Podążając za Karaibskim Słońcem
Rejsy / Morze Karaibskie

Podążając za Karaibskim Słońcem

Dodaj do schowka Konsorcjum Biur Podróży
pełne wyżywienie dojazd własny

Nr WAK524069

2 633 zł -17% 2 193 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Kod oferty

WAK524069

Msc seaside

Promenada pozwalająca zawsze cieszyć się słońcem! INAUGURACJA GRUDZIEŃ 2017!

MSC Seaside zmienia reguły dotyczące projektowania statków wycieczkowych, łącząc pomieszczenia wewnętrzne i zewnętrzne, tak aby połączyć statek z morzem jak nigdy wcześniej. Okrążająca cały statek niepowtarzalna nadmorska promenada znajdująca się na najniższym pokładzie zapewnia dostęp do restauracji, barów, sklepów. Z dwupoziomowego szklanego atrium i panoramicznych wind można podziwiać wspaniałe widoki na morze.

MSC Seaside będzie oferować niezapomniane rejsowe przeżycie w połączeniu z morzem, z połączeniem wewnętrznych i zewnętrznych przestrzeni publicznych. Unikalna promenada zawija się wokół 323-metrowego statku, oferując wachlarz miejsc na zakupy, jedzenie i do opalania się, podczas gdy panoramiczne windy zapewniają zapierające dech w piersiach widoki na morze.

Dodatkowo MSC Seaside będzie oferował jeden z największych i najbardziej interaktywnych Aquaparków na morzu. Będzie pierwszym statkiem wycieczkowym, z funkcją pokładowej technologii zjeżdżalni, łącząc zjeżdżalnię i interaktywną grę, będącą najnowocześniejszą technologią parków wodnych, zapewniając niedoścignioną zabawę dla osób w każdym wieku.

Będzie pierwszym statkiem floty MSC Cruises ochrzczonym w Stanach Zjednoczonych, pływającym przez cały rok na Karaibach, z portu w Miami, począwszy od grudnia 2017 roku.

Kabiny wewnętrzne - powierzchnia ok. 12m2. Podwójne łóżko lub dwa pojedyncze. Przestronna szafa, interaktywna telewizja, telefon, dostęp do WiFi, mini bar i sejf, klimatyzacja, łazienka z prysznicem.

Kabiny z balkonem - Panoramiczne okna oraz prywatny balkon. Powierzchnia ok.14m2. Podwójne łóżko lub dwa pojedyncze, przestronna szafa, interaktywna telewizja, telefon, dostęp do WiFi, mini bar i sejf, klimatyzacja, łazienka z wanną lub prysznicem.

Kabiny zewnętrzne z oknem- Powierzchnia ok. 16m2. Podwójne łóżko lub dwa pojedyncze, przestronna szafa, interaktywna telewizja, telefon, dostęp do WiFi, mini bar i sejf, klimatyzacja, łazienka z prysznicem.

Dzień 1

Wylot

Odprawa paszportowo-bagażowa na 3 godziny przed wylotem. Wylot do Miami z międzylądowaniem europejskim porcie. Po wylądowaniu transfer do hotelu 3 położonego w Miami Beach. Zakwaterowanie o nocleg.

Dzień 2

MIAMI, USA

W godzinach porannych wymeldowanie z hotelu oraz transfer do portu w Miami. Zaokrętowanie na statku MSC SEASIDE - najnowocześniejszym statku wycieczkowym świata, którego inauguracja odbędzie się w grudniu 2017.

Dzień 3

Dzień Na Morzu

Możliwość skorzystania z wielu atrakcji jakie na swoim pokładzie proponuje MSC SEASIDE.

Dzień 4

Jamajka

Statek wpłynie o godz. 9 do portu Ocho Rios, na Jamajce. Jamajka jest trzecią co do wielkości wyspą na Karaibach i największą z językiem urzędowym angielskim. Powierzchnia wyspy to około 11 424km. Ze wschodu na zachód ma około 235km, a z północy na południe od 35 do 82km. Na wyspie znajduje się wiele pięknych plaż, rzek z malowniczymi wodospadami, oraz ogromna różnorodność źródeł (w tym mineralnych) i strumieni.

Dzień 5

GEORGETOWN, KAJMANY

Zaokrętowanie o godz. 8 w porcie Georgetown, stolicy Kajmanów. Jest to tradycyjne karaibskie miasto z kolorowymi drewnianymi domami, które przeplatają się z nowym budownictwem. Domy usytuowane przy wąskich ulicach George Town są przeplatane z warsztatami rzemieślniczymi, w których można znaleźć kilka rarytasów, które warto zabrać do domu jako pamiątkę z rejsu MSC. Jednakże, jeśli chcecie dowiedzieć się Państwo o życiu pierwszych europejskich osadników, wycieczka do Bodden Town znajdującego się 5 kilometrów od stolicy jest idealnym wyborem. W tej dawnej stolicy Kajmanów, można odwiedzić Mission House, budynek wykorzystywany jako miejsce zamieszkania rodziny przez nauczycieli i misjonarzy w 18 wieku. Można odwiedzić także botaniczny Park Królowej Elizabeth II zlokalizowany we wschodniej części wyspy. Miłośnicy zakupów będą wniebowzięci ponieważ cały kraj jest bezcłowy. Po prostu trzeba wybrać to, co najbardziej Państwa interesuje- zegarki, likiery, biżuteria i porcelana. Na wyspie istnieje nawet muzeum osobliwości. Wypłynięcie o godz. 16.

