Średnia ocena7 opinii
4,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Skalny SPA

Kod oferty: WAK638947

Dodatkowe opcje

promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

05.06.2021 Sobota

Wykwaterowanie

12.06.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK638947Region: BieszczadyOrganizator: Rego-Bis

Polska/Podkarpacie

Atuty

• bogate SPA & Wellness

• kryty basen

• przy Jeziorze Solińskim

• różnorodne aktywności: żeglarstwo, kajakarstwo, wędkarstwo, tenis, rowery

Naszym zdaniem

Położony w uzdrowiskowej miejscowości Polańczyk, tuż przy Jeziorze Solińskim. Na gości czeka Restauracja Pod Żaglami" z barem i kominkiem, pub Czarne Złoto" wraz z kręgielnią, chata grillowa z miejscem na ognisko, strefa Spa&Wellness, w której znajduje się kryty basen z jacuzzi, kompleks saun, gabinety masażu, gabinet kosmetyczny, a także salka fitness.

Położenie

• około 150m od jeziora

• około 350m od punktu widokowego Polańczyk

• około 0,5km od centrum miasta

• około 7km od Zapory Wodnej w Solinie

Plaża

Około 2km od obiektu: Nowoczesna Marina ze smażalnią ryb, słonecznym tarasem, pływającymi basenami ze sztucznym dnem oraz kilkoma prywatnymi plażami. Dodatkowo wypożyczalnia ekskluzywnych łodzi motorowych z napędem elektrycznym, katamaranów spacerowych oraz jachtów żaglowych.

Pokoje

Zakwaterowanie po godzinie 15:00, wykwaterowanie do godziny 10:00.

Pokój 2 osobowy to pokój o powierzchni pomiędzy 16m2 a 22m2. Większość pokoi posiada balkon, a część z nich także widok na Jezioro Solińskie. W pokojach znajdują się dwa pojedyncze łóżka, które oczywiście można połączyć.

Pokój 2 osobowy z dostawką lub pokój trzyosobowy to pokój o powierzchni pomiędzy 20m2 a 27m2. Większość pokoi posiada balkon, a część z nich także widok na Jezioro Solińskie.

W pokojach znajdują się trzy pojedyncze łóżka z możliwością łączenia lub dwa pojedyncze łóżka z możliwością łączenia oraz sofa z funkcją spania.

Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem.

Do dyspozycji gości

Bezpłatnie: strefa spa (kryty basen, sauna, jacuzzi), WiFi

Dodatkowo płatne: zabiegi w SPA

Dla dzieci

Plac zabaw, strefa zabaw, wysokie krzesełka w restauracji, brodzik w strefie SPA

Wyżywienie

HB- śniadania w formie bufetu szwedzkiego i obiadokolacje serwowane w restauracji hotelowej

Cena zawiera

Zakwaterowanie według wykupionej oferty oraz:

5 lub 7 noclegów w pokojach 2 os., lub 3, 4 os.

Śniadania w formie bufetu szwedzkiego

Obiadokolacje serwowane w restauracji hotelowej

Jedna Biesiada Regionalna przy Wielkim Ognisku (dotyczy ofert wakacyjnych pomiędzy 01.07 - 31.08 oraz oferty w pakiecie na min 8 dni)

Nieograniczony dostęp do strefy SPA z krytym basenem, saunami, jacuzzi

Nieograniczony dostęp do Sali zabaw dla dzieci

Bezpłatny wstęp na imprezy muzyczne i koncerty w PUBie Czarne Złoto

Internet Wi-Fi na terenie całego obiektu

• Bezpłatny parking dla Gości

Atrakcyjny rabat na sprzęt pływający: kajaki, jachty, katamarany, motorówki - 20%

Cena nie zawiera

Opłaty klimatycznej - płatne na miejscu.

Koszty i warunki rezygnacji

Do 25 dni przd dniem rozpoczęcia usługi - całość przedpłaty

24- 16 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 60% wartości zamówienia

15 - 9 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 80% wartości zamówienia

8 - 1 dni przed dniem rozpoczęcia lub w przypadku nie stawienia się klienta w dniu rozpoczęcia 95% wartości zamówienia.

Uwaga

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią

COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request), Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Kraj

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
20°C
Temperatura w nocy
8°C
Liczba godzin słonecznych
7

Przewodnik

Opis obiektu

Bieszczady zajmują południową część województwa podkarpackiego. Ich najwyższym szczytem jest Tarnica (1346 m n.p.m.).

