Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Villa Verde

Last minute
Kod oferty: WAK602980
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
teren hotelu, basen, aquapark, zjeżdżalnia, brodzik, dla dzieci, plac zabaw
budynek główny, teren hotelu, basen, aquapark, dla dzieci
teren hotelu, basen, aquapark, dla dzieci
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, teren hoteluteren hotelu, basen, aquapark, zjeżdżalnia, brodzik, dla dzieci, plac zabawbudynek główny, teren hotelu, basen, aquapark, dla dzieciteren hotelu, basen, aquapark, dla dziecibudynek główny, pokój, rodzinnybudynek główny, pokój, rodzinnybudynek główny, pokój, łazienkaobiekt, teren hotelu, restauracjabudynek główny, teren hotelu, sport i rekreacja, saunabudynek główny, teren hotelu, SPA, saunateren hotelu, sport i rekreacja, SPA, saunabudynek główny, teren hotelu, SPAteren hotelu, sport i rekreacja, rozrywka
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Dodatkowe opcje

promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

01.03.2021 Poniedziałek

Wykwaterowanie

03.03.2021 Środa

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK602980Region: Jura Krakowsko-CzęstochowskaOrganizator: Nekera

Kraj

Polska

Opis

Hotel Villa Verde nazywany jest przez Gości "Perłą" Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Swój blask zawdzięcza wspaniałemu wystrojowi wnętrz, pełnemu soczystej zieleni ogrodowi oraz troskliwej obsłudze personelu. Jednak sam hotel, cieszący się coraz większą popularnością w regionie, dzięki dalszej rozbudowie bazy noclegowo-rozrywkowej, uzyskał status największego i najnowocześniejszego na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wszystko to sprawia, iż goszcząc Villa Verde zapomina się o wszystkich troskach dnia codziennego.

Do dyspozycji gości oddano 166 przestronnych i klimatyzowanych pokoi, z których każdy wyposażony jest w: telewizor LCD, Internet bezprzewodowy, biurko do pracy, telefon, lodówkę dwa fotele i stolik kawowy.

Tutejsza kuchnia to efekt pracy najlepszych kucharzy w Polsce. Restauracja bankietowa serwuje potrawy oparte na sezonowych produktach. W menu znalazły się dania kuchni europejskiej i regionalne przysmaki przygotowane według tradycyjnych receptur kuchni śląskiej i jurajskiej. Tuż obok restauracji znajduje się Kawiarnia, która jest idealnym miejscem na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Można tu napić się pysznej kawy oraz zagrać w bilarda lub piłkarzyki. Kawiarnia połączona jest z przeszklonym Ogrodem Zimowym.

Goście mogą spędzić czas korzystając z kompleksu basenowego, gdzie przygotowano 2 baseny z masażami podwodnymi i gejzerami, jacuzzi, brodzik dla dzieci z fontanną wodną, 40-metrową zjeżdżalnię wodną oraz saunę suchą i łaźnię parową. Kompleks basenowy jest czynny codziennie w godz. 8:00 - 21:00.

W dziesięciu profesjonalnych gabinetach można zadbać o twarz i ciało. Szeroki wachlarz zabiegów, rytuałów SPA oraz relaksujących masaży sprawia, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Ponadto, seans w grocie solnej poprawi samopoczucie i pozytywnie wpłynie na zdrowie.

Z myślą o pełnoletnich gościach przygotowano łaźnie piwną - kąpiele w suszu piwnym w drewnianej bali urozmaicone są degustacją piwa z Browaru Jana.

Lokalizacja

Położenie hotelu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi wśród ruin jurajskich zamków, wycieczkom pieszym i rowerowym, wspinaczce skałkowej oraz konnym przejażdżkom. Poprzez liczne walory krajobrazowe najbliższej okolicy oraz jej atrakcje jest to idealne miejsce dla rodzinnego wypoczynku, krótkich weekendowych wypadów oraz organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

Dojazdu samochodem

Hotel położony jest blisko głównych dróg krajowych Katowice-Warszawa, Kraków-Zawiercie, niedaleko lotnisk Katowice Pyrzowice (27km) oraz Kraków Balice (75km). Jadąc drogą S1 przez Siewierz należy skręcić w drogę nr 78 (kierunek Zawiercie, Kielce). W Zawierciu trzeba skręcić w lewo w drogę nr 791 (kierunek Myszków). Hotel Villa Verde znajduje się na obrzeżach miasta, po lewej stronie drogi tuż za rondem.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Zawiercia można z łatwością dojechać pociągiem z głownych miast Polski. Główna stacja PKP znajduje się w centrum - dojazd 10minut samochodem, stacja Zawiercie-Borowe Pole (zatrzymują się tu pociągi Kolei Śląskich) znajduje się w odległości zaledwie 15minut pieszo.

Atrakcje

Hotel Villa Verde jest znakomitym miejscem, z którego Goście mają okazje poznać dwa najlepsze produkty turystyczne Polski, tj. Szlak Orlich Gniazd oraz Szlak Zabytków Techniki.

Z jednej strony Jura to niezwykły świat zamków zbudowanych na szczytach jurajskich wzgórz i krainę białych skał kryjących tysiące jaskiń. Z drugiej - to także unikalny w skali Europy "industrialny" raj - spektakularne obiekty związane z tradycją górniczą, hutniczą, energetyką i łącznością.

Szlak Orlich Gniazd, Laureat Złotego Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej, uznawany jest za jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju. Ta niezwykła trasa turystyczna o długości 169km, ciągnąca się od Krakowa do Częstochowy, przyciąga ludzi z pasją, którzy pieszo, konno, na rowerze czy podczas wspinaczki skałkowej chcą poznać urokliwe zakątki tego regionu.

Szlak Zabytków Techniki to 36 obiektów, prezentujących jednocześnie najważniejsze i najciekawsze walory turystyczne, historyczne i architektoniczne regionu śląskiego. Autentyczność, niepowtarzalność i oryginalność miejsc sprawia, że turyści wielokrotnie wracają, aby ponownie zgłębiać nie tylko przeszłość, ale również przemiany i współczesne oblicze okręgu.

Cena zawiera

• Codzienne śniadania

• Codzienne obiadokolacje

• Nielimitowane korzystanie z parku wodnego i strefy saun: Dostęp do atrakcji może być wyłączony lub ograniczony czasowo lub ilościowo, zgodnie z bieżącymi wytycznymi dla branży hotelarskiej - więcej informacji w recepcji hotelu

• "Korzystanie z przyhotelowego stoku narciarskiego (długości 120m). Stok narciarski będzie czynny w zależności od warunków pogodowych w terminie 16.01-28.02.2021."

• Bezpłatny parking

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Cena nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. standard

Pokój wyposażony w: klimatyzację, lodówkę TV, telefon, łazienkę z prysznicem, zestaw ręczników hotelowych, zestaw kosmetyków hotelowych, Internet bezprzewodowy.

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (P2S2 EX1A-B2, 14868)

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (P2S2 EX1A-B3, 14869)

Pokój 2-os. standard

Pokój wyposażony w: klimatyzację, lodówkę TV, telefon, łazienkę z prysznicem, zestaw ręczników hotelowych, zestaw kosmetyków hotelowych, Internet bezprzewodowy.

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (P2S3 EX1B-B, 13381)

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (P2S3 EX1B-B2, 14869)

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
6°C
Temperatura w nocy
-4°C
Liczba godzin słonecznych
5

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review