Ariston

Kod oferty: WAK656695
Last minute
Kod oferty: WAK656695
obiekt, budynek główny, teren hotelupokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracja
obiekt, budynek główny, teren hotelu
pokój
pokój
pokój
pokój

Opis oferty

Region: KarkonoszeOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK656695

Polska/Sudety

Warunki i koszty anulacji

A) bez konsekwencji finansowych, jeżeli anulacja dokonana zostanie na co najmniej 24 dni przed datą rozpoczęcia świadczenia usługi.

B) powyżej 17 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 30% wartości zamówienia

C) powyżej 10 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 50% wartości zamówienia

D) 9 - 1 dnia przed dniem rozpoczęcia lub w przypadku nie stawienia się klienta w dniu rozpoczęcia 90% wartości zamówienia.

Atuty

Położenie 550m od centrum Karpacza

2 wejścia do sauny - w cenie

Przyzwoity stosunek jakości do ceny

Naszym zdaniem

Hotel Ariston to świetna propozycja dla chcących odpoczyąć oraz dla każdego, który szuka miejsca z dobrą lokalizacją wypadową. W hotelu przywitają Państwa cudowni właściciele oraz pomocna obsługa. Hotel znany z pysznego wyżywienia.

Położenie

• położony w Karpaczu - popularnym górskim kurorcie

• w okolicy obiektu znajduje się kilka wyciągów narciarskich i szlaków turystycznych

• 1,9km od słynnej Świątyni Wang

Do dyspozycji gości

• sauna

Pokoje

Pokoje standard dysponują częścią wypoczynkową i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka z prysznicem. Z okien pokoi roztaczają się widoki na góry. W pokojach jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Wymiana pościeli raz na 7 dni, ręczniki raz na 7 dni oraz na zapytanie, w pokojach zestaw powitalny herbata/kawa, suszarka dostępna w recepcji.

Zakwaterowanie od godziny 16:00, wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godziny 11:30.

Udogodnienia

• winda

• kącik dla dzieci

Wyżywienie

HB - śniadania i obiadokolacje.

Pierwszy posilek w dniu przyjazdu obiadokolacja, ostatni w dniu wyjazdu śniadanie.

Cena zawiera

7 noclegów w pokoju z łazienką

Wyżywienie 2 x dziennie

2 wejścia do sauny

[Tfg

Tfp]

Cena nie zawiera

Opłaty za taksę klimatyczną.

Uwaga

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią

COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request), Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Kraj

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
16.10.2021

Wykwaterowanie

Sobota
23.10.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
13°C
2°C
5