Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Zem Tourist

Kod oferty: WAK649195
basen, dla dzieci
budynek główny, basen
pokój
pokój
teren hotelu
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Dojazd

09:4026.06.2021 SobotaLegnica
00:0026.06.2021 SobotaWyc. Objazdowa

Powrot

00:0003.07.2021 SobotaWyc. Objazdowa
00:0003.07.2021 SobotaLegnica

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK649195Region: Wybrzeże BałtyckieOrganizator: Rego-Bis

Polska/Pomorze Zachodnie

Atuty

Blisko plaży

W spokojnej miejscowości

Duży, zielony teren

Naszym zdaniem

Ośrodek ZEM-Tourist położony jest w spokojnej miejscowości Pustkowo. Do ośrodka należy duży parking. Do miejscowości takich jak Pobierowo czy Rewal można dojść spacerem.

Położenie

100m do plaży

200m do centrum Pustkowa

2,5km do Trzęsacza

3km do Pobierowa

Plaża

Piaszczysta, 100metrów od hotelu. W miejscowości znajdują się trzy zejścia na plażę - dwa w formie niewielkich schodów, trzecie to wygodny zjazd dla wózków. Plaża ma około 200metrów długości.

Do dyspozycji gości

Baseny odkryte - jeden pływacki o wymiarach 15m x 13m, drugi basen dla dzieci z mini parkiem wodnym

(baseny czynne w okresie sezonu letniego - lipiec i sierpień),

Tenis stołowy, stół z piłkarzykami

Nowy plac zabaw i kącik zabaw dla dzieci,

Zadaszone miejsce na ognisko,

Parking niestrzeżony, ogrodzony,

Boisko do siatkówki

Dla dzieci

Plac zabaw i kącik zabaw dla dzieci,

Brodzik z mini zjeżdżalniami

Pokoje

Pokoje 2 - osobowe z łazienkami (natrysk, wc, umywalka) wyposażone w dwie wersalki (możliwość zakwaterowania 4 osób), szafkę nocną, szafę wnękową, ławę, foteliki, telewizor, lodówkę, półkę.

Pokoje 3 - osobowe z łazienkami (natrysk, wc, umywalka), wyposażone w dwa tapczany i wersalkę lub podwójne łóżko i rozkładaną sofę (możliwość noclegu 4 osoby w pokoju), szafkę nocną, szafę wnękową, ławę, foteliki, telewizor, lodówkę, półkę.

We wszystkich pokojach na wyposażeniu są: sprzęt plażowy (wiatrochron, leżaki), czajnik, naczynia (szklanki, talerzyki, sztućce).

Udogodnienia

Parking (dodatkowo płatny)

Basneny

Miejsce do grillowania

Wyżywienie

HB (śniadanie i obiadokolacja) lub FB (śniadanie, obiad, kolacja) - w zależności od okresu.

Świadczenia rozpoczynają się kolacją lub obiadokolacją i kończą śniadaniem.

Dodatkowe informacje

Ośrodek nie przyjmuje zwierząt

Osoby kwaterowane otrzymują przy zameldowaniu identyfikator (kolorowa opaska na rękę zdejmowana w dniu wyjazdu przez przecięcie), bez którego nie jest możliwe przebywanie na terenie ośrodka

Cena zawiera

Zakwaterowanie zgodnie z zakupioną ofertą

Transport

Cena nie zawiera

Opłaty klimatycznej

Region

Pomorze, kuszące słońcem i morskimi falami, to jedna z największych polskich krain historyczno-geograficznych, mająca wiele do zaoferowania. Zlokalizowana w Polsce północnej. Ciągnie się wzdłuż całego wybrzeża Bałtyku. Malowniczym uzupełnieniem krajobrazu morskiego wybrzeża są wpadające do morza rzeki, takie jak np. Łeba, Słupia czy Parsęta oraz liczne jeziora morenowe, jak np. Dąbie - trzecie pod względem wielkości jezioro Polski. Wybrzeże Bałtyku od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród polskich turystów, ale także tych z zza zachodniej granicy. Sezon wypoczynkowy, dzięki bogatej ofercie usług rehabilitacyjnych oraz SPA trwa tu przez cały rok. Ośrodki wypoczynkowe i hotele, ze względu na zainteresowanie oraz wzmożony ruch turystyczny, od kilkunastu lat przechodzą gruntowną modernizację, oferując usługi na jak najwyższym poziomie. Każdy odnajdzie tu coś dla siebie - gwarny hotel w centrum, lub mały ustronny pensjonacik. Dzięki dużemu zróżnicowaniu i bogatej ofercie, Pomorze jest naprawdę ciekawym miejscem sprzyjającym relaksowi i wypoczynkowi. W sezonie letnim, w miejscowościach zlokalizowanych wzdłuż całego wybrzeża, nie brakuje też szerokiej oferty rozrywki. Działają liczne restauracje, bary oraz dyskoteki. Niesłabnącą popularnością cieszą się także nadbałtyckie lokale ze świeżo przyrządzaną rybą. Dopełnieniem całości są oczywiście złociste piaszczyste plaże oraz okoliczna przyroda. Na wybrzeżu istnieje Słowiński Park Narodowy słynący z unikatowych ruchomych wydm.

Warunki i koszty anulacji

Do 25 dni przd dniem rozpoczęcia usługi - całość przedpłaty

24- 16 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 60% wartości zamówienia

15 - 9 dni przed dniem rozpoczęcia usługi odszkodowanie w wysokości 80% wartości zamówienia

8 - 1 dni przed dniem rozpoczęcia lub w przypadku nie stawienia się klienta w dniu rozpoczęcia 95% wartości zamówienia.

Uwaga

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią

COVID-19, korzystanie z niektórych z powyższych udogodnień może być ograniczone lub całkowicie uniemożliwione za sprawą obowiązujących zaleceń i restrykcji wprowadzanych rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Forma śniadania oraz obiadokolacji zależna będzie od zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Składka na turystyczny fundusz pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

• składka TFP jest obowiązkowa

• składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

• składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request), Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis.pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Kraj

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
20°C
Temperatura w nocy
8°C
Liczba godzin słonecznych
7

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review