Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Roseira Beach Resort

Kod oferty: WAK719708
Last minute
Kod oferty: WAK719708
1/26

Opis oferty

Region: Wybrzeże EgejskieOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK719708

Turcja/Turcja Egejska

Atuty

• Animacje hotelowe

• Prywatna plaża

• Darmowy serwis plażowy

• Krótki transfer z lotniska

Naszym zdaniem

Czterogwiazdkowy hotel oferuje udogodnienia dla dorosłych jak i również dla najmłodszych gości. Krótki transfer z lotniska, udogodniena dla najmłodszych gości, plaża w odległości kilku minut spacerem a do tego oferta all inclusive- wszystko to sprawia, że hotel jest idealnym miejscem na wakacje w Turcji dla rodzin z dziećmi.

Lokalizacja

• 10km od lotniska w Bodrum

• 44km od centrum Bodrum

• 210m od plazy

Plaża

Prywatna plaża z platformą wzdłuż brzegu oddalona o 210m od hotelu. Leżaki i parasole bezpłatne, ręczniki na depozyt. Na plaży dostępne sporty wodne za dodatkową opłatą oraz Beach Bar

Do dyspozycji gości

Bezpłatnie

Sauna, łaźnia turecka, animacje hotelowe, serwis plażowy, wysokie krzesełka w restauracji, mini club, plac zabaw, sala telewizyjna, basen zewnętrzny, ze zjeżdżalnią, basen dla dzieci.

Dodatkowo platne

Room service, lekarz, parking, market, sejf w pokoju, pralnia, telefon w pokoju(dodatkowo platny), opiekunka dziecięca, sporty wodne, masaże, peelingi.

Dla dzieci

Basen, opiekunka dziecięca, kids club, wysokie krzesełka w restauracji.

Pokoje

Hotel dysponuje 143 pokojami, które standardowo wyposażone są w łazienkę z prysznicem, telefon, minibar, suszarkkę do włosów, sejf, klimatyzację.

Pościel i reczniki wymieniane są 2 razy w tygodniu.

Wyżywienie

Oferta All Inclusive

Śniadania, późne śniadania, obiady i kolacje, przekaski w barze przy basenia, lody, lokalne napoje alkoholowe (do 23:00), słodkie wypieki.

Na plaży dostępna jest restauracja a'la carte, która jest dodatkowo platna.

Świezo wyciskane soki są dodatkowo płatne.

Udogodnienia

• Pralnia

• Lekarz

• Winda

• Poczta

• Market

Cena zawiera

Loty Czarterowe

• Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą

• Transport do miejsca docelowego

• Bagaż podręczny 5 kg oraz rejestrowany 20 kg

• Opiekę rezydenta podczas pobytu

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

• Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy

• Podatek Vat

• Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200

Cena nie zawiera

• Wycieczek fakultatywnych

• Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie

Informacje dla podróżujących z dziećmi

Dla dzieci do 18 lat wymagana jest pisemna zgoda na podróż. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka, na terenie Turcji, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajdować się będzie dziecko. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży (polakzagranica.msz.gov.pl)

Zasady wjazdu - covid-19

Od 1 czerwca 2022 r. przestają obowiązywać obostrzenia związane z wjazdem do Republiki Turcji. Zniesiono obowiązek posiadania wyników testów PCR lub testów antygenowych przy wjeździe. Przestaje równiez obowiązywać formularz lokalizacyjny.

Prosimy o sprawdzanie aktualnych przepisów wjazdowych i procedur bezpieczeństwa związanych z COVID-19 na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/turcja

Dodatkowe ubezpieczenie na wypadek kwarantanny lub izolacji

Pomoc w przypadku izolacji

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu

Zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Pomoc w przypadku kwarantanny

W przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alrmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.

Ważne informacje

Przelot samolotem realizowany jest na podstawe ważnego paszportu - dokument musi być ważny mnimum 6miesięcy od daty powrotu do Polski

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Niedziela, 14.08.2022
04:45
Lot Charter
08:25
KTWKatowice
BJVBodrum

Powrót

Niedziela, 21.08.2022
09:25
Lot Charter
11:10
BJVBodrum
KTWKatowice

Wybierz pokój i godziny lotów

Ważne!Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Pokój 2-osobowy standard room garden view

all inclusive
2 dorosłych

Wylot (KTW): 2022-08-14, godz. 04:45-08:25 (BJV). Lot Charter

Powrót (BJV): 2022-08-21, godz. 09:25-11:10 (KTW). Lot Charter

Aktualizujemy cenę

Pokój 2-osobowy standard room sea view

all inclusive, widok na morze, standardowy
2 dorosłych

Wylot (KTW): 2022-08-14, godz. 04:45-08:25 (BJV). Lot Charter

Powrót (BJV): 2022-08-21, godz. 09:25-11:10 (KTW). Lot Charter

Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Pogoda

32°C
22°C
25°C
12

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Od 19.04.2022 r. Polacy mogą wjechać do Turcji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - oba dokumenty muszą być ważne ważne minimum 5 miesięcy od dnia wjazdu do Turcji. Dokument nie może być uszkodzony. Dane na nim powinny być wyraźne. Uszkodzenia dokumentu, nieczytelne dane i pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.