Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Park Diament (Wrocław)

Kod oferty: WAK611971
Last minute
Kod oferty: WAK611971
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, teren hotelurecepcja / lobby, teren hotelurecepcja / lobby, teren hoteluteren hotelupokójpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjasport i rekreacja, siłowniasport i rekreacja, saunateren hotelu, zwiedzanieteren hotelu, zwiedzanie
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
recepcja / lobby, teren hotelu
recepcja / lobby, teren hotelu
teren hotelu
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Opis oferty

Region: Dolny ŚląskOrganizator: NekeraKod oferty: WAK611971

Kraj

Polska

Opis

Park Hotel Diament Wrocław to nowoczesny, klimatyzowany hotel biznesowy położony zaledwie 10minut jazdy samochodem od historycznego centrum miasta oraz Portu Lotniczego Wrocław. Niespełna 6km dzieli hotel od Stadionu Miejskiego, na którym odbywają się liczne imprezy kulturalne i sportowe. Lokalizacja hotelu w pobliżu autostrady A4 oraz zachodniej obwodnicy Wrocławia A8 umożliwia łatwy dojazd z kierunków Kraków, Poznań czy Berlin, jak również stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania licznych zabytków i atrakcji Wrocławia.

Hotel dysponuje 132 wygodnymi i nowocześnie urządzonymi pokojami wyposażonymi w klimatyzację, telewizor, bezpłatne łącze Internetowe oraz telefon, radio, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. Na życzenie gości do pokoju hotel dostarcza żelazko i deskę do prasowania.

Park Hotel Diament Wrocław oferuje również przestronne pokoje rodzinne składające się z łączonych ze sobą pokoi. Pokój rodziców połączony jest z pokojem dla dzieci, w którym na najmłodszych czeka wiele atrakcji - dedykowany najmłodszym program telewizyjny z bajkami, kolorowanki, kredki i mazaki. Dodatkowo myśląc o bezpieczeństwie dzieci hotel zabezpieczył gniazdka elektryczne. W Restauracji Atmosfera od 1 kwietnia na najmłodszych przygotowane zostało specjalne menu.

Restauracja Atmosfera mieści się na parterze Park Hotelu Diament Wrocław. Wyjątkowy wystrój restauracji pozostawia gościom możliwość wyboru miejsca: na wygodnych kanapach, w specjalnie wyodrębnionych lożach, które stwarzają warunki do dyskretnej rozmowy, bądź przy tradycyjnych stolikach, dających możliwość dostosowania do bardziej licznego towarzystwa. Menu bogate jest w lekkie i zdrowie dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych, polskich produktów. Zespół kucharzy dba o to, aby menu zmieniało się wraz z porami roku i zawsze istniała możliwość rozkoszowania się sezonowymi specjałami.

Mieszczący się przy restauracji Lobby Bar to idealnie miejsce na popołudniową filiżankę kawy, relaks po ciężkim dniu czy świętowanie udanych transakcji z partnerami biznesowymi. W ofercie baru szeroki wybór alkoholi.

Dla gości dbających o kondycję fizyczną hotel przygotował fitness room.

Lokalizacja

Park Hotel Diament Wrocław położony jest 4km od centrum miasta i zabytkowej części Rynku, w dzielnicy Muchobór, przy śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia. Łatwy dojazd z kierunków Kraków, Poznań czy Berlina obwodnicą autostradową bez konieczności wjeżdżania do miasta i dojazdu przez jego centrum, a także dogodny dojazd z odległego o 7,5km od Portu Lotniczego Wrocław, czynią hotel doskonałą propozycją dla wszystkich podróżnych.

Dojazdu samochodem

Do Park Hotelu Diament Wrocław najwygodniej dojechać od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą należy opuścić przez węzeł Wrocław Lotnisko, a następnie na rondzie kierować się w prawo (drogowskaz Muchobór) na ul. Graniczną. Na kolejnym rondzie należy skręcić w lewo w ul. Strzegomską. Po przejechaniu 1,5km należy skręcić w prawo w Obwodnicę Śródmiejską Wrocławia, by po chwili skręcić w lewo w ul. Duńską. Park Hotel Wrocław znajduje się po lewej stronie ulicy.

Odległość od centrum Wrocławia to niecałe 5km, od Poznania - 175km, od Katowic - 200km, od Łodzi - 230km, a od Warszawy - 370km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Wrocław posiada dogodne połączenia kolejowe m.in. z Warszawą, Poznaniem, czy Katowicami. Park Hotel Diament Wrocław oddalony jest o 6,5km od Dworca Wrocław Główny. Pociągami Kolei Dolnośląskich można również dojechać do stacji Wrocław Muchobór odległej o 400m od hotelu.

Atrakcje

Wrocław - nazywany Kwiatem Europy zachwyci każdego - piękna architektura, urocze zaułki, zielone połacie, knajpki z niecodziennym klimatem, prężnie działające ośrodki kulturalne i rekreacyjne oraz niepowtarzalna atmosfera ogólna miasta sprawiają, że nie chce się stąd wyjeżdżać.

Będąc we Wrocławiu nie można pominąć magicznego Ostrowa Tumskiego - najstarszej części Wrocławia ze wspaniałą Katedrą z XIII-XIV wieku. Gotycka świątynia jest najcenniejszym sakralnym zabytkiem miasta. Słynna w całej Polsce jest też Panorama Racławicka - Oddział Muzeum Narodowego.

Jedną z największych atrakcji we Wrocławiu, a na pewno najwyższą, jest obecnie Sky Tower. To nowy symbol miasta - najwyższy biurowiec w Polsce liczący 212m. Mieści się tu m.in. centrum handlowe, a na 49 piętrze powstał fantastyczny punkt widokowy.

Turyści chętnie odwiedzają tez popularne w całym kraju wrocławskie ZOO, tym bardziej, że w 2014 roku udostępniono tu niezwykle nowoczesne i piękne Afrykarium z akwariami, basenami i tunelami pełnymi afrykańskich stworzeń. To unikat nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Warto też odwiedzić klimatyczny Ogród Japoński stojący koło Hali Stulecia wpisanej na Listę Unesco. Ponadto niedawno koło Ogrodu Zoologicznego powstała nowa atrakcja Wrocławia - Kraina Miniatur.

Mówiąc o atrakcjach Wrocławia nie sposób pominąć krasnali, słynnych wrocławskich krasnali, które dosłownie opanowały to miasto i stały się jego symbolem. Są na chodnikach, w zaułkach, na klombach, latarniach…

Pokój 2-os. standard

Wygodny i nowocześnie urządzony pokój wyposażony w klimatyzację, TV, Wi-Fi, telefon, radio, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty oraz minibar. W łazience: prysznic oraz zestaw ręczników i kosmetyków.

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (P2S2 EX1A-B5, 16667)

Oferta zawiera

• Nocleg

• Korzystanie z sali fitness

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Oferta nie zawiera

• Parking

• Pozostałe usługi hotelu

Mocne strony

• Centrum fitness i sauna

• Punkt z urządzeniami biurowymi

• Udogodnienia dla niepełnosprawnych

• 10min do lotniska Wrocław

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
20.06.2021

Wykwaterowanie

Poniedziałek
21.06.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

20°C
8°C
7