W Bieszczady przyjeżdża się przede wszystkim dla odpoczynku na łonie natury. Nadal stanowią one najsłabiej zaludnione i najmniej zagospodarowane rejony Polski. Nie są już tak dzikie, bo opasane siecią dróg, zachowały jednak wiele z dawnego uroku. Większość ich obszaru stanowią miejsca o wybitnych walorach przyrodniczych, mające status terenów chronionych.

Krajobraz


Prawdziwi turyści unikają wędrówek po połoninach w sezonie letnim z powodu tłumów, chcących zobaczyć wspaniałe panoramy, rozciągające się z połonin. Zresztą Bieszczady najpiękniejsze są jesienią, ponieważ w pokrywają je głównie drzewa liściaste, których korony przybierają wtedy barwę żółtoczerwoną. Nadaje to górom niepowtarzalny, bajkowy wygląd. Wówczas i pogoda jest wyśmienita, i nie ma nieznośnych upałów.

W słoneczne jesienne dni z Tarnicy widać szczyty Gorganów w ukraińskich Karpatach. Z Halicza w jasne, księżycowe noce można ujrzeć światła Lwowa, a spod schroniska na Połoninie Wetlińskiej wzrok sięga aż po masyw Tatr.

Doświadczeni turyści zapuszczają się zazwyczaj w tereny, których nie obejmuje Bieszczadzki Park Narodowy - na zachód od połonin. Daje im to możliwość zboczenia z wyznaczonych szlaków.

Architektura


Na terenie dawnego województwa krośnieńskiego znajduje się wiele obiektów zabytkowych. Są wśród nich zarówno te bardzo znane, jak drewniany kościół w Haczowie, Starówka w Bieczu, cerkiewki i kościółki w mniejszych miejscowościach, jak i trochę już zapomniane, a równie cenne, jak ruiny klasztoru Karmelitów w Zagórzu.

Zarastające pola nie istniejących już wsi i opustoszałe pagórki, wśród których rozlegał się niegdyś głos cerkiewnych dzwonów, sprzyjają zadumie nad historią. Miłośnicy architektury drewnianej powinni zainteresować się północno-wschodnią częścią Bieszczadów - tutaj ostało się najwięcej cerkwi.

Turystom odwiedzającym Bieszczady region ten ma do zaoferowania wiele atrakcji. Dziedzictwo kulturowe, dziewicza przyroda, jak i mieszkający tu ludzie mogą dostarczyć niezapomnianych przeżyć i zapewnią ciekawy pobyt.

Atrakcje turystyczne


POŁONINA WETLIŃSKA:
Ulubionym miejscem wędrujących po Bieszczadach są rozległe łąki zwane połoninami. Pokrywają prawie wszystkie szczyty.

Jedną z największych jest Połonina Wetlińska. Położona wysoko na Haliczu nie sprawia trudności pieszym turystom. W zimie zapewnia doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa. Wiosną najwspanialszym odkryciem dla turysty będzie jej imponująca zieleń oraz widok na sąsiednie szczyty i pokryte lasami doliny.

Warto zwrócić uwagę na oryginalne ukształtowanie połoniny. Grzbiet jest asymetryczny: południowe zbocza są krótkie i strome, a od północy ciągną się długie grzbiety, łagodnie opadające w dolinę Sanu.

MAGIA BIESZCZAD:
Choć już nie tak dzikie i tajemnicze, Bieszczady są nadal bardzo urokliwe. Miękkie kontury gór i głęboka zieleń lasów. Przyroda zaskakuje soczystym kolorem traw, a wiosną - jaskrawymi kwiatami mleczy, dekorującymi górskie łąki. Wraz ze zmianą pory roku lasy stroją się w ogniste barwy jesieni. Nastaje wtedy ulubiona pora turystów pieszych.

WIELKA PĘTLA:
Wielka Obwodnica Bieszczadzka, zwana też Wielką Pętlą, jest trasą biegnącą z Leska przez Uherce Mineralne, Olszanice i Ustrzyki Dolne do Czarnej, Lutowisk, Ustrzyk Górnych. Z Ustrzyk Górnych prowadzi do Cisnej, skąd przez Baligród wraca do Leska. Łączna długość tej trasy wynosi około 147km.

