub zlokalizowany jest na terenie wybranych miejscowości i jest dostępny codziennie z wyjątkiem sobót).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów dojazdu (możliwość dopłaty do przejazdów organizowanych przez Rainbow), ubezpieczenia NNW i bagażu, opłaty klimatycznej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z obiektów, napojów do posiłków jeśli w opisie obiektów nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
29.05.2021

Wykwaterowanie

Sobota
05.06.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

17°C
5°C
6