Aktualizujemy parametry oferty
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Radisson Blu Dubai Waterfront

Last minute

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

prysznic, klimatyzacja, standardowy, łazienka internet minibar safe telewizor
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

165
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
4020
za wycieczkę
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK549672Region: DubajOrganizator: neckermann

Opis hotelu

Informacje Ogólne:Radisson Blu Hotel Dubai Waterfront w Sheikh Zayed Road posiada 432 pokoi na 19 piętrach. Hotel położony jest 4.9km od plaży piaszczysta. Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Sharjah (29km). Pozostałe miasta: Abu Dhabi (143km). Dla Państwa komfortu hotel posiada lobby, salon, klimatyzację, sklepy i salon fryzjerski. W 19-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, francusku i niemiecku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Do dyspozycji jest basen. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: supermarket (3.2km), sklepy (3.2km), informacja turystyczna (3.8km), dworzec kolejowy (.9km) i teatr (3.2km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, postój taksówek i placówka medyczna. Hotel zapewnia dostęp bez barier: rampa/podnośnik, winda przystosowana do przewozu wózków inwalidzkich i łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich. Oferta rozrywkowa hotelu: dyskoteka i sala telewizyjna. Hotel posiada parking i garaż dla samochodów. Udogodnienia:Hotel oferuje usługi prasowania, kantor, concierge, sejfy, serwis pokojowy i pralnię. Dostęp do Internetu bezprzewodowego poprzez hotspot. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h. Hotel posiada salę konferencyjną. Posiłki:W hotelu znajdują się 6 restauracje. Sport i Rozrywka:Radisson Blu Hotel Dubai Waterfront posiada spa, pokój do relaksu i słoneczny taras. Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness. Miłośnicy golfa znajdą pole golfowe w odległości 16km. Dodatkowe Informacje:Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Warunki uczestnictwa
Zobacz szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
38°C
Temperatura w nocy
27°C
Temperatura wody
27°C
Liczba godzin słonecznych
10

Przed podróżą

Paszporty

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu. Paszporty tymczasowe nie są honorowane w czasie wjazdu na terytorium ZEA, można z nich korzystać jedynie przy tranzycie przez ZEA lub wyjeździe z kraju.

Wizy

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli przyjeżdżają w celach turystycznych, kulturalnych, naukowych lub rodzinnych i przebywają na terytorium ZEA do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane.

Dodatkowe opłaty

W niektórych emiratach jest pobierany podatek turystyczny, a większość hoteli pobiera depozyt zwracany przy wymeldowaniu z hotelu.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 300 16 66