0

19 716

za osobę
Podsumowanie ceny
Wakacje.plWczasyRejsyPacyfikNowa Kaledonia - Vanuatu - Fiji - Wyspy Płd. Pacyfik

Nowa Kaledonia - Vanuatu - Fiji - Wyspy Płd. Pacyfik

Wycieczka objazdowa
Kod oferty: WAK719868
Kod oferty: WAK719868
1/6

Opis oferty

Region: PacyfikOrganizator: Logos TourKod oferty: WAK719868

Kraj

Różne

Nowa kaledonia – vanuatu – fiji (wyspy południowego pacyfiku) – rejs

Rejs na koniec świata. Podróż na Wyspy Szczęśliwe. Najpiękniejsze wyspy Pacyfiku. Ucieczka od cywilizacji. Wypoczynek i relaks na luksusowym statku. Romantycznie rozgwieżdżone niebo na środku oceanu. Rajskie plaże Vanuatu, Fiji i Nowej Kaledonii. Szmaragdowo-błękitne morze i bajecznie kolorowe rafy koralowe. Egzotyczna kultura Kanaków. Tradycyjna uspokajająca kava.

Dzień 1

Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Australii.

Dzień 2

Sydney

Przesiadka w jednym z azjatyckich portów lotniczych. Przylot do Sydney (w zależności od rozkładu lotów przylot może nastąpić następnego dnia). Transfer do hotelu.

Dzień 3

Sydney

Czas na indywidualne zwiedzanie Sydney. Po południu zaokrętowanie na statek. Wypłynięcie w kierunku Nowej Kaledonii, oddalonej od wybrzeży Australii o ok. 2200km.

Dzień 4 - 5

Rejs Przez Morze Koralowe

Przez dwa kolejne dni statek nie zawija do żadnego portu. Rejs przez Morze Koralowe należące do Oceanu Spokojnego to okazja do wypoczynku i relaksu na słonecznych pokładach z basenami. Ponadto statek oferuje swoim gościom sale do ćwiczeń fitness, ścieżkę do joggingu, mini boiska do gier oraz salon spa. Wieczorami odbywają się przedstawienia i projekcje filmów w kinie pod gwiazdami. Czas można miło również spędzić na dyskotece, w klubie nocnym i kasynie.

Dzień 6

NOWA KALEDONIA - NUMEA (Nowa Kaledonia)

Przypłynięcie na wyspę Nowa Kaledonia (Grande Terre) należącą do państwa o tej samej nazwie, stanowiącego terytorium zamorskie Francji. Mimo że wyspy Nowej Kaledonii odkryte zostały w XVIII w., wielu turystów nie wie o ich istnieniu. Mówi się, że położone są na samym końcu świata. Wypoczynek na plaży lub zwiedzanie wyspy w ramach wycieczek fakultatywnych. Wyspa jest górzysta ze szczytami osiągającymi ponad 1500m n.p.m. Otacza ją druga najdłuższa rafa koralowa świata. Miejsce to uznane zostało za park morski i zarazem za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Izolacja wyspy spowodowała, że zamieszkuje ją wiele endemicznych gatunków roślin i zwierząt, niespotykanych nigdzie indziej na świecie. Przykładem jest uroczy bladoszary ptak kagu. Również rdzenni mieszkańcy – Kanakowie – zachowali do dziś swoją tożsamość kulturową i większość zwyczajów sprzed wielu wieków. Na wyspie warto zwiedzić miasto Numea, będące stolicą Nowej Kaledonii. Na tutejszych plażach panują idealne warunki do opalania i uprawiania sportów wodnych. Nurkowanie w morzu jest okazją do oglądania niesamowitych podwodnych krajobrazów, w tym rafy koralowej pełnej jamochłonów, rozgwiazd i kolorowych ryb. Powrót na statek. Dalszy rejs.

