Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Wakacje.plWczasyPolskaMazowszeWarszawaSangate Airport (ex Gromada Lotnisko)

Sangate Airport (ex Gromada Lotnisko)

Last minute
Kod oferty: WAK602260
obiekt, budynek główny, teren hotelurecepcja / lobby, teren hotelupokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójłazienkałazienkarestauracjarestauracjarestauracja, kawiarniadrink bar, kawiarnia
obiekt, budynek główny, teren hotelu
recepcja / lobby, teren hotelu
pokój
pokój
pokój
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Opis oferty

Region: MazowszeOrganizator: NekeraKod oferty: WAK602260

Kraj

Polska

Opis

Sangate Hotel Airport zlokalizowany jest w Warszawie, tylko 800m od Lotniska Chopina. Dogodna lokalizacja pozwala na łatwe dotarcie do największych atrakcji miasta. Hotel do dyspozycji Gości udostępnił komfortowe pokoje o zróżnicowanym standardzie oraz restaurację.

Pokoje różnią się od siebie powierzchnią i standardem, z okien rozpościera się widok na miasto lub lotnisko. Wszystkie wnętrza wyposażono w: telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz ręczniki. Każdy pokój dysponuje prywatną łazienką z kabiną prysznicową lub wanną.

Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej, przygotowane ze świeżych, dobrej jakości produktów. Do dyspozycji oddano również Lobby Bar, gdzie można skosztować aromatycznej, świeżo mielonej kawy i kolorowych drinków. To idealne miejsce dla chwili relaksu po aktywnie spędzonym dniu.

Lokalizacja

Sangate Hotel Airport zlokalizowany jest w Warszawie, 800m od Lotniska Chopina.

Dojazdu samochodem

Jadąc od centrum Warszawy należy wybrać trasę przez al. Jerozolimskie. Na placu Zawiszy skręcić w Raszyńską, a po ok. 5km w Żwirki i Wigury. Po 400m skręcić w lewo w 17 Stycznia i na rondzie wybrać czwarty zjazd ponownie w 17 Stycznia. Po ok. 20m skręcić w prawo i po 50m w lewo. Obiekt znajduje się po prawej stronie.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Warszawy łatwo dotrzeć z większości miast. Przystanek autobusowy znajduje się 400m od obiektu.

Atrakcje

Warszawę wyróżnia przede wszystkim połączenie historycznej architektury z nowoczesną infrastrukturą. Każdego roku przewijają się tu rzesze turystów.

Spędzając urlop w Warszawie warto zobaczyć:

• Pałac Kultury i Nauki - najwyższy budynek w Polsce, na XXX piętrze znajduje się imponujący Taras Widokowy.

• Muzeum Powstania Warszawskiego - otwarte w 60 rocznicę Powstania, urządzone w dawnej elektrowni tramwajowej. Muzeum charakteryzuje niepowtarzalna ekspozycja oddziałująca dźwiękiem, obrazem czy światłem.

• Zamek Królewski - pierwotnie barokowo-klasycystyczny Zamek stanowił rezydencję książąt mazowieckich. Obecnie organizowane są tu warsztaty i lekcje muzealne.

• Plac Zamkowy - jedna z najatrakcyjniejszych Starówek w Polsce, na jej terenie stoi między innymi słynna kolumna Zygmunta III Wazy.

• Łazienki Królewskie - zespół pałacowo-ogrodowy stworzony przez Augusta Poniatowskiego. Piękne tereny, Zamek na Wodzie i amfiteatr to tylko część atrakcji Łazienek.

Cena zawiera

• Nocleg

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Cena nie zawiera

• Wyżywienie

• Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. biznes twin

Komfortowy pokój przeznaczony dla dwóch osób. W wyposażeniu: TV, WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna oraz ręczniki

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (P2BT-B3, 9882)

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P2BT-B, 9881)

Pokój 2-os. biznes double

Komfortowy pokój przeznaczony dla dwóch osób. W wyposażeniu: TV, WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna oraz ręczniki

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (P2BD-B3, 9882)

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P2BD-B, 9881)

Pokój 2-os. comfort

Komfortowy pokój przeznaczony dla dwóch osób. W wyposażeniu: TV, WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna oraz ręczniki

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (P2C-B3, 9882)

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P2C-B, 9881)

Apartament 3-os. biznes

Przestronny apartament przeznaczony dla trzech osób. W wyposażeniu: TV, WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, woda mineralna, ręczniki i szlafroki

Oferta

RO, Oferta bezzwrotna (A3B-B3, 9882)

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (A3B-B, 9881)

Mocne strony

• 800m od lotniska Chopina

• Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Niedziela
16.05.2021

Wykwaterowanie

Niedziela
23.05.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

17°C
5°C
6