Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plNartyPolskaBeskidyKrynica ZdrójNAT Krynica Zdrój (ex Jagiellonka)

NAT Krynica Zdrój (ex Jagiellonka)

Kod oferty: WAK645261
teren hotelupokójpokójpokójrecepcja / lobbyrestauracjabalkon / tarassport i rekreacjateren hotelu
teren hotelu
pokój
pokój
pokój
recepcja / lobby

Promocja

Rainbow - Polska na LATO 2021Tylko do 19 maja oferta promocyjna z niską zaliczką - płacisz tylko 20% oraz zniżką aż do 250 zł/os. (wliczona w cenę).

Dodatkowe opcje

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: BeskidyOrganizator: RainbowKod oferty: WAK645261

Opis oferty

Położenie

Hotel położony w ścisłym centrum uzdrowiska. Jeśli wybierzesz zakwaterowanie w tym obiekcie, Krynica Zdrój będzie na wyciągnięcie ręki, ponieważ Jagiellonka jest doskonałym punktem wypadowym do zwiedzania okolicy. Znajduje się ok. 600m od pijalni wód "Jan" i stacji kolejki szynowej na Górę Parkową. Doskonała baza zabiegowa jest dodatkowym atutem ośrodka, który pozwoli na regenerację ciała po całodziennych wędrówkach i poznawaniu okolic Krynicy.

Program sportowy i animacyjny

Bilard, tenis stołowy, sala zabaw dla dzieci, baza zabiegowa.

Pokoje

Obiekt oferuje zakwaterowanie w komfortowo urządzonych pokojach dla 2 lub 3 osób (dostawka w formie rozkładanej sofy) z łazienkami (w łazience suszarka do włosów). Pokoje wyposażone są w telewizor, telefon oraz czajnik elektryczny.

Internet

Internet Wi - Fi na terenie hotelu oraz w pokojach (bezpłatne).

Do dyspozycji gości

Recepcja, jadalnia, restuaracja Tu i teraz", winda, parking (dodatkowo płatny), taras z widokiem na góry.

"

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do obiadów i kolacji.

Strona www

Naszym zdaniem

Hotel jest znany wśród kuracjuszy i równie często wykorzystywany jako baza wypadowa na dłuższe weekendy. Atrakcyjna cena w stosunku do jakości i położenia obiektu.

Zakwaterowanie

Plaża

Program

Dzień 1

Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.

Dzień drugi do przedostatniego

Czas na wypoczynek, udział w wycieczkach lokalnych, itp.

Dzień 3

Wykwaterowanie.

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie (7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę rezydenta. Ponadto obejmuje także organizację w wybranych miejscowościach aktywności dla dorosłych, m.in.: stretching, zajęcia z jogi, nordic walking, spacery po okolicy, gry towarzyskie i wieczory integracyjne i dodatkowo (zależnie od liczby gości i zainteresowania) zajęcia prowadzone przez specjalistów, np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła i inne. W okresie 12.06 - 18.09.21 animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów (Figloklub zlokalizowany jest na terenie wybranych miejscowości i jest dostępny codziennie z wyjątkiem sobót).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów dojazdu (możliwość dopłaty do przejazdów organizowanych przez Rainbow), ubezpieczenia NNW i bagażu, opłaty klimatycznej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z obiektów, napojów do posiłków jeśli w opisie obiektów nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
26.06.2021

Wykwaterowanie

Sobota
03.07.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

20°C
8°C
7