Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Roś

Last minute
Kod oferty: WAK602485
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Dodatkowe opcje

promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

15.03.2021 Poniedziałek

Wykwaterowanie

22.03.2021 Poniedziałek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK602485Region: Warmia i MazuryOrganizator: Nekera

Kraj

Polska

Opis

Hotel Roś to klimatyczny obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Pisy i Jeziora Roś. Rozległy obszar oddalony od zgiełku miasta jest pełen zieleni, co pozwala na wspaniały wypoczynek z rodziną czy przyjaciółmi. Cały kompleks składa się z: dużej kamiennej Chaty Grillowej, namiot bankietowego, wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów, czarteru jachtów, pola namiotowo - campingowego, 2 kąpielisk, placu zabaw dla dzieci, parkingu, i przystani.

Dla gości przygotowano komfortowe i eleganckie pokoje i apartamenty. Pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W apartamentach dodatkowo do dyspozycji jest lodówka, mikrofalówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Klimatyczna hotelowa restauracja z widokiem na rzekę oferuje dania kuchni regionalnej i staropolskiej. Wystrój nawiązuje do stylu pruskiego, który jest bezpośrednio związany z tym regionem. We wnętrzach znajdują się liczne płaskorzeźby, attyki nad drzwiami, medaliony, tablice w podłodze oraz zdobiące ściany baru ?Baby Pruskie?. Oprócz tego na terenie obiektu znajduje się Chata Grillowa, gdzie organizowane są biesiady grillowe z dyskoteką lub występem zespołu.

Do dyspozycji Gości oddano strefę wellness, gdzie znajduje się sauna i łaźnia parowa.

Lokalizacja

Hotel Roś zlokalizowany jest w miejscowości Pisz, w województwie warmińsko-mazurskim.

Dojazdu samochodem

Jadąc od strony Warszawy wjeżdża się do miasta drogą nr 63 (ul. Warszawska). Na pierwszym rondzie należy jechać prosto, a na drugim skręcić w ul. Pionierów. Na koniec należy skierować się W Aleję Turystów, przy której znajduje się hotel.

Odległości: 200km od Warszawy , 250km od Gdańska, 500km od Krakowa i 540km od Wrocławia.

Dojazd pociągiem i autobusem

W Piszu zatrzymują się pociągi z Olsztyna i Ełku. Do miasta można dojechać również komunikacją autobusową - zarówno PKS jak i przewoźników prywatnych. Hotel Roś oddalony jest o niecałe 10minut samochodem od dworca PKP i PKS.

Atrakcje

Pisz to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, nad rzeką Pisą. Historia miasta sięga 1367, kiedy to osada została założona. Malownicza okolica sprzyja wypoczynkowi na łonie natury.

Będąc w Piszu warto odwiedzić Muzeum Ziemi Piskiej, żeby obejrzeć myśliwską ławę. Mebel jest zdobiony ornamentami florystycznymi i faunistycznymi oraz scenami myśliwskimi. Poręcze wieńczą głowy gryfów. Jak twierdzą pracownicy muzeum, na ich zęby uważać muszą dziewice, bowiem paszcza gryfa może zatrzasnąć się na nieopatrznie włożonym w nią palcu niewiasty.

Z placu przed muzeum jest dosłownie krok nad Pisę, gdzie przy kładce na przystani czeka na turystów 'Smętek', niewielki statek, który zabierze chętnych w rejsy po jeziorach Roś, Seksty czy Śniardwy. Odpoczywając w Piszu nad jeziorem Roś warto zdecydować się na spływ Pisą.

Trudno nie wspomnieć też o Kamiennej Babie. Najstarszy zabytek Pisza, pochodzący prawdopodobnie z czasów pogańskich Prusów, ustawiony jest przed Basztą (naprzeciwko wejścia do muzeum).

Cena zawiera

• Codzienne śniadania

• Codzienne obiadokolacje

• Nielimitowany dostęp do sauny i łaźni parowej (zgodnie z dostępnością)

• Bezpłatny parking

• Internet Wi-Fi

• Podatek VAT

Cena nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. standard

Komfortowy pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (P2S-B2, 14331)

Pokój 3-os. standard

Komfortowy trzyosobowy pokój wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (P3S-B2, 14331)

Apartament 2-os.

Komfortowy dwuosobowy apartament wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet oraz prywatną łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Dodatkowo do dyspozycji jest lodówka, mikrofalówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (A2-B2, 14331)

Mocne strony

• 5 ha powierzchni, z dostępem do wody

• Rowery, sprzęt wodny, narty biegowe

• Tenis ziemny, wędkarstwo

• Doskonale wyposażony plac zabaw

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
6°C
Temperatura w nocy
-4°C
Liczba godzin słonecznych
5