1 759

za osobę
Podsumowanie ceny

Mazury (Giżycko)

Kod oferty: WAK701393
Kod oferty: WAK701393
18
budynek główny
obiekt, teren hotelu
obiekt, budynek główny
recepcja / lobby
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: Warmia i MazuryOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK701393

Polska/Warmia i Mazury

Atuty

• SPA i centrum odnowy biologicznej

• bezpłatne Wi-Fi

• bezpłatny monitorowany parking

• winda w głównym budynku

• stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Naszym zdaniem

Hotel Mazury, dzięki swojej lokalizacji i położeniu jest idealnym miejscem dla chcących odpocząć oraz dla planujących zwiedzanie. Hotel chętnie gości czworonogi.

Położenie

• w pobliżu centrum Giżycka

• zaledwie 100metrów od jeziora Kisajno

• około 20km do Rynu

• około 34km do Gierłoży

Do dyspozycji gości

Strefa relaksu z leżakami plażowymi wokół hotelu, na szczycie budynku głównego taras z widokiem na Jezioro Kisajno.

Bezpłatnie: plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania, zadaszona wiata.

Dodatkowo płatne: strefa Spa&Wellness (gabinet zabiegowy, Sauna Infrared, Jacuzzi), drewniana sauna zewnętrzna nad hotelowym stawem, Restauracja Kisajno z regionalnym menu, Pizzeria Biała, możliwość wynajęcia rowerów turystycznych.

Pokoje

Hotel składa się z trzech budynków: A - główny, B i C, oferuje 110miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4-osobowych oraz pokojach familijnych typu studio i 2-osobowym pokoju Junior Suite. W budynku A znajdują się pokoje Standard umiejscowione na czterech piętrach, w budynkach B oraz C znajdują się pokoje Ekonomiczne, budynek B jest dwupiętrowy, budynek C - piętrowy.

W budynku głównym znajdują się winda, Restauracja Kisajno z regionalnym menu oraz Pizzeria Biała, a także Strefa Spa&Wellness. Na szczycie budynku głównego znajduje się taras z widokiem na Jezioro Kisajno i na panoramę Giżycka.

Obiekt dysponuje pokojami typu Standard i Economy 1, 2, 3, 4-osobowymi (pokoje Economy są udostępniane od czerwca do września) oraz Junior Suite 2-osobowymi, a także sezonowo (od maja do października) pokojami typu Studio 4 i 6-osobowymi. Pokoje 1, 2 i 3-osobowe Standard i Economy mają możliwość 1 dostawki dla dziecka w wieku 3 - 10 lat. Dzieci w wieku 0 - 3 lat jako infant mają pobyt bezpłatny (śpią z rodzicami, nie mają świadczeń żywieniowych).

Hotel dysponuje również jednym pokojem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, telewizor, telefon, posiadają dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej. Większość pokoi jest z balkonem lub tarasem.

Możliwość wynajęcia łóżeczka dziecięcego z wyposażeniem w cenie 25 zł/ doba.

Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 16:00, a kończy w dzień wyjazdu do godz. 12:00.

Wyżywienie

BB (śniadania) lub HB (śniadania i obiadokolacje) w zależności od wykupionej oferty.

Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dzień przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Cena zawiera

• zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z zakupioną ofertą

• TFG, TFP

Cena nie zawiera

Taksy klimatycznej płatnej przy zakwaterowaniu 2 zł/os./doba.

Opłaty za czworonoga 50 zł/doba - po wcześniejszym zgłoszeniu.

Warunki i koszty rezygnacji

• W przypadku rezygnacji powyżej 36 dni przed planowanym pobytem, rezygnacja bezkosztowa

(hotel, zastrzega prawo zwrotu kwoty zaliczki do 14 dni roboczych).

• W przypadku rezygnacji na 36 i mniej dni przed planowanym pobytem - wniesiona zaliczka nie zostanie zwrócona.

• W przypadku nieprzybycia Klienta do Obiektu w dniu rozpoczęcia pobytu Klient ponosi koszt w wysokości 100%.

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Region

Warmia i Mazury to dwa sąsiadujące ze sobą regiony, położone w północno-wschodniej Polsce, swym obszarem utożsamiane z województwem warmińsko-mazurskim. Regiony te mają niejednolitą historię i tradycję. Warmia związana była historycznie z Prusami, a tutejsze osadnictwo prężnie rozwijało się już od średniowiecza. Po tych czasach pozostało tam wiele tradycyjnych wsi z charakterystycznym układem domostw. Mazury zaś to słynna w całej Europie Kraina Tysiąca Jezior, choć należy zaznaczyć, że nazwa ta stanowi niejako umniejszenie dla tego pięknego regionu - łączna liczba mazurskich jezior to aż 2600! Zbiorniki wodne połączone są kanałami mazurskimi, tworząc unikatowy system szlaków wodnych ciągnących się od Pisza aż do Węgorzewa. Na tym terenie zlokalizowane jest największe polskie jezioro Śniardwy (o powierzchni 113, 8km) oraz najdłuższe - Jeziorak (długość 27,45km). Okolica niemal w całości pokryta jest lasami. To rejon absolutnie niezwykły, sprzyjający obcowaniu z przyrodą, relaksowi, wypoczynkowi nad brzegiem jednego z przepięknych jezior oraz żegludze. Ze względu na niezmienioną przyrodę, tylko tu żyje, wymarły w pozostałych częściach Europy gatunek dzikich koni spokrewniony z Tarpanami. Wielkie Jeziora Mazurskie słynne są z licznych siedlisk niespotykanych w innych regionach ptaków. Żyje tu np. kormoran, będący symbolem Mazur. W regionie spotkać można także m.in. łyskę, perkoza dwuczubego, łabędzia niemego, czaplę, rzadkiego bociana czarnego, orła przedniego i bielika. Tutejsza przyroda unikatowa jest nie tylko w skali kraju, ale całej Europy. Region bogaty przyrodniczo, wprost idealny dla wielbicieli sportu i wędkarstwa. Coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy historii. Na terenie Mazur leży Grunwald - miejsce słynnej bitwy, Wilczy Szaniec, czyli najsłynniejszy bunkier na świecie, zbudowany dla Adolfa Hitlera oraz niezwykły grobowiec barona Friedricha von Fahrenheita, powstały na wzór egipskiej piramidy, który ma aż 16metrów wysokości. Szereg atrakcji, rezerwatów przyrody, Mazurski Park Krajobrazowy oraz wizja beztroskiego wypoczynku zachęca by spędzić tu swój wymarzony urlop.

Uwaga

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią

COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request), Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Kraj

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i datę zakwaterowania

Nowość

Pokój 2-osobowy pokój 2-os. standard

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie2022-12-14
Wykwaterowanie2022-12-24
3 518 zł
za pokój

Junior suite pokój junior suite

2 dorosłych

śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie2022-12-14
Wykwaterowanie2022-12-24
4 458 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Promesa Pewne Wakacje

00 zł
za wycieczkę
00 zł
za wycieczkę
Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami
Promesa Pewne Wakacje. Zabezpieczenie, które warto mieć

Ochrona Twoich wakacji

Specjalna usługa na wypadek upadłości organizatora

Gwarancja wyjazdu

Jeśli Twój wyjazd zostanie odwołany, pomożemy Ci znaleźć nowy

Ponad 10 000 alternatywnych ofert

Ty wybierasz, a my zajmujemy się wszystkimi formalnościami
Wycieczka3 518
Cena całkowita3 518
Cena całkowita3 518
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

2°C
-2°C
6°C
8