Aktualizujemy parametry oferty
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Radisson Blu (Kraków)

Last minute

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

wanna lub prysznic, klimatyzacja, WC telewizor telefon
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
1360
za wycieczkę
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK519562Region: MałopolskaOrganizator: neckermann

Opis hotelu

Hotel położony jest w centrum miasta, na rogu ulic Zwierzynieckiej i Straszewskiego. Pięciogwiazdkowy hotel Radisson Blu Kraków znajduje się w pełnym życia sercu miasta, na rogu ulic Zwierzynieckiej i Straszewskiego, tylko 2minuty od największego placu targowego Europy. Hotel położony jest obok Plantów i naprzeciwko Filharmonii. Udogodnienia i serwisy hotelu zawierają: całodobową recepcję, portiernię, restaurację, bar, całodobową obsługę hotelową, centrum fitness, saunę, sale zebrań, centrum biznesowe, przechowalnię bagażu i parking podziemny. W całym hotelu dostępny jest bezprzewodowy Internet. 196 pokoi gościnnych wyposażonych jest w kompletną łazienkę (wanna lub prysznic), klimatyzację, telewizję satelitarną, płatną telewizję, telefon, dostęp do bezprzewodowego Internetu, biurko, suszarkę do włosów, minibar, ekspres do kawy/herbaty, prasownicę do spodni i sejf (płatny). Adres: ul. Straszewskiego 17, 31-101 Kraków, Polska.

Tech info

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Warunki uczestnictwa
Zobacz szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
18°C
Temperatura w nocy
6°C
Liczba godzin słonecznych
6

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 300 16 66

Administratorem danych jest Wakacje.pl S.A. z siedzibą w Gdańsku (dalej „Wakacje.pl”), która udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu (dalej „Usługa”). Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań,zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności.