Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Medi Spa Biały Kamień

Kod oferty: WAK603382
Kod oferty: WAK603382
obiekt, teren hoteluobiekt, teren hoteluteren hotelu, basenteren hotelu, pokójobiekt, teren hotelu, pokójobiekt, teren hotelu, pokójzwiedzanieobiekt, teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
teren hotelu, basen
teren hotelu, pokój
obiekt, teren hotelu, pokój
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Nasi klienci docenili

 • Dużo atrakcji dla dzieci, takich jak basen z małą zjeżdżalnią, sala zabaw i kącik z grami.
 • Hotel położony blisko centrum miejscowości z barami oraz sklepami.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: SudetyOrganizator: NekeraKod oferty: WAK603382
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie dodane przez

  4.7
  Agnieszka
  Pobyt - Grudzień 2019Rodzina z dziećmi
  Hotel nastawiony na kasę, klient mimo pozorów się nie liczy. Zbyt mało stołów w restauracji głównej, gdy jest pełne obłożenie. Cała nasza rodzina( 5 osób) byliśmy bardzo rozczarowani, gdy w wigilię posadzono nas z obcymi ludźmi, nie pytając nas o zdanie lub chociaż poinformowanie wcześniej. Było to niestosowne zachowanie ze strony hotelu, ponieważ zepsuli nam cały wieczór, a przez to i Święta. Spotkaliśmy się z takim podejściem pierwszy raz. Jak można tak beznadziejnie podejść do klientów, dla nas niewyobrażalne. Po za tym pokoje i łazienka tak małe, że mniejsze nie mogłyby już być. Personel na strefie wellness nieprzyjemny i czepialski o najmniejsze pierdoły typu: proszę się wytrzeć ręcznikiem po wyjściu z jacuzzi lub proszę nie chlapać w basenie, ogólnie żenada. W restauracji dodatkowej, która jest jakby w korytarzu, a po bokach poustawiane stoliki ceny to jakiś żart. W okresie świątecznym, którym byliśmy hotel nie miał nic do zaoferowania oprócz jedzenia i beznadziejnej wigilii. Zmarnowane Święta, które niestety długo zapamiętamy i co za tym idzie zmarnowane pieniądze.
  ZaletyCzysty, zadbany hotel.
  WadyZa mało stołów w restauracji głównej. Zbyt małe pokoje. Cena nieadekwatna do tego co hotel ma do zaoferowania.

  4.2
  Michalina
  Pobyt - Wrzesień 2019Grupa przyjaciół
  Niestety jest sporo wad. Wybraliśmy się tam na krótki urlop i standard hotelu niestety nas rozczarował. Nie oszukujmy się że cena pobytu powinna być adekwatna do jakości. Pierwsze zaskoczenie to wielkość pokoi- malutkie. Ale najgorsze jest to że z pokoju 2 osobowego zrobili nam 3 osobowy z dostawianym łóżkiem polowym. W tym łóżku brakowało szczebelków i przy każdym obrocie wypadało się do środka. Obsługa kiedy chcieliśmy zgłosić problem jakimś cudem wyparowywała. Nawet w hostelu jest łóżko a tu 4 gwiazdkowy hotel. Kolejny minus to płatne napoje do posiłków. Jakie było nasze zdziwienie kiedy kelner do kolacji zapytał czy napilibyśmy się soków po czym obok szklaneczek położył nam rachunek. Strefa Spa trochę zaczyna być zaniedbana i to już widać.
  ZaletyJedyną zaletą tego hotelu jest jego położenie.
  Wady- robienie z pokoju 2 osobowego 3 osobowego z łóżkiem polowym - płatne napoje do posiłków - niedoinformowana obsługa - posiłki mało urozmaicone - standard do ceny

  5.3
  asia
  Pobyt - Grudzień 2014Rodzina z dziećmi
  byliśmy ogólnie trochę rozczarowani. Były w okolicy hotele w podobnych cenach..... szkoda, że zdecydowaliśmy się na ten. Szczytem niesmaku jest to, że przez restaurację prowadzi droga z jednej części hotelu do strefy spa: Ty jesz kolację a włochaty facet w szlafroczku człapie sobie na basenik lub co gorsza wraca mokry fuj!!!! powinni coś z tym zrobić. I 1-szy raz spotkaliśmy się z tym, że w 4 gwiazdkowym hotelu napoje do kolacji są płatne!!! pokój mieliśmy naprawdę super, ale widok: na górę, czyli na nic. Dostaliśmy po 1 dużym ręczniku w pokoju- zapomnieli o małych ręcznikach do rąk, był pusty wieszak przy umywalce, Na tygodniu jedzenie dość marne i ZIMNE mimo, że w podgrzewaczach, w weekend trochę większy wybór. NIE POLECAM!!!!
  Zalety1.piękny, duży pokój rodzinny. 2.miła obsługa. 3. super strefa wellnes, extra basen, sauny, groty...4. fajnie położony
  Wady1. kiepskie jedzenie, szczególnie na tygodniu. 2. przez środek restauracji przechodzą ludzie w szlafrokach do strefy wellnes. 3. napoje do kolacji PŁATNE. 4. pokój family lux z widokiem na NIC- wielka skarpa, żaden widok. 5. zaproszenie na drinka, ale można wybrać jedną z czterech opcji i wszystkie z rumu

  Mapa

  Pogoda

  22°C
  9°C
  7

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Jest to pasmo w Sudetach Środkowych, przy zachodnim obrzeżu Kotliny Kłodzkiej.

