Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Vasco Da Gama

Kod oferty: WAK582095
basen
teren hotelu
basenteren hotelusport i rekreacja
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK582095Region: AlgarveOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
23°C
Temperatura w nocy
15°C
Temperatura wody
20°C
Liczba godzin słonecznych
8

Opinie

Opinie dodane przez

7.9
Renata Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2020Para
Hotel pięknie położony przy plaży, ma swój starodawny urok, pokoje czyste, wyposażone w klimatyzację i lodówkę, łóżka wygodne, bardzo ładny basen, przyjemny ogród. Byliśmy w czasie obostrzeń COVID, więc nie wiem jak to normalnie wygląda, ale tu była tragedia: kolejki do jedzenia mimo niewielu gości, wydawanie posiłków zza szyby, trudno się było porozumieć, więc nie zawsze dostało się to co się chciało, śniadania standardowe, niedobra kawa, obiadokolacje słabe, żałowaliśmy, że je dokupiliśmy, bo \\\"na mieście\\\" można było zjeść i taniej i smaczniej. Klimat raczej sanatoryjny, kompletny brak muzyki, raczej na spokojny wypoczynek
ZaletyHotel praktycznie na plaży, czysto, ładny basen
WadySłabe jedzenie, sanatoryjna atmosfera

8.3
Edyta Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
Pobyt w hoteli bardzo udany. Cudowne położenie nad samym oceanem. Dodatkowym atutem bliskość Hiszpanii. Codzienna muzyka na żywo w hotelu jest niewątpliwie dodatkową atrakcją. Smaczne posiłki, wspaniałe lody . Jesteśmy nieco rozczarowani warunkami w studio jakie wybraliśmy dla naszej 3 -osobowej rodzimy. Jedno łóżko jest ulokowane raczej w przedpokoju niż w pokoju, w którym nie ma klimatyzatora i okna. Szczęśliwe byliśmy w okresie gdy nie musieliśmy korzystać z klimatyzacji. Bo wówczas nie można byłoby zamknąć drzwi między pokojami.
Zaletypołożenie nad oceanem, codziennie muzyka na żywo, urozmaicone posiłki. lokalizacja blisko Hiszpanii
Wadystudio 3 osobowe - jedno łóżko w przedpokoju bez klimatyzatora i okna.

8.0
Monsiniore
Pobyt - Sierpień 2011Para
Bardzo przyjemny hotel, przepięknie położony, ładny czysty pokój, dobrze wyposażona siłownia, fajny basen, cicha spokojna okolica, do granicy z Hiszpanią 5-6 km, blisko sklepy, pizzerie, knajpki, wypożyczalnia samochodów/rowerów. Wrażenie bardzo pozytywne.
5.4
Miran
Pobyt - Sierpień 2010Para
Spojrzałam na opinie i uznałam,że muszę dodać konkretnego minusa,ponieważ hotel kompletnie nie zasługuje na tak wysoką ocenę.Oto powody: 1)SMRÓD jakby pod podłogą rozkładały się zwłoki (przepraszam za to mocne porównanie,ale jest nieuniknione);pokój musiał być non stop wietrzony,a można było to robić tylko wtedy,gdy się w nim było ponieważ \"cudowna ITAKA\"zapewniła nam pokój w suterenie,obok pomieszczeń dla służby z widokiem na parking i oknami tak nisko, że średnio wysportowany 85 latek dałby radę pokonać tę wysokość. 2) POKOJE I ŁAZIENKI DO TOTALNEGO REMONTU wszystko stare, w podłodze w kafelkach ubytki, lustro nie do przejrzenia się (zasnute mgłą), armatura licząca minimum 20 lat 3)OBSŁUGA NIEPRZYJAZNA i nawet nie siląca się bycie przyjaz
9.2
nika
Pobyt - Czerwiec 2011Para
Hotel dla ludzi lubiących spokój! Jedzenie bardzo dobre! Hotel położony blisko centrum miasteczka, które nocami tętni życiem! Widok na ocean cudowny!

Przed podróżą

Paszporty

Do Portugalii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

W Portugalii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że przyjazd do Portugalii nie wymaga odbywania kwarantanny.

Pasażerowie lecący na archipelag Madery muszą przedstawić negatywny test Covid-19 przeprowadzony w ciągu 72 godzin przed odlotem lub mogą go wykonać po przyjeździe. Osoby przyjeżdżające na Maderę mają 2 opcje:
- okazać służbom lotniskowym na Maderze negatywny wynik testu PT-PCR na COVID-19 wykonanego na własny koszt nie wcześniej niż 72 godz. przed wylotem ze swojego miejsca zamieszkania i podpisać specjalną deklarację;
- lub poddać się testowi (na koszt rządu Madery) na lotnisku w Funchal (test na Maderze nie zawsze jest możliwy - niektóre linie lotnicze wymagają okazania negatywnego wyniku testu na lotnisku w Polsce). Po wypełnieniu deklaracji pasażer opuszcza lotnisko i udaje się na własną rękę do zaplanowanego przez siebie miejsca zakwaterowania i oczekuje tam na wynik testu, który zostanie przesłany na wskazany numer telefonu w czasie nie dłuższym niż 12 h od pobrania testu.

Jeśli podróżujesz na Maderę wypełnij i prześlij ten formularz online https://madeirasafe.com/#/login 24-48 godzin przed przyjazdem. Każdy pasażer bez testu spełniającego wymagania może zostać ukarany grzywną od 500 do 2 tys. euro dla osób fizycznych oraz do 3 tys. euro dla przewoźników lotniczych za każdego pasażera bez negatywnego testu.

Dodatkowo każdy po przylocie do Portugalii zobowiązany jest poddać się pomiarowi temperatury ciała - odmowa może skutkować karą do 2 do 3 tys. euro.

Dodatkowe opłaty

Jeżeli w danym regionie lokalne władze wprowadziły opłatę klimatyczną (podatek turystyczny), należy ją uiścić w hotelu podczas zakwaterowania. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu i może wynieść od 0,5 do 7 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Ze względu na często wprowadzane zmiany w wysokości podatku, podane zostały przybliżone wartości pobieranych opłat. Aktualnych informacji o wysokości opłat klimatycznych należy szukać na stronach lokalnych władz regionu.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00