Średnia ocena1 opinia
1.0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Dworek Jamneński

Kod oferty: WAK656524
Last minute
Kod oferty: WAK656524
obiekt, budynek główny, teren hoteluteren hotelu, kawiarniaplac zabawrecepcja / lobby, teren hotelupokójpokójpokójpokójrestauracjakawiarniadrink barplaża
obiekt, budynek główny, teren hotelu
teren hotelu, kawiarnia
plac zabaw
recepcja / lobby, teren hotelu
pokój

Opis oferty

Region: Pomorze ZachodnieOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK656524

Polska/Pomorze Zachodnie

Atuty

• Rewelacyjne położenie pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Jeziorem Jamno

• Bogate zaplecze SPA i Wellness

• Spokojna okolica, blisko natury

• Możliwość wypożyczenia rowerów

Naszym zdaniem

Dworek Jamneński to elegancki obiekt, idealny dla osób ceniących sobie relaks, komfort i odpoczynek blisko natury. Goście mogą skorzystać ze strafu SPA bez dodatkowych opłat.

Położenie

Obiekt położony jest pomiedzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno. Otoczony dużym ogrodem z piękną, bogatą roślinnością. W pobliżu znajdują się popularne miejscowości nadomorskie - takie jak Mielno, Kołobrzeg, czy Ustka, do których prowadzą szlaki rowerowe.

Plaża

Piaszczysta, około 500metrów od obiektu.

Do dyspozycji gości

Strefa SPA - jacuzzi, sauna na podczerwień, sauna fińska, łaźnia parowa, lodopad; ogród

Dla dzieci

Obiekt posiada plac zabaw dla dzieci oraz duży ogród

Pokoje

Dworek Jemneński składa się z 65 pokoi i apartamentów o różnej wielkości.

Każdy z nich urządzony jest w eleganckim stylu, z drewanianymi meblami. Posaidają łóżka małżeńskie lub pojedyncze (w zależności od pokoju), telewizor, lodówkę. W każdym pokoju lub apartamencie znajduje się prywatna łazienka. Internet jest darmowy, dostępny w każdym pokoju.

Wyżywienie

HB - śniadanie i obiad

Śniadanie w formie bufetu

Obiad serwowany 3 daniowy - zupa, drugie danie i deser, woda z cytryną w karafce

Cena zawiera

Zakwaterowanie według wykupionej oferty.

TFG, TFP

Cena nie zawiera

Opłat klimatycznych - płatne na miejscu

Udogodnienia

• dostęp do strefy SPA w cenie

• możliwość wypożyczenia rowerów

• plac zabaw

• duży ogród

Koszty i warunki rezygnacji

Koszty rezygnacji wynoszą 30 % wartości umowy, od momentu założenia rezerwacji do dnia przyjazdu.

Uwaga

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią

COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request), Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Kraj

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
25.09.2021

Wykwaterowanie

Sobota
02.10.2021

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie dodane przez

1.0
Ewa
Pobyt - Sierpień 2020Rodzina z dziećmi
UWAGA na ten hotel , moja przygoda z rezewacją wygląda następująco , dokonałam rezewacje za pośrednictwem strony hotelu, po czym wyskocył błąd technicny na stronie hotelu przy przelewaniu opłaty rezerwacyjnej następstewem tej sytuacji był mój bezpośredni kontakt z recepcją hotelu oraz informacja recepcjonistki że dokona rezerwacji ręcznie z uwagi na problemy techniczne na stronie internetowej . Wysokośc opłaty rezerwacyjnej w kwocie 268 złotych . Na tydzień przed wyjazdem muszę anulować pobyt który miał być ZWROTNY . Hotel poinformował mnie że kwota wpłacona przepada !!!!!!!! Czuję się oszukana i będę wyciągała nalezne konsekwencje .

Mapa

Pogoda

18°C
6°C
6