Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Victoria Cechini

Last minute
Kod oferty: WAK645263
obiektpokójobiekt
obiekt
pokój

Promocja

Rainbow - Polska na LATO 2021Tylko do 19 maja oferta promocyjna z niską zaliczką - płacisz tylko 20% oraz zniżką aż do 250 zł/os. (wliczona w cenę).
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: BeskidyOrganizator: RainbowKod oferty: WAK645263

Opis oferty

Położenie

Hotel Victoria Cechini to nowoczesny, luksusowy i elegancki obiekt położony w malowniczym otoczeniu Gór Beskidu Sądeckiego w samym centrum uzdrowiska Krynica Zdrój, które dzięki specyficznemu mikroklimatowi, bogactwu wód mineralnych oraz licznym atrakcjom turystycznym sprawia, że jest idealnym miejscem do wypoczynku rodzinnego i indywidualnego. W pobliżu Hotelu zlokalizowana jest kolejka na szczyt Góry Parkowej oraz Deptak z pijalnią wód mineralnych a będący tuż obok przystanek autobusowy umożliwia dojazd na Jaworzynę Krynicką (około 10minut). Latem okolice zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek, zimą natomiast dostępne są liczne wyciągi narciarskie i hala lodowa. Cena nie zawiera opłaty klimatycznej w wysokości 4,4 PLN/os. płatnej w recepcji przy zakwaterowaniu

Internet

Internet Wi - Fi w pokojach (bezpłatny).

Pokoje

Obiekt posiada 9 pokoi z łazienkami wyposażonych w TV, Wi - Fi (bezpłatne), czajnik, radio, lodówkę oraz czajnik.

Wyżywienie

Śniadania kontynentalne. Istnieje możliwość dopłaty do kolacji lub do 3 posiłków.

Naszym zdaniem

Obiekt Victoria Cechini to miejsce dające poczucie domowej atmosfery. Kameralny obiekt, położone w samym centrum Krynicy-Zdrój.

Strona www

program

Dzień 1

Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.

Dzień drugi do przedostatniego

Czas na wypoczynek, udział w wycieczkach lokalnych, itp.

Dzień 3

Wykwaterowanie.

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie (7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę rezydenta. Ponadto obejmuje także organizację w wybranych miejscowościach aktywności dla dorosłych, m.in.: stretching, zajęcia z jogi, nordic walking, spacery po okolicy, gry towarzyskie i wieczory integracyjne i dodatkowo (zależnie od liczby gości i zainteresowania) zajęcia prowadzone przez specjalistów, np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła i inne. W okresie 12.06 - 18.09.21 animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów (Figloklub zlokalizowany jest na terenie wybranych miejscowości i jest dostępny codziennie z wyjątkiem sobót).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów dojazdu (możliwość dopłaty do przejazdów organizowanych przez Rainbow), ubezpieczenia NNW i bagażu, opłaty klimatycznej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z obiektów, napojów do posiłków jeśli w opisie obiektów nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
08.05.2021

Wykwaterowanie

Sobota
15.05.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

17°C
5°C
6