Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Trofana Wellness & Spa

Kod oferty: WAK639286
Kod oferty: WAK639286
budynek główny, teren hoteluteren hotelurecepcja / lobbydla dziecidla dziecibasenbasenpokójpokójpokójbalkon / tarasłazienkałazienkarestauracjaSPAteren hotelu
budynek główny, teren hotelu
teren hotelu
recepcja / lobby
dla dzieci
dla dzieci

Nasi klienci docenili

 • Szerokie, piaszczyste plaże, lasy i unikalny mikroklimat - doskonałe warunki do wypoczynku.
 • Rozrywka: Gabinet Gwiazd, Bałtycki Park Miniatur, kina, Planetarium, Oceanarium, park linowy.
 • Dla miłośników przyrody: Zagroda Pokazowa Żubrów w Wolińskim Parku Narodowym, Muzeum Przyrodnicze, szlaki piesze i rowerowe.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: Pomorze ZachodnieOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK639286

  Polska/Pomorze Zachodnie

  Atuty

  • niedaleko morza

  • wejście do strefy mokrej w cenie

  • bliko centrum

  Naszym zdaniem

  Hotel położony jest w centrum miasta, niedaleko morza i Mola w Międzyzdrojach. Na terenie obiektu znajduje się basen rekreacyjny, a Klienci mogą korzystać ze strefy mokrej hotelu: basen, sauny, grota lodowa, jacuzzi. Hotel oferuje również szeroką gamę zabiegów w strefie SPA & Wellness.

  Położenie

  • około 250m od morza

  • około 250m od mola

  • w centrum miasta

  Plaża

  Piaszczysta publiczna około 250metrów od hotelu.

  Do dyspozycji gości

  Bezpłatnie: wstęp do strefy mokrej (basen rekreacyjny, sauny, grota lodowa, jacuzzi), WiFi,

  Dodatkowo płatne: zabiegi w SPA&Wellness, Tenis ziemny, golf, Nordic Walking, rowery

  Dla dzieci

  Mini Klub (zajęcia prowadzone w wakacje i ferie zimowe), specjalne zabiegi spa, baby cot (on request), podgrzewacz do butelek (on request), dodatkowe ręczniki (on request), nocnik i wanienka (on request), nakładka na sedes (on request).

  Łóżeczko - 50 zł/ dobę/ płatne w recepcji - wymagana wcześniejsza rezerwacja.

  Pokoje

  Zakwaterowanie po godzinie 14:00, wykwatreowanie do godziny 10:00.

  Pokoje ok 14m2, telefon, WiFi, suszarka, sejf, prysznic, minibar, ręczniki, balkon, woda mineralna.

  Pokoje ok 20m2, klimatyzacja, telefon, WiFi, suszarka, sejf, prysznic, minibar, ręczniki, kosmetyki, balkon, kawa/herbata, woda mineralna, czajnik, balkon/taras.

  Wyżywienie

  Half Board

  2 posiłki dziennie

  Cena zawiera

  Noclegi w komfortowych pokojach

  Śniadania w hotelowej restauracji w formie bufetu

  Obiadokolacje w hotelowej restauracji w formie bufetu (napoje dodatkowo płatne)

  Całodzienny dostęp do strefy mokrej( basen rekreacyjny, sauny, grota lodowa , jacuzzi )

  Karnet z 5% rabatem do kawiarni Giovani Caffee" na molo

  Karnet z 5% rabatem na seans słoneczna łąka"

  TFG, TFP

  Cena nie zawiera

  Opłaty klimatycznej - płatne na miejscu.

  Hotel nie posiada parkingu, na przeciwko hotelu parking strzeżony za dodatkową opłatą

  Udogodnienia

  Blisko morza

  Blisko molo

  Blisko centrum

  Basen

  SPA&Wellness

  Mini klub

  Podgrzewacz butelek

  Baby cot

  Wanienka

  Nocnik

  Nakładka na sedes dla dzieci

  WiFi

  Czajnik

  Klimatyzacja

  Mini bar

  Sejf

  Golf

  Tenis ziemny

  Nordic Walking

  Rowery

  Region

  Zachodnia część polskiego wybrzeża Bałtyku obejmująca wyspy Wolin, Uznam, Karsibór oraz Woliński Park Narodowy słynie z rozwiniętej infrastruktury turystycznej, licznych tras rowerowych, malowniczej przyrody i pięknych piaszczystych plaż. Tutejsze miejscowości wypoczynkowe, takie jak Międzyzdroje i Świnoujście od lat przyciągają turystów, także tych zza zachodniej granicy. Region sprzyjający beztroskiemu spędzeniu czasu na plaży, aktywnemu wypoczynkowi, obcowaniu z naturą oraz oferujący w sezonie letnim liczne atrakcje kulturalne. Na terenie tutejszych kurortów funkcjonują trasy sprzyjające uprawianiu nordic walkingu, trasy rowerowe oraz możliwość jazdy konnej. Wszystko to uzupełnia bogata oferta plaż i kąpielisk, które oferują m.in. wypożyczenie kajaków, czarter jachtów, nurkowanie oraz możliwość uprawiania najrozmaitszych sportów wodnych. Wieczorami można skorzystać z szerokiej oferty rozrywki - działa tu dużo dyskotek, barów i pubów. Region słynie też ze znakomitych smażalni świeżych bałtyckich ryb. Piękno krajobrazu gwarantuje działający tu od 1960 roku Woliński Park Narodowy, obejmujący część wsypy Wolin. Występują to rzadkie gatunki roślin i zwierząt a wyspiarski krajobraz sprawia, że na Pomorzu Zachodnim poczuć się można absolutnie wyjątkowo.

  Warunki i koszty rezygnacji

  24 - 18 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 40% wartości zamówienia

  17 - 9 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 60% wartości zamówienia

  8 - 4 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 80% wartości zamówienia

  3 - 1 dni przed dniem rozpoczęcia lub w przypadku nie stawienia się klienta w dniu rozpoczęcia 95% wartości zamówienia.

  Uwaga

  W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią

  COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

  Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

  Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

  W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request), Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

  Składka na turystyczny fundusz pomocowy

  Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

  • składka TFP jest obowiązkowa

  • składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

  • składka TFP nie podlega zwrotowi

  Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

  Ważne informacje

  Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

  Kraj

  Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Środa
  01.09.2021

  Wykwaterowanie

  Środa
  15.09.2021

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review

  Mapa

  Pogoda

  18°C
  6°C
  6