Trasa praktycznie omija pięknie usytuowane miasta i miasteczka, niektóre z godnymi uwagi zabytkami architektury. Dlatego warto czasem zjechać z Obwodnicy, aby je zobaczyć.

Opinie

Opinie dodane przez

10
Zofia
Pobyt - Październik 2020Singiel
Gorąco polecam ! Na pewno tam wrócę . Doskonały stosunek jakości do ceny.
ZaletyRewelacyjna lokalizacja . Komfortowe , wygodne pokoje . Doskonałe dania w restauracji . Śniadanie - bardzo obfite i różnorodne . Doskonała kawa. Bardzo sympatyczny i uczynny personel.
WadyBez wad !

2.6
Gośka
Pobyt - Wrzesień 2020Para
Pokoje małe, czyste ale brak wentylacji, niewygodne małe łóżka, łazienka mała ale czysta , do śniadania zima jajecznica i parówki, pozostałe zimne potrawy smaczne. W hotelu jest pub , głośna muzyka przeszkadza w nocy. Strefa spa czysta ale w piątek i sobotę ciasno.
Zaletyładny widok z sali jadalnej
Wadymałe pokoje , niewygodne łóżka , głośne otoczenie

6.3
Ania29177
Pobyt - Sierpień 2017Rodzina z dziećmi
Nie polecam. Na 3*** to kpina. Jestem rozczarowana i nigdy tu nie wrócę.
ZaletyJedyny plus to lokazlizacja.
WadyObsluga kelnerska.... brak slow. Gowniary z 3 cm paznokciami oczojebnymi obsluguja gosci od niechcenia. Nie sa zorientowane co komu sie ,,nalezy,, z pakietu.... dlugi czas oczekiwania na sprzatniecie naczyn i drugie danie. Jedzenie jak na 3*** nie rewelacja. Strefa SPA ... zimna woda w basenach...w jacuzzi tak chloru ze po minucie w oczy szczypie a co najbardziej mnie zirytowalo to to ze nie ma ratownika... dzieci chodza do sauny....brak zegarków...brak kart do szafek...totalny chaos i brak kogokolwiek na recepcji bo pani wlasnie wykonuje zabieg. Lazienki male...brak polki na szczoteczke do zebow czy jakies kosmetymi.Nie polecam.

4.7
Urlopowiczka
Pobyt - Sierpień 2017Para
Na pierwszy rzut oka nie najgorzej. Jednak z dnia na dzień kolejne rozczarowania. Niby szczegóły ale... potrafią uprzykrzyć pobyt i pozostawić niesmak. Pokój mieliśmy od strony apartamentów na skale. Wielkim minusem jest teren wokół budynku wysypany żwirem, każdy najmniejszy ruch niesamowicie słyszalny w pokojach. Łazienki bardzo małe z brakiem półki na kosmetyki, nie mówiąc już o pleśni na spoinach jak też odór z kanalizy ( z prysznica). Brak ręczników. Maty podłogowe nie jednokrotnie z dziurami. Zasłony to małe skrawki pojedynczych pasów materiału, przy braku rolet czy klimatyzacji w pokojach to powinna być możliwość zasłonienia całej przestrzeni okiennej przed słońcem. Jedzenie nie najgorsze, zdarzały się niedomyte filiżanki jak też talerze, apogeum na stołówce to okropnie brudne ściany. Czarę goryczy przepełnił wywóz odpadów szklanych o godzinie 7 rano!
Zaletypołożenie

3.2
Krzysztof
Pobyt - Lipiec 2017Grupa przyjaciół
Jeśli chcecie Państwo odpocząć to nie tu ,nazwa hotel i spa nie ma nic wspólnego co tu zastaniecie . Kolonie, rezerwacje basenu na połowę czasu czynnego spa ,głośno około 150-200 dzieci awaria jakuzi przez cały pobyt . Restauracja hotelowa od strony klimatyzowane z widokiem zajęta przez kolonie . Nazwa SPA i trzy gwiazdki pomyłka nie polecam . Zaznaczam że byłem z dwójką dzieci nie jestem emerytem więc współczuję starszym osobą które tu przebywały. Jeszcze raz nie to nie chore to tylko ładny ośrodek wypoczynkowy .
ZaletyŚwieży po remoncie i miła obsluga
WadyBardzo głośno brak organizacji pakietów