  Ze względu na unikatową budowę i krajobraz góry należą do największych atrakcji krajoznawczych w Polsce.

  Atrakcje turystyczne

  BŁĘDNE SKAŁY:
  Góry pobudzają wyobraźnię bogactwem skał tworzących labirynty, szczeliny, mosty; przypominających kształtem grzyby, zwierzęta czy ludzi.

  Obecność tych fantastycznych tworów, będących efektem działania wiatru i wody, oraz ogromna różnorodność świata fauny i flory sprawiły, że utworzono tu park narodowy.

  Warto udać się na spacer wśród Błędnych Skał oraz siąść w Fotelu Liczyrzepy na szczycie Szczelińca.

  Błędne Skały - labirynt, którego ściany stanowią kamienne bloki, rozrzucone w nieładzie niczym klocki olbrzymów. Przechadzając się między nimi można rozpoznać Kurzą Stopkę, Końską Nogę czy Skalne Siodło. Skalne Czasze nie odstraszają nikogo, zwłaszcza, że roztacza się z nich wspaniały widok na okolicę.

  Szczeliniec Wielki - szczyt, w obrębie którego znajduje się trzypoziomowe "skalne miasto". Powstało tu swoiste, skalne zoo. Zakute w kamień stoją Słoń, Wielbłąd, Wiewiórka. Powierzchnia góry, z daleka płaska jak blat stołu, jest w rzeczywistości gęsto spękana.

  Niektóre szczeliny sięgają do 30m w głąb, jak np. Piekło, w którym nawet latem leży śnieg. Na szczycie góry, wznoszącej się 150m nad Karłowem, stoi Fotel Liczyrzepy - legendarnego ducha Sudetów. Prowadzą do niego kamienne schody.

  Z PLATFORMY:
  Na zboczu Szczelińca jest kilka platform widokowych. Można z nich podziwiać panoramę Gór Stołowych, Gór Kamiennych i Obniżenia Ścinawki.

  KARKONOSZE. DO ZOBACZENIA NA SZLAKU:
  Karkonosze są najwyższym pasmem Sudetów i regionem o wybitnych walorach turystyczno-krajoznawczych. Główne ośrodki turystyczne i punkty wypadowe wycieczek to Karpacz i Szklarska Poręba.

  W Karkonoszach znajduje się wiele oznakowanych szlaków, a liczne schroniska ułatwiają organizowanie wędrówek.

  MUFLON NA TURNI:
  Na ogół wyrównana budowa Karkonoszy doskonale eksponuje najwyższy szczyt - Śnieżkę. Chłód przynoszą liczne potoki. Wiele z nich spływa wodospadami z pionowych urwisk oraz progów skalnych. Najdłuższy, 300-metrowy ciąg kaskad, tworzy Łomniczka spływająca do Kotła Łomniczki.

  Bogaty jest świat przyrody ożywionej. W bezwietrzne wieczory można tu obserwować polujące nietoperze, których naliczono 16 gatunków. Szczególną jednak atrakcją Karkonoszy jest muflon - dzika owca.

  Doceniając i chcąc chronić piękno tych gór utworzono Karkonoski Park Narodowy.

  KOCIOŁ ŁOMNICZK
  Kocioł Łomniczki - najdalej wysunięty na wschód kocioł polodowcowy polskich Karkonoszy. Jego południowe i zachodnie zbocza zajmują gładkie płyty skalne, pomiędzy którymi bujnie rozwijają się liściaste krzewy.

  Zbocze południowo-wschodnie pokryte jest ogromnym rumowiskiem schodzącym ze Śnieżki; w dnie - bogata łąka alpejska. Łomniczka, płynąca po zachodniej ścianie kotła, tworzy ciąg malowniczych kaskad - tzw. wodospady Łomniczki. W górnej partii kotła znajduje się symboliczny cmentarz ofiar gór.

  WZGÓRZE CHOJNIK
  Chojnik to zalesione wzgórze, gdzie występuje interesująca fauna pajęczaków i ptaków. Żyje tu m.in. dzięcioł zielonosiny, muchołówka mała, gołąb siniak.

  U podnóża północnego zbocza znajduje się grupa granitowych skałek, tzw. zbójeckie skały i dwie niewielkie jaskinie: Dziurawy Kamień i Zbójecka Grota.

  Na szczycie góry widnieją ruiny zamku Chojnik. W części zabudowań zamkowych jest schronisko "Na Zamku Chojnik", a w nim niewielka ekspozycja ukazująca dzieje zamku.

  Z wieży zamkowej roztacza się piękna panorama Kotliny Jeleniogórskiej i otaczających ją pasm górskich.