Trofana Wellness & Spa

Kod oferty: WAK639286
Last minute
Kod oferty: WAK639286

Opis oferty

Region: Pomorze ZachodnieOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK639286

Polska/Pomorze Zachodnie

Atuty

• niedaleko morza

• wejście do strefy mokrej w cenie

• bliko centrum

Naszym zdaniem

Hotel położony jest w centrum miasta, niedaleko morza i Mola w Międzyzdrojach. Na terenie obiektu znajduje się basen rekreacyjny, a Klienci mogą korzystać ze strefy mokrej hotelu: basen, sauny, grota lodowa, jacuzzi. Hotel oferuje również szeroką gamę zabiegów w strefie SPA & Wellness.

Położenie

• około 250m od morza

• około 250m od mola

• w centrum miasta

Plaża

Piaszczysta publiczna około 250metrów od hotelu.

Do dyspozycji gości

Bezpłatnie: wstęp do strefy mokrej (basen rekreacyjny, sauny, grota lodowa, jacuzzi), WiFi,

Dodatkowo płatne: zabiegi w SPA&Wellness, Tenis ziemny, golf, Nordic Walking, rowery

Dla dzieci

Mini Klub (zajęcia prowadzone w wakacje i ferie zimowe), specjalne zabiegi spa, baby cot (on request), podgrzewacz do butelek (on request), dodatkowe ręczniki (on request), nocnik i wanienka (on request), nakładka na sedes (on request).

Łóżeczko - 50 zł/ dobę/ płatne w recepcji - wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Pokoje

Zakwaterowanie po godzinie 14:00, wykwaterowanie do godziny 10:00.

Pokoje - WiFi, łazienka, prysznic, suszarka do włosów, ręczniki, telewizor, sejf, telefon, minibar, niektóre pokoje posiadają balkon.

Pokoje - klimatyzacja, łazienka, telefon, WiFi, suszarka do włosów, sejf, prysznic, minibar, ręczniki, balkon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, balkon.

Wyżywienie

Half Board

2 posiłki dziennie

Cena zawiera

Noclegi w komfortowych pokojach

Śniadania w hotelowej restauracji w formie bufetu

Obiadokolacje w hotelowej restauracji w formie bufetu (napoje dodatkowo płatne)

Całodzienny dostęp do strefy mokrej( basen rekreacyjny, sauny, grota lodowa , jacuzzi )

Karnet z 5% rabatem do kawiarni Giovani Caffee" na molo

Karnet z 5% rabatem na seans słoneczna łąka"

TFG, TFP

Cena nie zawiera

Opłaty klimatycznej - płatne na miejscu.

Hotel nie posiada parkingu, na przeciwko hotelu parking strzeżony za dodatkową opłatą

Udogodnienia

Blisko morza

Blisko molo

Blisko centrum

Basen

SPA&Wellness

Mini klub

Podgrzewacz butelek

Baby cot

Wanienka

Nocnik

Nakładka na sedes dla dzieci

WiFi

Czajnik

Klimatyzacja

Mini bar

Sejf

Golf

Tenis ziemny

Nordic Walking

Rowery

Region

Zachodnia część polskiego wybrzeża Bałtyku obejmująca wyspy Wolin, Uznam, Karsibór oraz Woliński Park Narodowy słynie z rozwiniętej infrastruktury turystycznej, licznych tras rowerowych, malowniczej przyrody i pięknych piaszczystych plaż. Tutejsze miejscowości wypoczynkowe, takie jak Międzyzdroje i Świnoujście od lat przyciągają turystów, także tych zza zachodniej granicy. Region sprzyjający beztroskiemu spędzeniu czasu na plaży, aktywnemu wypoczynkowi, obcowaniu z naturą oraz oferujący w sezonie letnim liczne atrakcje kulturalne. Na terenie tutejszych kurortów funkcjonują trasy sprzyjające uprawianiu nordic walkingu, trasy rowerowe oraz możliwość jazdy konnej. Wszystko to uzupełnia bogata oferta plaż i kąpielisk, które oferują m.in. wypożyczenie kajaków, czarter jachtów, nurkowanie oraz możliwość uprawiania najrozmaitszych sportów wodnych. Wieczorami można skorzystać z szerokiej oferty rozrywki - działa tu dużo dyskotek, barów i pubów. Region słynie też ze znakomitych smażalni świeżych bałtyckich ryb. Piękno krajobrazu gwarantuje działający tu od 1960 roku Woliński Park Narodowy, obejmujący część wsypy Wolin. Występują to rzadkie gatunki roślin i zwierząt a wyspiarski krajobraz sprawia, że na Pomorzu Zachodnim poczuć się można absolutnie wyjątkowo.

Warunki i koszty rezygnacji

26 - 20 dni przed dniem rozpoczęcia usługi potrącenie w wysokości 40% wartości zamówienia

19 - 11 dni przed dniem rozpoczęcia usługi potrącenie w wysokości 60% wartości zamówienia

10 - 6 dni przed dniem rozpoczęcia usługi potrącenie w wysokości 80% wartości zamówienia

5 - 3 dni przed dniem rozpoczęcia lub w przypadku nie stawienia się klienta w dniu rozpoczęcia potrącenie 95% wartości zamówienia.

Uwaga

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią

COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request), Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Kraj

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
15.11.2021

Wykwaterowanie

Poniedziałek
22.11.2021
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

5°C
-2°C
3