Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Lagoon Beach

Last minute
Kod oferty: WAK321211
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

315
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Wylot

15.02.2021 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin
16.02.2021 Wtorek
CPTKapsztad

Powrót

23.02.2021 Wtorek
CPTKapsztad
23.02.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK321211Region: KapsztadOrganizator: Ecco Travel

Region

RPA

Opis

Hotel Lagoon Beach mieści się w dzielnicy Milnerton na przedmieściach Kapsztadu i oferuje malownicze widoki na Ocean Atlantycki oraz Górę Stołową. Ogromną zaletą obiektu jest lokalizacja tuż przy fantastycznej plaży z łatym dostępem do biznesowo-rozrywkowego centrum miasta. Gustownie urządzone, przestronne pokoje wyposażone są we wszystkie wygody. Przy hotelu mieści się także basen z tarasem słonecznym, z którego w trakcie opalania można podziwiać piękny krajobraz oraz romatyczne zachody słońca. Polecany jako miejsce wypoczynku oraz baza wypadowa wycieczek.

Lokalizacja

W Kapsztadzie, przy plaży, ok. 7km od centrum, ok. 20km od lotniska, ok. 3km od pola golfowego

Wyposażenie

Liczba pokoi: 200, apartamenty: 27, restauracje: 4, baseny odkryte: 2, recepcja 24h, lobby, ogród, taras słoneczny, basen przy plaży, basen na dachu, leżaki przy basenie, bar przy basenie, cocktail bar, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), centrum konferencyjne, wypożyczalnia samochodów, room service (płatny), parking, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Pokoje

Klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, suszarka do włosów, taras/balkon, internet bezprzewodowy, telefon, mini bar (płatny), lodówka, telewizja satelitarna, sejf (płatny), zamek elektroniczny, zestaw do parzenia kawy/herbaty Typ pokoju - W cenie zakwateorwanie w pokojach typu standard (ok. 33m2).

Plaża

Przy hotelu, piaszczysta, szeroka.

Sport i fitness

Siłownia 24h, SPA (płatne), masaże (płatne), zabiegi pielęgnacyjne (płatne), basen kryty (płatny), jacuzzi, centrum fitness, sauna.

Wyżywienie

Śniadania.

świadczenia

Cena zawiera

Przelot międzynarodowy: Polska - RPA - Polskaopłaty lotniskoweubezpieczenie KL, NNWtransfer lotnisko - lodge - lotniskozakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertąograniczona obsługa polskojęzyczna (kontakt telefoniczny)

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera

Dopłaty do wylotu z lotniska lokalnegodopłaty do pokoju pojedynczegodopłat do pokoi o wyższym standardziewycieczek fakultatywnychmiejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Obsługa na miejscu

Ograniczona obsługa polskojęzyczna (kontakt telefoniczny).

Informacje wizowe

RPA:
Obywatele RP mający paszporty zwykłe mogą wjeżdżać bez wiz i przebywać na terytorium Republiki Południowej Afryki (RPA) jednorazowo do 30 dni. Przy wjeździe wymagany okres ważności paszportu to co najmniej 3miesiące.

Od 24 listopada 2015 r. w RPA obowiązują nowe przepisy paszportowe, zgodnie z którymi przy wjeździe do tego kraju są akceptowane wyłącznie dokumenty podróży posiadające cechy umożliwiające ich odczytanie w skanerze paszportowym (Machine Readable Passports). W przypadku zaistnienia sytuacji nadzwyczajnych władze południowoafrykańskie dopuszczają posługiwanie się przez cudzoziemca tymczasowym dokumentem podróży w celu wjazdu lub opuszczenia terytorium Republiki Południowej Afryki i powrotu do kraju zamieszkania.

Osoby udające się do RPA na pobyt dłuższy lub w celu podjęcia pracy muszą mieć wizę, którą można uzyskać w każdej placówce dyplomatyczno-konsularnej RPA za granicą. Na przejściach granicznych RPA wizy nie są wydawane. Przy wjeździe wymagany okres ważności paszportu powinien być dłuższy od okresu ważności wizy co najmniej o 3miesiące. Przekraczając granicę, należy okazać bilet powrotny. Nie ma obowiązku udokumentowania określonej kwoty pieniędzy na każdy dzień pobytu, ale przy ubieganiu się o wizę oraz przy wjeździe może być wymagane okazanie zaproszenia lub rezerwacji hotelowej. W paszporcie muszą znajdować się co najmniej dwie strony przeznaczone na wizy, całkowicie wolne od wszelkich stempli, wiz itp. Brak wolnych stron w paszporcie powoduje odmowę wjazdu do RPA i bezwarunkowy powrót pasażera do miejsca, z którego rozpoczął podróż. Samowolne przedłużenie pobytu ponad okres ważności wizy powoduje wstemplowanie do paszportu zakazu wjazdu do RPA odpowiednio na rok, dwa lub pięć lat.

1 czerwca 2015 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące podróżowania małoletnich do RPA. W przypadku małoletniego dziecka podróżującego z/do RPA z obojgiem rodziców, konieczne jest posiadanie oryginału aktu urodzenia dziecka lub jego poświadczonej przez notariusza kopii wraz z jego tłumaczeniem na język angielski.

W przypadku podróży małoletniego dziecka z/do RPA z jednym z rodziców, konieczne jest okazanie pisemnej zgody drugiego rodzica na podróż dziecka. Dokument musi być przetłumaczony na język angielski oraz mieć formę affidavit poświadczonego przez Commissioner of Oaths (w przypadku dokumentu wystawianego w RPA), bądź formę notarialną (w przypadku dokumentu wystawionego w Polsce). Zgoda taka jest ważna przez 3miesiące od daty sporządzenia dokumentu.

