Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Tivoli Marina Portimao

Kod oferty: WAK646179
obiekt, basen
obiekt, basen, sport i rekreacja
obiekt
obiekt
obiekt
obiekt, basenobiekt, basen, sport i rekreacjaobiektobiektobiektobiekt, teren hoteluobiekt, zwiedzanieobiekt, basenpokój, balkon / taraspokój, balkon / taraspokójpokój, balkon / taraspokój, balkon / taras, pokój z widokiem na morzepokój, balkon / taraskuchnia / aneks kuchennyłazienkabalkon / taras, restauracjarestauracjabalkon / taras, restauracjadrink bardrink bar, pubsport i rekreacja, siłowniateren hotelubalkon / tarasobiekt, teren hotelu, plaża, zwiedzanie
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK646179Region: AlgarveOrganizator: Exim Tours
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
19°C
Temperatura w nocy
10°C
Temperatura wody
17°C
Liczba godzin słonecznych
7

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy pasażerowie przybywający i wylatujący z Portugalii kontynentalnej, z wyjątkiem dzieci, które nie ukończyły 24 miesięcy, muszą przedstawić negatywny wyniku testu na COVID -19 (RT-PCR) wykonany do 72 godzin przed odlotem.

Oprócz przedstawienia testu, pasażerowie z krajów, w których wskaźnik zachorowalności jest równy lub wyższy niż 500 przypadków na 100 000 mieszkańców, muszą przestrzegać 14-dniowego okresu profilaktycznej izolacji w domu lub w miejscu wskazanym przez organy ochrony zdrowia, z wyjątkiem niezbędnych przejazdów, których okres pobytu na terytorium kraju poświadczony biletem powrotnym nie przekracza 48h.
Przed przylotem do Portugalii należy najpóźniej na 12 godzin przed wylotem z Polski wypełnić formularz PLC: zobacz więcej.
Przed przylotem na Maderę należy wypełnić ankietę: zobacz więcej.

Podróżni udający się na Maderę, którzy w przeciągu ostatnich 90 dni przeszli COVID-19 (ozdrowieńcy) oraz ci, którzy przyjęli dwie dawki szczepionki i od drugiej dawki minęło co najmniej 7 dni, są zwolnieni z testów PCR po okazaniu dokumentu (w j. angielskim lub j. portugalskim) potwierdzającego przyjęcie szczepionek lub przebycie choroby.
Więcej informacji na temat Azorów można znaleźć na stronie: zobacz więcej.
Do Portugalii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Portugalii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Jeżeli w danym regionie lokalne władze wprowadziły opłatę klimatyczną (podatek turystyczny), należy ją uiścić w hotelu podczas zakwaterowania. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu i może wynieść od 0,5 do 7 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Ze względu na często wprowadzane zmiany w wysokości podatku, podane zostały przybliżone wartości pobieranych opłat. Aktualnych informacji o wysokości opłat klimatycznych należy szukać na stronach lokalnych władz regionu.

Opinie

9
Timo
Pobyt - Wrzesień 2013
Odwiedziliśmy ten hotel we wrześniu i byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Kompleks jest bardzo ładnie urządzony, personel bardzo przyjazny i pokoje bardzoSuper hotel przy plaży
7.2
Ralf
Pobyt - Listopad 2014
Ten mający swoje lata hotel znajduje się w bardzo ładnej lokalizacji. Czystość pokojów musi zostać poprawiona. Śniadanie było w obfitej ilości, jakośćHotel Tivoli
8.5
Jörg Frede
Pobyt - Listopad 2014
Pokoje są super, niestety budynki nie są przygotowane na wielkie ulewy, które były podczas naszego pobytu i w korytarzach w niektórych miejscach dachNadzwyczajny hotel w porcie jachtowym

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
94%

Poleca ten hotel