Dzień 7

MYSTERY ISLAND (Vanuatu)

Przypłynięcie na należącą do Vanuatu wyspę Mystery, położoną w archipelagu Nowych Hebrydów. Indywidualna eksploracja wyspy lub udział w wycieczkach fakultatywnych. Vanuatu jest od lat 80. XX wieku niepodległym państwem. Zdecydowaną większość mieszkańców kraju stanowią rdzenni Melanezyjczycy-Ni-Vanuatu, których przodkowie zasiedlili tereny wysp na początku II tysiąclecia p.n.e. Ciekawostką jest, że są oni jednym z nielicznych nieeuropejskich ludów i jedynym wśród czarnoskórych ludów, u których występują naturalne blond włosy. Piękne białe piaszczyste plaże i ciepła woda są okazją do błogiego wypoczynku, natomiast bogactwo podwodnego świata można poznać pływając kajakiem lub uprawiając snorkeling. Powrót na statek i dalszy rejs.

Dzień 8

Rejs Przez Pacyfik Południowy

Czas na wypoczynek i relaks na pokładzie statku. Korzystanie z atrakcji wycieczkowca.

Dzień 9

VITI LEVU - LAUTOKA (Fiji)

Przypłynięcie do portu w Lautoka na wyspie Viti Levu. Wypoczynek na plaży lub udział w wycieczce fakultatywnej po wyspie. Viti Levu, która jest jedną z ponad 800 wysp należących do państwa Fiji, otaczają piękne rafy koralowe. Powierzchnia wyspy jest górzysta, tworzą ją wygasłe stożki wulkaniczne porośnięte są wilgotnym lasem równikowym z najwyższym szczytem sięgającym 1324m n.p.m. Tradycyjnie uprawia się tu trzcinę cukrową, bananowce i bawełnę. Populacja Fiji składa się głównie z rdzennych mieszkańców o korzeniach polinezyjskich lub melanezyjskich. Powrót na statek. Dalszy rejs.

Dzień 10

VITI LEVU - SUVA (Fiji)

Przypłynięcie do Suva, stolicy Fiji, położonej na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy Viti Levu. Wypoczynek na plaży lub udział w wycieczce fakultatywnej po wyspie. Powrót na statek i dalszy rejs.

Dzień 11

DRAVUNI ISLAND (Fiji)

Przypłynięcie na malutką wulkaniczną wyspę Dravuni należącą do grupy wysp Kadavu leżących w obrębie Rafy Astrolabium (Astrolabe Reef). Jej powierzchnia nie przekracza 1km2, a liczba mieszkańców to zaledwie ok. 120 osób. Dravuni jest chętnie odwiedzana przez miłośników nurkowania i snorkelingu. Wypoczynek na wyspie. Powrót na statek i rejs w kierunku kolejnej wyspy.

Dzień 12

Rejs Przez Pacyfik Południowy

Czas na wypoczynek i relaks na pokładzie statku. Korzystanie z atrakcji wycieczkowca.

Dzień 13

MARE (Nowa Kaledonia)

Przypłynięcie na wyspę Mare, drugą co do wielkości i najbardziej wysuniętą na południe wyspę archipelagu Wysp Lojalności w Nowej Kaledonii. Wypoczynek na plaży lub zwiedzanie wyspy w ramach wycieczek fakultatywnych. Wyspa zbudowana jest z wapiennych skał pochodzenia koralowego. Kusi białymi plażami, głębokim błękitem wody i egzotyczną roślinnością. Na wyspie panują idealne warunki do opalania i uprawiania sportów wodnych. Powrót na statek. Dalszy rejs.

Dzień 14 - 15

Rejs Przez Pacyfik Południowy

Czas na wypoczynek i relaks na pokładzie statku. Korzystanie z atrakcji wycieczkowca.

Dzień 16

SYDNEY (Australia)

Przypłynięcie do Sydney. Transfer do portu lotniczego. Wylot do Europy.

Dzień 17

Przylot do Polski.

I rata

3000 PLN - płatna przy zapisie

Ii rata

Płatna na 90 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje

Przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,

Transfery lotnisko – hotel – port; port – lotnisko,

Opłaty portowe,

Rejs luksusowym statkiem wycieczkowym po Pacyfiku Południowym,

14 noclegów (w 13 noclegów na statku, 1 nocleg w hotelu); zakwaterowanie w kabinie 2-os., wewnętrznej (bez okna); w kabinie są 2 pojedyncze łóżka lub 1 podwójne, kącik wypoczynkowy, telewizor, radio, telefon, lodówka; łazienka wyposażona jest w umywalkę, WC i prysznic. Kabiny zewnętrzne z oknem lub balkonem oraz luksusowe apartamenty dostępne są za dopłatą. W Sydney zakwaterowanie w hotelu 4, pokoje 2-os., dopłata do kabiny wewnętrznej 1-os. oraz do pokoju 1-os. podczas pobytu w hotelu 6 500 PLN,

Serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku,

24-godzinny serwis kabinowy,

14 śniadań, 13 obiadów, 13 kolacji, dodatkowo podczas rejsu przekąski między posiłkami, napoje – kawa, herbata, woda stołowa i sok do śniadań,

Korzystanie z urządzeń sportowo-rekreacyjnych na pokładzie statku (baseny, jacuzzi, boiska sportowe),

Udział w imprezach rozrywkowych organizowanych na statku (widowiska, koncerty, dyskoteka, kino, pokazy, animacje),

Opiekę polskiego pilota wycieczek,

Ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).

Uwaga !

Zgodnie z Warunkami uczestnictwa do ceny imprezy zostanie doliczona składka na TFG - 13 PLN oraz składka na TFP - 13 PLN.

Od 21 lutego 2022 r. granice Australii mogą przekroczyć bez konieczności odbywania kwarantanny wyłącznie osoby w pełni zaszczepione. Osoby podróżujące do Australii muszą wypełnić on-line Cyfrową Deklarację Pasażera (Digital Passenger Declaration, DPD), co najmniej 72 godziny przed wylotem (od 7 dni przed). Deklaracja, opracowana przez Departament Spraw Wewnętrznych, zawiera m.in. dane kontaktowe w Australii, status szczepień, historię podróży, potwierdzenie znajomości wymogów dot. testowania i kwarantanny. Za niewypełnienie deklaracji lub podanie nieprawdziwych danych może grozić kara 6660 AUD. Wypełnioną deklarację należy okazać w formie wydruku lub elektronicznie przed wylotem oraz w czasie kontroli granicznej.

Obywatele rzeczypospolitej polskiej podróżujący do australii w celach turystycznych lub biznesowych na okres nie dłuższy niż 3miesiące muszą posiadać wizę, o którą należy wnioskować online. wiza jest bezpłatna. wnioski można składać za pośrednictwem strony internetowej departamentu spraw wewnętrznych https

//immi.homeaffairs.gov.au/ LogosTour pośredniczy w składaniu wniosków wizowych. Opłata za pośrednictwo wizowe – 100 PLN.

Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Cena nie zawiera napojów alkoholowych, gazowanych, wody mineralnej oraz innych napojów zamawianych w restauracjach i barach. Na statku istnieje możliwość zakupu pakietu z napojami za dodatkową opłatą.

Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych rozpoczynających się w portach (ceny od 70 USD do 250 USD za każdą).

Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z wycieczki.

Na obowiązkowe napiwki dla obsługi statku podczas rejsu należy przeznaczyć ok. 195 USD, dla lokalnych przewodników oraz pozostałej obsługi – 50 USD.

Uprzejmie informujemy, że więcej informacji o składkach na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy, dostępnych jest na naszym blogu we wpisie zatytułowanym Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Terminy

06.12 - 22.12.2022, 19690.00 PLN

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

2 dorosłych

Wg programuDO SPRAWDZENIA
Wylot
WAW · 06.12 (Wt.)Warszawa - Chopin
SYD · 06.12 (Wt.)Sydney
Godziny lotu podamy później
Przylot
SYD · 22.12 (Czw.)Sydney
WAW · 22.12 (Czw.)Warszawa - Chopin
Godziny lotu podamy później
39 432 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Oficjalny Parking Lotniska P2, Żwirki i Wigury 1, Warszawa

900
za 1 auto
1 auto
Data od
06.12.2022
Data do
22.12.2022
900
za 1 auto
Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami
Zaparkuj pod samym lotniskiem! Mamy najlepsze parkingi w ofercie

0 zł

transfer z parkingu na lotnisko

0 zł

zmiana lub anulacja parkingu

od 5 zł

doba parkowania
Wycieczka39 432
Cena całkowita39 432
Zaliczka płatna teraz11 830
Pozostała kwota płatna na 30 dni przed wyjazdem.
lub