Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Kurort Kameralny

Last minute
Kod oferty: WAK645100
obiektobiektobiekt, teren hotelupokójpokójteren hotelu, pokójteren hotelurestauracjarestauracjarestauracjarestauracja
obiekt
obiekt
obiekt, teren hotelu
pokój
pokój

Promocja

Rainbow - Polska na LATO 2021Tylko do 19 maja oferta promocyjna z niską zaliczką - płacisz tylko 20% oraz zniżką aż do 250 zł/os. (wliczona w cenę).
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: Warmia i MazuryOrganizator: RainbowKod oferty: WAK645100

Opis oferty

Położenie

Ten uroczy kompleks położony jest w dość spokojnej okolicy, bezpośrednio przy promenadzie Jeziora Mikołajskiego. Do centrum Mikołajek zaledwie ok. 1km z licznymi barami, restauracjami oraz sklepami. Ok. 500m do wioski żeglarskiej z możliwością wypożyczenia sprzętu. Konieczność uiszczenia obowiązkowej opłaty klimatycznej bezpośrednio w hotelu (ok. 2 PLN/os./doba).

Naszym zdaniem

Niezwykle urokliwy kompleks wyróżniający się oryginalnym designem łączącym mazurski styl ze skandynawskim minimalizmem. Polecamy miłośnikom żeglarstwa a także osobom szukającym ciszy i relaksu w połączeniu z komfortowym zakwaterowaniem. Doskonałe śniadania oraz piękne widoki na jezioro wśród zachodzącego słońca dopełnią wymarzony urlop.

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi w pokojach oraz miejscach ogólnodostępnych.

Program sportowy i animacyjny

Rainbow organizuje szereg aktywności dla dorosłych w miejscowości turystycznej. Jeżeli zechcesz, pierwszego dnia zaprosimy Cię na spacer po okolicy, w trakcie którego poznasz najciekawsze miejsca w Twojej miejscowości urlopowej, a w trakcie wieczoru integracyjnego będziesz mógł poznać innych wczasowiczów. Codzienne zajęcia ze stretchingu zapewnią Ci wspaniała porcję energii na cały dzień. W trakcie swojego urlopu będziesz mógł też wziąć udział w zajęciach z nordic walkingu oraz poznasz uzdrawiającą moc jogi. Inne zajęcia jakie będą prowadzić nasi specjaliści to np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła .

W okresie 12.06-18.09.2021 Rainbow będzie oferował również animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów. Figlokluby i nasi animatorzy to specjaliści od dobrej zabawy! Przez 6 dni w tygodniu zabiorą dzieci do wspaniałego świata wyobraźni i aktywności. Na najmłodszych czekają niezliczone zagadki, wyprawy, dzikie tańce, rozmaite sztuki plastyczne i teatralne, gry i zabawy prowadzone w bezpiecznej atmosferze. Uważni na różne potrzeby dzieci animatorzy proponują szeroki wachlarz atrakcji zarówno na świeżym powietrzu, jak i w naszym Figloklubie, zlokalizowanym na terenie miejscowości i dostępnym codziennie z wyjątkiem sobót.

Pokoje

W obiekcie znajdują się komfortowo wyposażone, eleganckie pokoje oraz apartamenty. Pokoje standardowe 2-osobowe o pow. ok 20m2 wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, ręcznikami, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków, TV, mini bar (konsumpcja za dodatkową opłatą), czajnik elektryczny. Za dopłatą pokoje z widokiem na jezioro i z tarasem z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Na powitanie butelka wina do każdego pokoju. Hotel akceptuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą.

Wyżywienie

Śniadania w formie bogatego bufetu. Dla Gości Rainbow 10% rabatu podczas pobytu na dania w restauracji "Nóż w wodzie". Za dodatkową opłatą obiadokolacje (zupa, danie główne, deser, kawa lub herbata, woda). Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Do dyspozycji gości

Recepcja, bar-restauracja "Nóż w wodzie", rozległy teren zielony ze strefa relaksu wraz z leżakami oraz hamakami, płatny parking, oddalony ok. 200metrów od obiektu.

Plaża

Strona www

Mikolajki.com.pl/kurort-kameralny/

Zakwaterowanie

Stoki

Opinie klientów

program

Dzień pierwszy

Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.

Dzień drugi do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpielew jeziorachi kąpielesłoneczne, udział w wycieczkach lokalnych, itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie.

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie (7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę rezydenta. Ponadto obejmuje także organizację aktywności dla dorosłych (w wybranych miejscowościach), m.in.: stretching, zajęcia z jogi, nordic walking, spacery po okolicy, gry towarzyskie i wieczory integracyjne i dodatkowo (zależnie od liczby gości i zainteresowania) zajęcia prowadzone przez specjalistów, np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła i inne. W okresie 12.06-18.09.21 animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów (Figloklub zlokalizowany jest na terenie wybranychmiejscowości i jest dostępny codziennie z wyjątkiem sobót).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów dojazdu (możliwość dopłaty do przejazdów autokarem organizowanych przez Rainbow), ubezpieczenia NNW i bagażu, opłaty klimatycznej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z obiektów, napojów do posiłków jeśli w opisie obiektów nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
15.05.2021

Wykwaterowanie

Sobota
22.05.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

17°C
5°C
6