Dzień 6

COZUMEL, MEXICO

Statek wpłynie do portu Cozumel w Meksyku o godz. 10. Obecnie głównym źródłem dochodu wyspy jest turystyka. Cozumel jest miejscem docelowym dla turystów zainteresowanych nurkowaniem, a także miejscem spędzania miesiąca miodowego. Wyspa posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. Istnieje tu ponad 100 restauracji, wiele hoteli, niektóre z nich posiadają duże baseny, a nawet przystanie jachtowe. Nie ma tu zakładów przemysłowych, wszystkie produkty przemysłowe, także spożywcze, są dowożone drogą morską spoza wyspy. Jeśli lubią Państwo muzea polecamy odwiedzić Museo de la Isla de Cozumel, w którym zapoznacie się z tutejszą flora, fauna i życiem morskim na wyspie, a także zapoznacie się z kolekcję artefaktów Maya i starymi fotografiami. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest Xcaret, zaskakująco przyjemny park rozrywki, który oferuje wszystkie atrakcje Yucatanu w jednym poręcznym miejscu- muzeum, tropikalne akwarium, "wioska Maya", plaża, kilka małych autentycznych ruin, baseny i ponad kilometr podziemnych rzek, w których można pływać i nurkować. Wypłynięcie z portu o godz. 18.

Dzień 7

Dzień Na Morzu

Możliwość skorzystania z wielu atrakcji jakie na swoim pokładzie proponuje MSC SEASIDE.

Dzień 8

OCEAN CAY MSC MARINE RESERVE, BAHAMY

Dzień 9

MIAMI, USA

O godzinie 7 statek powróci do Miami i zakończymy nasz wspaniały rejs. Po zacumowaniu przejazd na lotnisko, odprawa paszportowo-bagażowa na 3 godziny przed wylotem. Wylot do Warszawy przez jeden z europejskich portów lotniczych.

Dzień 10

Warszawa

Lądowanie w Warszawie, zakończenie świadczeń.

Cena zawiera

8-dniowy rejs statkiem MSC SEASIDE- zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii (7 noclegów), wyżywienie- 3 główne posiłki, podwieczorek, bufet i przekąski o północy, korzystanie z basenu i innych urządzeń sporotowo-rekreacyjnych, udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku, serwis bagażowy i kabinowy, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obowiązkową składke na TFG w wysokości 13 zł/os.

Cena nie zawiera

Przelotu na trasie Warszawa - Miami - Warszawa, ewentualnego noclegu przed/po rejsie, transferów, wizy wjazdowej (160 USD/osoba) oraz ewentualnego pośrednictwa wizowego, opłat i podatków portowych 130 Euro/osoba (płatne w biurze), wycieczek fakultatywnych, korzystania z punktów usługowych na statku (fotograf, pralnia, SPA, Internet); napojów gazowanych i alkoholowych zamawianych w barach i do posiłków, obowiązkowych napiwków dla załogi statku (pasażerowie pow. 14 r.ż.- 10€/dobę/os., dzieci w wieku 3-13 lat- 5€/dobę/os.).

Uwagi

1. Możliwość płatności zarówno w PLN, jak i EUR na konto do wpłat w EURO Trade & Travel Company.

2. Istnieje możliwość wykupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2 % wartości imprezy

3. Istnieje możliwość dopłaty do kabiny 1-osobowej (na zapytanie)

4. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności miejsc na statku.

5. Hotel o wyższym standardzie przed rejsem na zapytanie

6. Dzieci w wieku do 17 lat z dwoma osobami dorosłymi w kabinie płacą jedynie opłaty portowe

7. Koszt 3 i 4 osoby w kabinie na zapytanie

8. Dopłata do All Inclusive na zapytanie

9. Polacy przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych Ameryki muszą posiadać promesę wjazdową. Konsorcjum.pl pośredniczy w jej załatwianiu. Wymagane dokumenty d o jej uzyskania to - wypełniony formularz, 1 zdjęcie 5cm x 5 cm JPG, skan strony ze zdjęciem z paszportu, (paszport musi być ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) (PDF). Koszty za 1 os. to 160 USD - przeliczone po kursie ze strony ambasady USA, 80 PLN - pośrednictwo przy zakupie wycieczki z oferty Konsorcjum.pl. Po więcej informacji dotyczących pośrednictwa wizowego zapraszamy na www.wizowanie.com.

10. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.

11. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

12. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza,że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie.

Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa