Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Fairmont Zimbali Resort

Kod oferty: WAK484579
obiekt
obiekt, teren hotelu
recepcja / lobby
recepcja / lobby
restauracja
obiektobiekt, teren hotelurecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrestauracjarecepcja / lobbyrestauracjarestauracjasport i rekreacja, pole golfowepokójpokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

315
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Wylot

01.03.2021 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin
02.03.2021 Wtorek
DURDurban

Powrót

09.03.2021 Wtorek
DURDurban
09.03.2021 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK484579Region: KwaZulu-NatalOrganizator: Ecco Travel

Region

RPA

Opis

Luksusowy obiekt oferujący najwyższy komfort oraz niezrównaną obsługęSpokojna lokalizacja, z dala od zgiełku, blisko malowniczej plażyDuże, komfortowe pokoje z dostępem do nowoczesnych udogodnieńPrzepiękne widoki na nadmorksą przyrodę i Ocean IndyjskiFantastyczny kompleks basenowySzeroka oferta gastronomiczna

Lokalizacja

W Ballito, ok. 100m od plaży, ok. 16km od lotniska King Shaka, ok. 50km od Durbanu, pole golfowe w promieniu 3km, w bliskiej odległości od centrum.

Wyposażenie

Liczba pokoi: 154, restauracje: 8, recepcja 24h, sejf (płatny), wymiana waluty, taras słoneczny, ogród, lobby, lobby bar, bar z winami, bar przy basenie, centrum konferencyjne, sala balowa, wypożyczalnia rowerów, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), sklep z pamiątkami, room service (płatny), informacja turystyczna, przechowalnia bagażu, concierge, parking, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Basen

5 basenów odkrytych, leżaki i parasole bezpłatnie

Pokoje

Klimatyzacja, łazienka z wanną lub prysznicem, king size bed, biurko, internet bezprzewodowy, mini bar (płatny), zestaw do parzenia kawy/herbaty, suszarka do włosów, szlafrok, żelazko/deska do prasowania, sejf (płatny), telewizor LCD Typ pokoju - W cenie zakwaterowanie w pokojach typu Double Deluxe.

Plaża

Szeroka, piaszczysta

Sport i fitness

Centrum fitness, łaźnia parowa, SPA (płatne), masaże (płatne), zabiegi pielęgnacyjne (płatne), tenis ziemny (płatny).

Dla dzieci

Łóżeczko dziecięce (na zapytanie), mini klub, menu, plac zabaw, opiekunka (płatna)

Wyżywienie

Śniadania, możliwość dopłaty do obiadokolacji.

świadczenia

Cena zawiera

Przelot międzynarodowy: Polska - RPA - Polskaopłaty lotniskoweubezpieczenie KL, NNWtransfer lotnisko - lodge - lotniskozakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertąograniczona obsługa polskojęzyczna (kontakt telefoniczny)

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera

Dopłaty do wylotu z lotniska lokalnegodopłaty do pokoju pojedynczegodopłat do pokoi o wyższym standardziewycieczek fakultatywnychmiejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Obsługa na miejscu

Ograniczona obsługa polskojęzyczna (kontakt telefoniczny).

Informacje wizowe

RPA:
Obywatele RP mający paszporty zwykłe mogą wjeżdżać bez wiz i przebywać na terytorium Republiki Południowej Afryki (RPA) jednorazowo do 30 dni. Przy wjeździe wymagany okres ważności paszportu to co najmniej 3miesiące.

Od 24 listopada 2015 r. w RPA obowiązują nowe przepisy paszportowe, zgodnie z którymi przy wjeździe do tego kraju są akceptowane wyłącznie dokumenty podróży posiadające cechy umożliwiające ich odczytanie w skanerze paszportowym (Machine Readable Passports). W przypadku zaistnienia sytuacji nadzwyczajnych władze południowoafrykańskie dopuszczają posługiwanie się przez cudzoziemca tymczasowym dokumentem podróży w celu wjazdu lub opuszczenia terytorium Republiki Południowej Afryki i powrotu do kraju zamieszkania.

Osoby udające się do RPA na pobyt dłuższy lub w celu podjęcia pracy muszą mieć wizę, którą można uzyskać w każdej placówce dyplomatyczno-konsularnej RPA za granicą. Na przejściach granicznych RPA wizy nie są wydawane. Przy wjeździe wymagany okres ważności paszportu powinien być dłuższy od okresu ważności wizy co najmniej o 3miesiące. Przekraczając granicę, należy okazać bilet powrotny. Nie ma obowiązku udokumentowania określonej kwoty pieniędzy na każdy dzień pobytu, ale przy ubieganiu się o wizę oraz przy wjeździe może być wymagane okazanie zaproszenia lub rezerwacji hotelowej. W paszporcie muszą znajdować się co najmniej dwie strony przeznaczone na wizy, całkowicie wolne od wszelkich stempli, wiz itp. Brak wolnych stron w paszporcie powoduje odmowę wjazdu do RPA i bezwarunkowy powrót pasażera do miejsca, z którego rozpoczął podróż. Samowolne przedłużenie pobytu ponad okres ważności wizy powoduje wstemplowanie do paszportu zakazu wjazdu do RPA odpowiednio na rok, dwa lub pięć lat.

