Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Best Western Plus Warsaw

Last minute
Kod oferty: WAK647196
budynek głównyobiektbudynek głównysiłowniapokójpokójpokójpokójpokójpokójłazienkarestauracjateren hoteluteren hoteluteren hotelusale konferencyjnerecepcja / lobbyteren hotelu
budynek główny
obiekt
budynek główny
siłownia
pokój
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Dodatkowe opcje

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: MazowszeOrganizator: NekeraKod oferty: WAK647196

Kraj

Polska

Opis

Best Western Plus Hotel Warsaw zlokalizowany jest w zielonej, wschodniej części Warszawy tuż przy Wiśle i Moście Siekierkowskim. Wybór miejsca nie był przypadkowy - bliska odległość do centrum miasta oraz świetny węzeł komunikacyjny pozwalają na swobodne przemieszczanie się po całej Warszawie. Best Western Plus to miejsce, gdzie gościnność nabiera zupełnie wyjątkowego znaczenia, a świat biznesu idealnie łączy się z prywatnością podróży.

Hotel oferuje przestronne, nowocześnie wyposażone, ale i szykowne pokoje, będące idealną przystanią po dniu pełnym pracy. Pokoje gwarantują komfort i spokój, a przy tym posiadają indywidualny charakter i kameralny klimat. Goście mogą wybierać między standardowymi pokojami 2-osobwymi, pokojami typu premium oraz apartamentami z panoramicznym widokiem na centrum Warszawy. Każdy pokój jest klimatyzowany, wyciszony, wyposażony w wygodne łóżko, pojemną szafę, sejf, mini bar, biurko, fotel, TV, Wi-Fi, gniazdko USB oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Dodatkowo w pokojach typu premium dostępna jest wypoczynkowa sofa, a apartament składa się z osobnego pokoju dziennego i sypialni. W komfortowej łazience z prysznicem Goście znajdą ręczniki, kosmetyki, suszarkę do włosów oraz lustro do makijażu.

W hotelu Best Western znakomicie działa autorska restauracja Wisła. W tygodniu roboczym dostępne są wczesne śniadania już od godz. 6 rano, istnieje także możliwość zamówienia śniadania bezpośrednio do pokoju. Restauracja i bar wyróżniają się nowoczesnymi kartami i dbałością o podniebienia Gości.

Gości biznesowych zainteresować mogą świetnie wyposażone i przestronne sale konferencyjne z widokiem na centrum Warszawy. Nowe centrum konferencyjne jest komfortowe i wielofunkcyjne, składa się z aż dziewięciu sal multimedialnych.

Hotel posiada także znakomicie wyposażoną siłownię, całodobową recepcję i bagażownię oraz duży parking, częściowo zadaszony.

Lokalizacja

Hotel Best Western mieści się w prawobrzeżnej Warszawie, nieopodal Mostu Siekierkowskiego, Saskiej Kępy i Stadionu Narodowego.

Dojazdu samochodem

Z drogi krajowej nr 2 (Trasy Siekierkowskiej), po przejechaniu przez Wisłę na wschodnią stronę Warszawy, należy zjechać w prawo i na pierwszym rondzie ponownie w prawo w ul. Kosmatki, która doprowadzi do hotelu znajdującego się po lewej stronie.

Odległość od Lotniska Chopina - 15km, Krakowa - 310km, Wrocławia - 360km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Dojazd do Warszawy możliwy jest z większości miast w kraju. Dworzec kolejowy Warszawa Centralna znajduje się 8km od hotelu, Warszawa Wschodnia zaś 6,5km od hotelu. Dojazd możliwy jest taksówką oraz komunikacją miejską - hotel jest zlokalizowany nieopodal przystanku autobusowego Most Siekierkowski.

Atrakcje

Odbudowana po zniszczeniach wojennych Warszawa ma wiele do zaoferowania, nie tylko jako stolica Polski, ale też prężnie rozwijające się miasto. W ostatnich dekadach powstały nowe, atrakcyjne placówki muzealne, zadbano o przestrzeń zieleni miejskiej oraz koryta Wisły, dzięki czemu stworzono wiele dogodnych miejsc spacerowych. Hotel Best Western Plus znajduje się nieopodal nadbrzeża królowej polskich rzek, gdzie poprowadzono Wiślaną Ścieżkę Łuczniczą, więc jest gdzie pospacerować. Nieopodal znajdują się także przystanie rzeczne.

Miejsca, które warto odwiedzić:-

Warszawska Starówka - pieczołowicie odbudowana po zniszczeniach wojennych zachwyca kolorowymi kamienicami, kawiarniami, zrekonstruowanym Zamkiem Królewskim. Efekt prac konserwatorskich został doceniony wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO

• Park Łazienkowski - to jeden z najpiękniejszych kompleksów ogrodowych w kraju, centralną część parku zajmuje Pałac na Wyspie, to letnia rezydencja ostatniego króla Polski, Stanisława Augusta Poniatowskiego.

• Muzeum Powstania Warszawskiego - jedna z najczęściej odwiedzanych placówek Warszawy. Muzeum powstało w 60. Rocznicę powstania, które dokumentuje, wykorzystując nowatorskie techniki audiowizualne

• Centrum Nauki Kopernik - łączy cechy wystawy i laboratorium naukowego. Zwiedzający mogą poznawać prawa nauki poprzez samodzielnie przeprowadzane doświadczenia oraz uczestnictwo w warsztatach i pokazach naukowych, co sprawia, że do Centrum płynie nieustanna rzeka zwiedzających w różnym wieku

• Ogrody na dachu biblioteki - Biblioteka Uniwersytecka zaprasza na swój dach, gdzie zaaranżowano labirynt ścieżek i pergoli, dający wytchnienie od zgiełku miasta, oraz taras widokowy na nadwiślańską część Warszawy

• Park Fontann - cztery fontanny położone na Podzamczu w miesiącach letnich prezentują spektakle multimedialne z wykorzystaniem wielobarwnych iluminacji, laserów oraz dźwięku

• Plac Europejski - nowoczesne serce biznesowej Woli. Elegancki plac otoczony szklanymi biurowcami, wypełniony zielenią i fontannami, nad którym króluje kompleks Warsaw Spire

• Poszukującym czegoś zupełnie odmiennego polecamy spacer po Osiedlu Przyjaźń, poszukiwanie kapliczek na praskich podwórkach, odnalezienie żydowskiego cmentarza na Bródnie, spacer po ul. Ząbkowskiej (zwłaszcza latem, gdy zamknięta dla ruchu samochodowego zamienia się w istny deptak)

Cena zawiera

• Nocleg w wybranym pokoju lub apartamencie

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Cena nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-osobowy standard

Wyciszony, klimatyzowany pokój z łazienką. Powierzchnia 24m2

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (P2S-B, 14120)

Oferta

RO, Oferta zwrotna (P2S-Z, 14121)

Pokój 2-osobowy premium

Wyciszony, klimatyzowany pokój z łazienką i dodatkową sofą. Powierzchnia 36m2

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (P2P-B, 14120)

Oferta

RO, Oferta zwrotna (P2P-Z, 14121)

Apartament dla 2 osób

2-pokojowy apartament z panoramicznym widokiem na Warszawę. Powierzchnia 45m2

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (AD2O-B, 14120)

Oferta

RO, Oferta zwrotna (AD2O-Z, 14121)

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
08.05.2021

Wykwaterowanie

Sobota
15.05.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

17°C
5°C
6