Zwolnienie z posiadania zgody drugiego rodzica na podróż z małoletnim dzieckiem jest możliwe jedynie w przypadku posiadania wyłącznej władzy rodzicielskiej (do okazania konieczny będzie przetłumaczony na język angielski prawomocny wyrok Sądu w tej sprawie) lub śmierci drugiego rodzica (do okazania akt zgonu przetłumaczony na język angielski).

Okazanie w/w dokumentów jest wymagane w punktach granicznych RPA oraz na lotniskach tranzytowych mających bezpośrednie połączenie z RPA. Osoba nie posiadająca wymaganych dokumentów nie zostanie wpuszczona wraz z dzieckiem na pokład samolotu lecącego do RPA.

UWAGA: Wyjazd z RPA do kraju ościennego (np. Namibia, Mozambik, Lesotho, Botswana, itd.), a następnie powrót do RPA, jest wliczany przez tutejsze władze imigracyjne w okres 30 dni bezwizowego pobytu cudzoziemca w RPA i nie spowoduje uzyskania w ten sposób kolejnych 30 bezwizowych dni pobytu w RPA.

Aktualne informacje: http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/republika_poludniowej_afryki

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa i atrakcje okolicy

Park Narodowy Góry Stołowej

11 km w linii prostej od hotelu
Park Narodowy Góry Stołowej to najczęściej odwiedzany park w RPA - prawdziwa perła wśród wszystkich parków w tej części świata. Niezliczone gatunki egzotycznych zwierząt (także endemicznych) i roślin (90% z nich jest pod ochroną) przyciągają tu turystów tak samo jak spektakularne widoki, które rozpościerają się z każdego miejsca w parku. A jeżeli spacer pieszymi szlakami pozostawi w nas niedosyt to możemy także skorzystać z oferty wspinaczkowej bądź wybrać trasę rowerową.

Zobacz więcej

Pingwiny na plaży Boulders

34 km w linii prostej od hotelu
Tutaj po prostu nie można nie przyjechać. Plaża Boulders w Simonstad to absolutny hit Cape Point. Co sprawia, że turyści odwiedzają to miejsce więcej niż jeden raz? Odpowiedź jest tylko jedna - kolonia pingwinów przylądkowych. Zabawy, rytuały, zwyczaje, a nawet kąpiele w oceanie tych wyjątkowo uroczych stworzeń można oglądać całymi godzinami.

Zobacz więcej

Kolejka Cape Point Lower Funicular

51 km w linii prostej od hotelu
Jeżeli nie mamy wystarczająco dużo siły w nogach lub po prostu chcemy wygodnie i komfortowo dotrzeć na szczyt i znajdującą się na nim latarnię (jedną z największych atrakcji turystycznych Cape Point), możemy skorzystać z kolejki. Wjazd na latarnię zajmuje ok. 3 minuty, a w ciągu 1 godziny kolejka przewozi ok. 450 osób (nie musimy się więc obawiać długich kolejek do kasy biletowej).

Zobacz więcej

Pogoda

Temperatura w dzień
26°C
Temperatura w nocy
16°C
Temperatura wody
19°C
Liczba godzin słonecznych
11

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że zniesiono część restrykcji dotyczących podróży do RPA. Możliwy jest ruch turystyczny, a także podróże w sprawach służbowych. Ruch międzynarodowy obsługują 3 porty lotnicze: w Kapsztadzie, Johannesburgu i Durbanie. Większość przejść na granicach lądowych wciąż pozostaje zamknięta (otwartych zostało 18 punktów granicznych). Przybywający do RPA muszą mieć test (PCR) diagnostyczny w kierunku SARS-CoV-2, wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed wyjazdem. Negatywny wynik testu zwalnia z kwarantanny. Osoby wykazujące symptomy zarażenia COVID-19 skierowane zostaną na 10-dniową kwarantannę do ośrodków wskazanych przez władze południowoafrykańskie na własny koszt. Jednocześnie władze RPA ogłosiły listę krajów wysokiego ryzyka, ze względu na wysoką zachorowalność na COVID 19, z którymi ruch lotniczy nie będzie obsługiwany (wyjątek: podróże służbowe i związane z realizacją obowiązków dyplomatycznych). Lista aktualizowana będzie co 2 tygodnie. Pasażerowie mogą wylądować tylko w Kapsztadzie (CPT), Durbanie (DUR) lub Johannesburgu (JNB).
Pasażerowie przybywający do Republiki Południowej Afryki:
- podlegają badaniom lekarskim,
- muszą zainstalować aplikację mobilną COVID Alert South Africa.
Od 24 listopada 2015 r. w RPA obowiązują nowe przepisy paszportowe, zgodnie z którymi przy wjeździe do tego kraju są akceptowane wyłącznie dokumenty podróży posiadające cechy umożliwiające ich odczytanie w skanerze paszportowym (Machine Readable Passports). W przypadku zaistnienia ?sytuacji nadzwyczajnych? władze południowoafrykańskie dopuszczają posługiwanie się przez cudzoziemca tymczasowym dokumentem podróży w celu wjazdu lub opuszczenia terytorium Republiki Południowej Afryki i powrotu do kraju zamieszkania.
Obywatele RP mający paszporty zwykłe mogą wjeżdżać bez wiz i przebywać na terytorium Republiki Południowej Afryki (RPA) jednorazowo do 30 dni.
Szczepienia nie są wymagane.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review