Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Four Views Oasis (Canico)

Kod oferty: WAK638495
obiekt, budynek główny
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, basen
basen
recepcja / lobby
obiekt, budynek głównyobiekt, teren hotelu, basenobiekt, basenbasenrecepcja / lobbypokój, balkon / taraspokójrestauracjarestauracjarestauracjalobby bardrink bar, pubSPAsport i rekreacja, siłownia
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Pięknie położony nad samym morzem, z fantastycznymi widokami na Ilhas Desertas.
 • Atrakcyjna lokalizacja: w malowniczej miejscowości Canic, na wybrzeżu z bezpośrednim dostępem do promenady Passeio.
 • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: basen kryty i zewnętrzny, jacuzzi, siłownia, salon piękności ze SPA.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK638495Region: MaderaOrganizator: Best Reisen
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  19°C
  Temperatura w nocy
  13°C
  Temperatura wody
  18°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy pasażerowie przybywający i wylatujący z Portugalii kontynentalnej, z wyjątkiem dzieci, które nie ukończyły 24 miesięcy, muszą przedstawić negatywny wyniku testu na COVID -19 (RT-PCR) wykonany do 72 godzin przed odlotem.

  Oprócz przedstawienia testu, pasażerowie z krajów, w których wskaźnik zachorowalności jest równy lub wyższy niż 500 przypadków na 100 000 mieszkańców, muszą przestrzegać 14-dniowego okresu profilaktycznej izolacji w domu lub w miejscu wskazanym przez organy ochrony zdrowia, z wyjątkiem niezbędnych przejazdów, których okres pobytu na terytorium kraju poświadczony biletem powrotnym nie przekracza 48h.
  Przed przylotem do Portugalii należy najpóźniej na 12 godzin przed wylotem z Polski wypełnić formularz PLC: zobacz więcej.
  Przed przylotem na Maderę należy wypełnić ankietę: zobacz więcej.

  Podróżni udający się na Maderę, którzy w przeciągu ostatnich 90 dni przeszli COVID-19 (ozdrowieńcy) oraz ci, którzy przyjęli dwie dawki szczepionki i od drugiej dawki minęło co najmniej 7 dni, są zwolnieni z testów PCR po okazaniu dokumentu (w j. angielskim lub j. portugalskim) potwierdzającego przyjęcie szczepionek lub przebycie choroby.
  Więcej informacji na temat Azorów można znaleźć na stronie: zobacz więcej.
  Do Portugalii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Portugalii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  Jeżeli w danym regionie lokalne władze wprowadziły opłatę klimatyczną (podatek turystyczny), należy ją uiścić w hotelu podczas zakwaterowania. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu i może wynieść od 0,5 do 7 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Ze względu na często wprowadzane zmiany w wysokości podatku, podane zostały przybliżone wartości pobieranych opłat. Aktualnych informacji o wysokości opłat klimatycznych należy szukać na stronach lokalnych władz regionu.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.0
  Urszula Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2019Grupa przyjaciół
  Hotel usytuowany jest przy kamienistej plaży z pieknym widokiem na ocean. Urzekła mnie uprzejmość obsługi hotelu,która w sposób autentycznie szczery stara się, aby klient był zadowolony z pobytu.
  Zaletyhotel położony nad oceanem, przy kamienistej plaży, piekne widoki; bardzo miła obsługa; wspaniałe i urozmaicone posiłki, programy animacyjne
  Wadybrak

  10
  Honorata Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Listopad 2018Para
  Piękne położenie, super wyposażenie, śniadanie na bogato, bardzo polecam
  ZaletyPiękne położenie, super wyposażenie, śniadanie na bogato

  8.4
  Adam Leszczyński Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2017Para
  Pożałowaliśmy dopłaty do pokoju z widokiem na morze i dobrze na tym wyszliśmy - dostaliśmy pokój na poziomie minus dwa, tj. na poziomie pięknego ogrodu, z wyjściem do niego bezpośrednio z pokoju (wyposażonego w leżaki). Co prawda oceanu z pokoju nie było widać ale było go doskonale słychać - był sobie zaraz za żywopłotem i spokojną, choć publiczną promenadą. Na Maderę nie jeździ się w celu poleżenia na piaszczystej plaży (bo ich prawie nie ma), ale poleżakować sobie po wycieczce w hotelowym ogrodzie, tuż przy pokoju, to fajna sprawa.
  Zaletydobre położenie - tuż nad oceanem, niedaleko od Funchal (kilkanaście km) z dobrą komunikacją hotelową lub publiczną; dobre jedzenie

  8.0
  Piotr Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Luty 2017Para
  Spędziliśmy z żona tydzień w Lutym.Hotel w dobrej lokalizacji ,cicha okolica.Duzy plus płaska promenada do spacerów .Pokoje wygodne ,czyste piękny widok z łóżka na ocean przez oszklona ściankę z balkonem..Przyjazny dla palaczy i niepalących .Wspaniale i urozmaicone posiłki dużo owoców morza.Duzy minus ,ze Itaka nie ma opcji all inclusive.
  ZaletyDobre położenie,cichy,komfortowy,dużo roślinności,miła obsługa.
  WadyBrak

  8.0
  piotr z wnuczką Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2017Seniorzy
  dobry hotel na wypady i do zwiedzania wyspy- polecam DRAGON TREE TRAVEL- oraz na spokojny wypoczynek , dla osób lubiących rozrywkę i wieczorne wypady odpowiedniejsze są hotele w FUNCHAL
  Zaletywart polecenia
  Wadypołożony w dość wietrznym miejscu przynajmniej zimą - byłem w styczniu 2017, nieprzyjemny zapach w łazience