Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Diuna (Darłówko)

Kod oferty: WAK645070
obiekt, budynek główny, teren hotelu, pokój z widokiem na morze, zwiedzanieobiekt, teren hotelu, apartamentteren hotelu, pokój, rodzinny, apartament, kuchnia / aneks kuchennyteren hotelu, pokój, rodzinny, apartamentteren hotelu, pokój, rodzinny, apartamentteren hotelu, pokój, apartament, kuchnia / aneks kuchennyteren hotelu, pokój, apartament, kuchnia / aneks kuchennyteren hotelu, pokój, apartamentteren hotelu, pokój, apartamentteren hotelu, pokój, łazienkateren hotelu, łazienka, sport i rekreacja, SPA, rozrywkateren hotelu, sport i rekreacja, sauna, rozrywkateren hotelu, sport i rekreacja, siłownia, rozrywka
obiekt, budynek główny, teren hotelu, pokój z widokiem na morze, zwiedzanie
obiekt, teren hotelu, apartament
teren hotelu, pokój, rodzinny, apartament, kuchnia / aneks kuchenny
teren hotelu, pokój, rodzinny, apartament
teren hotelu, pokój, rodzinny, apartament

Promocja

Rainbow - Polska na LATO 2021Tylko do 19 maja oferta promocyjna z niską zaliczką - płacisz tylko 20% oraz zniżką aż do 250 zł/os. (wliczona w cenę).
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: Pomorze ZachodnieOrganizator: RainbowKod oferty: WAK645070

Opis oferty

Położenie

Ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany na ogrodzonym terenie wśród nadmorskiego lasu we wschodniej części Darłówka, osiedla wypoczynkowego w obrębie Darłowa. Do centrum Darłówka i deptaku nad Wieprzą - ok. 650m. Do najbliższych sklepów i restauracji - ok. 200m. Do centrum miasta Darłowo (Zamek Książąt pomorskich, dworzec autobusowy) - ok 4km.

UWAGA! Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej w wysokości 2,15 zł/osoba/dzień. Opłata jest obligatoryjna i płatna gotówką bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów.

Naszym zdaniem

Zaciszny ośrodek w otoczeniu lasu, blisko plaży i w zasięgu spaceru do centrum. Znakomity wybór dla rodzin z dziećmi - zakwaterowanie w domkach zapewni dodatkową swobodę i prywatność, a infrastruktura rekreacyjno-sportowa będzie gwarancją aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.

Strona www

Www.mojadiuna.pl/diuna-darlowko/

Plaża

Piaszczysta, szeroka plaża publiczna znajduje się ok. 150m d obiektu (dojście ulicą i leśną ścieżką). Brak hotelowego serwisu plażowego.

Do dyspozycji gości

Ośrodek składa się z 2 budynków hotelowych oraz 25 domków. Do dyspozycji gości pozostają recepcja z lobby, 2 jadalnie, kawiarnia Srebrna Łyżeczka oraz infrastruktura sportowo-rekreacyjna oraz zaplecze konferencyjno-okolicznościowe (wynajem płatny dodatkowo). Obiekt dysponuje płatnym parkingiem niestrzeżonym (ok.10zł/doba). Obowiązuje dodatkowa opłata za pobyt ze zwierzęciem (ok.15zł/doba).

Pokoje

Ośrodek posiada ponad 600miejsc noclegowych. Naszym Klientom proponujemy zakwaterowanie w domkach apartamentowych. Domki posiadają sypialnię i część dzienną z 2 rozkładanymi sofami i aneksem kuchennym (czajnik, płyta grzewcza, przybory kuchenne), telewizory LCD oraz łazienki z WC i wanną lub prysznicem. Przed domkiem stolik i ławka. Obiekt nie dysponuje łóżeczkami dla niemowląt.

Wyżywienie

Pełne wyżywienie: śniadania i kolacje w formie bufetu oraz obiady (serwowane).

Program sportowy i animacyjny

Na terenie ośrodka znajdują się boiska sportowe i korty tenisowe, tenis stołowy, sauna (płatna dodatkowo), miejsce na ognisko oraz plac zabaw dla najmłodszych. Obiekt nie prowadzi programu animacyjnego.

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi dostępny na terenie obiektu.

program

Dzień 1

Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.

Dzień 2 do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie (7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę rezydenta. Ponadto obejmuje także organizację w wybranych miejscowościach aktywności dla dorosłych, m.in.: stretching, zajęcia z jogi, nordic walking, spacery po okolicy, gry towarzyskie i wieczory integracyjne i dodatkowo (zależnie od liczby gości i zainteresowania) zajęcia prowadzone przez specjalistów, np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła i inne. W okresie 12.06 - 18.09.21 animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów (Figloklub zlokalizowany jest na terenie wybranych miejscowości i jest dostępny codziennie z wyjątkiem sobót).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów dojazdu (możliwość dopłaty do przejazdów organizowanych przez Rainbow), ubezpieczenia NNW i bagażu, opłaty klimatycznej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z obiektów, napojów do posiłków jeśli w opisie obiektów nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
04.09.2021

Wykwaterowanie

Sobota
11.09.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

18°C
6°C
6