Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Baia De Monte Gordo

Kod oferty: WAK631563
Kod oferty: WAK631563
obiektbasenbasenpokójpokójpokójrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrestauracjadrink barrestauracjaobiekt
obiekt
basen
basen
pokój
pokój
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Region: AlgarveOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK631563
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

8.5
michal
Pobyt - Lipiec 2010Para
Hotel położony jest w bardzo ładnej spokojnej i czystej miejscowości. Plaża przepiękna blisko hotelu. Nie ma w miejscowości zbyt dużo atrakcji, ale wszechobecne sklepiki mogą być celem wieczornych spacerów. Sporo marketów i kościół, w którym każdego dnia odbywają sie msze św. W niedzielę przedpołudniem i wieczorem o godz. 20.00. Hotel może skromny, ale z pysznym jedzeniem. Darmowy internet! Minusem hotelu jest brak porządnego basenu, ale ocean i przepiekną plażą refundują ten minus. Polecam hotel osobom niewymagającym
5.8
martyna.m87@op.pl
Pobyt - Marzec 2010Para
hotel slaby na pewno nie zasłużył na 3*troche brudny.. kolacjee znośne ale malo urozmaicone tak samo ze sniadaniami ogolnie adekwatne do ceny:)drinki: 4.50E za JD z cola,200ml coli za 1.5Ejak dla mnie troche za duzo... miejscowosc nudna, oprocz wydawania pieniedzy w licznych barach nic ciekawego tam nie znajdziecie,plaza mysle ze troche lepszej jakosci od naszego Bałtyku.jedyne co polecam to wynajecie samochodu i zwiedzenie zachodniej części Algarve naprawdę piekne widoki:)
6.3
ak
Pobyt - Czerwiec 2009Para
Obsługa ospała. Kelnerzy chowają się przed klientami jak sprzedawcy w polskich sklepach OBI. Stoły (obrusy) brudne, sztućce niedomyte. W recepcji bez interewncji rezydenta niewiele można załatwić - mają w nosie turystów z Polski. Wg polskich kryteriów jest to klasa średniej jakości motelu - do *** im bardzo daleko. \"Faraonki\" w restauracji, brudne wykładziny na korytarzach, ciasne windy (trzy dorosłe osoby z bagażami nie wejdą). Pomimo to polecam mało wymagającym - z uwagi na cenę.
7.8
zaness
Pobyt - Maj 2009Para
;) ok.
7.5
agness
Pobyt - Maj 2009Para
Na Urlop wyjechaliśmy dnia 30 czerwca, lekko przed sezonem, od samego początku robił dobre wrażenie. Obsługa ok, śniadania lekko monotone, natomiast kolacje obfite, urozmaicone [ryby, mięso, ziemniaki, ryż, wiele surówek] Z wyjazdu byłyśmy bardzo zadowolone.

Mapa

Pogoda

28°C
18°C
22°C
12

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy pasażerowie przybywający i wylatujący z Portugalii kontynentalnej, z wyjątkiem dzieci, które nie ukończyły 24 miesięcy oraz osób posiadających Unijny Certyfikat Covid, muszą przedstawić negatywny wyniku testu na COVID-19 (RT-PCR) wykonany do 72 godzin przed odlotem.

Przed przylotem do Portugalii należy najpóźniej na 12 godzin przed wylotem z Polski wypełnić formularz PLC: zobacz więcej.

Przed przylotem na Maderę należy wypełnić ankietę zobacz więcej. Podróżni udający się na Maderę, którzy w przeciągu ostatnich 90 dni przeszli COVID-19 (ozdrowieńcy) oraz ci, którzy przyjęli dwie dawki szczepionki i od drugiej dawki minęło co najmniej 14 dni, są zwolnieni z testów PCR po okazaniu dokumentu (w j. angielskim lub j. portugalskim) potwierdzającego przyjęcie szczepionek lub przebycie choroby, z testu są również zwolnione dzieci poniżej 12 roku życia.

Więcej informacji na temat Azorów można znaleźć na stronie zobacz więcej.

Od 1 lipca 2021 dokumentem potwierdzającym wykonanie testu, zaszczepienie lub przebycie choroby może być Unijny Certyfikat Covid.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.

Uwaga! Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Portugalii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Portugalii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Jeżeli w danym regionie lokalne władze wprowadziły opłatę klimatyczną (podatek turystyczny), należy ją uiścić w hotelu podczas zakwaterowania. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu i może wynieść od 0,5 do 7 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Ze względu na często wprowadzane zmiany w wysokości podatku, podane zostały przybliżone wartości pobieranych opłat. Aktualnych informacji o wysokości opłat klimatycznych należy szukać na stronach lokalnych władz regionu.