1 czerwca 2015 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące podróżowania małoletnich do RPA. W przypadku małoletniego dziecka podróżującego z/do RPA z obojgiem rodziców, konieczne jest posiadanie oryginału aktu urodzenia dziecka lub jego poświadczonej przez notariusza kopii wraz z jego tłumaczeniem na język angielski.

W przypadku podróży małoletniego dziecka z/do RPA z jednym z rodziców, konieczne jest okazanie pisemnej zgody drugiego rodzica na podróż dziecka. Dokument musi być przetłumaczony na język angielski oraz mieć formę affidavit poświadczonego przez Commissioner of Oaths (w przypadku dokumentu wystawianego w RPA), bądź formę notarialną (w przypadku dokumentu wystawionego w Polsce). Zgoda taka jest ważna przez 3miesiące od daty sporządzenia dokumentu.

Zwolnienie z posiadania zgody drugiego rodzica na podróż z małoletnim dzieckiem jest możliwe jedynie w przypadku posiadania wyłącznej władzy rodzicielskiej (do okazania konieczny będzie przetłumaczony na język angielski prawomocny wyrok Sądu w tej sprawie) lub śmierci drugiego rodzica (do okazania akt zgonu przetłumaczony na język angielski).

Okazanie w/w dokumentów jest wymagane w punktach granicznych RPA oraz na lotniskach tranzytowych mających bezpośrednie połączenie z RPA. Osoba nie posiadająca wymaganych dokumentów nie zostanie wpuszczona wraz z dzieckiem na pokład samolotu lecącego do RPA.

UWAGA: Wyjazd z RPA do kraju ościennego (np. Namibia, Mozambik, Lesotho, Botswana, itd.), a następnie powrót do RPA, jest wliczany przez tutejsze władze imigracyjne w okres 30 dni bezwizowego pobytu cudzoziemca w RPA i nie spowoduje uzyskania w ten sposób kolejnych 30 bezwizowych dni pobytu w RPA.

Aktualne informacje: http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/republika_poludniowej_afryki

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
25°C
Temperatura w nocy
14°C
Temperatura wody
19°C
Liczba godzin słonecznych
9

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że zniesiono część restrykcji dotyczących podróży do RPA. Możliwy jest ruch turystyczny, a także podróże w sprawach służbowych. Ruch międzynarodowy obsługują 3 porty lotnicze: w Kapsztadzie, Johannesburgu i Durbanie. Większość przejść na granicach lądowych wciąż pozostaje zamknięta (otwartych zostało 18 punktów granicznych). Przybywający do RPA muszą mieć test (PCR) diagnostyczny w kierunku SARS-CoV-2, wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed wyjazdem. Negatywny wynik testu zwalnia z kwarantanny. Osoby wykazujące symptomy zarażenia COVID-19 skierowane zostaną na 10-dniową kwarantannę do ośrodków wskazanych przez władze południowoafrykańskie na własny koszt. Jednocześnie władze RPA ogłosiły listę krajów wysokiego ryzyka, ze względu na wysoką zachorowalność na COVID 19, z którymi ruch lotniczy nie będzie obsługiwany (wyjątek: podróże służbowe i związane z realizacją obowiązków dyplomatycznych). Lista aktualizowana będzie co 2 tygodnie. Pasażerowie mogą wylądować tylko w Kapsztadzie (CPT), Durbanie (DUR) lub Johannesburgu (JNB).
Pasażerowie przybywający do Republiki Południowej Afryki:
- podlegają badaniom lekarskim,
- muszą zainstalować aplikację mobilną COVID Alert South Africa.
Od 24 listopada 2015 r. w RPA obowiązują nowe przepisy paszportowe, zgodnie z którymi przy wjeździe do tego kraju są akceptowane wyłącznie dokumenty podróży posiadające cechy umożliwiające ich odczytanie w skanerze paszportowym (Machine Readable Passports). W przypadku zaistnienia ?sytuacji nadzwyczajnych? władze południowoafrykańskie dopuszczają posługiwanie się przez cudzoziemca tymczasowym dokumentem podróży w celu wjazdu lub opuszczenia terytorium Republiki Południowej Afryki i powrotu do kraju zamieszkania.
Obywatele RP mający paszporty zwykłe mogą wjeżdżać bez wiz i przebywać na terytorium Republiki Południowej Afryki (RPA) jednorazowo do 30 dni.
Szczepienia nie są wymagane.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review