Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Sanatorium St. Lukas

Last minute
Kod oferty: WAK655341

Dodatkowe opcje

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: SudetyOrganizator: Oasis ToursKod oferty: WAK655341

Opis kontrahenta

SANATORIUM ST. LUKAS

Sanatorium św. Łukasza znajduje się powyżej centrum miejscowości. To idealne miejsce na pobyt uzdrowiskowy, relaks, a także aktywny wypoczynek z rodziną. Kompleks rehabilitacyjny oferuje szeroką gamę zabiegów, takich jak inhalacje, elektroterapia, kąpiele lecznicze i masaże wodne.

Lokalizacja i odległości

Ośrodek: 200m Aneks: Świeradów Zdrój 50m Publiczny kryty basen: Jelenia Góra 40km Sklep spożywczy: 200m Zakupy: 200m, Stacja kolejowa: Szklarska Poreba 18km, przystanek autobusowy: 700m, lotnisko: Wrocław 150km, wysokość kurortu: 450-700m, teren narciarski / wyciąg: 1km, transfer z hotelu: Nie.

Ogólne udogodnienia

Recepcja, Usługi bagażowe, Przechowalnia bagażu, lobby z TV, WLAN: bezpłatnie, w lobby, Przechowalnia nart, Przechowalnia rowerów, Winda, Parking: płatny na miejscu, Euro 3, - za dzień, Sala śniadaniowa, Jadalnia, Restauracja , Bar, taras, zakaz palenia, trawnik.

Wyposażenie pokoju

Łóżeczka dla dzieci dostępne jako dodatkowe łóżko we wszystkich typach pokoi, Prysznic / WC, Suszarka do włosów: w recepcji, bezpłatnie, Możliwość wypożyczenia szlafroka: bezpłatnie, Balkon / taras: częściowo, Ogrzewanie.

Rodzaje pokoi / apartamentów

1 łóżko Pojedyncze / pojedyncze/WC, ~ 15m 2-3 łóżka prysznic / WC, ~ 17 - 20m.

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: 1, - Euro za osobę / noc.

Zawarte w strefie Fitness i Wellness

Basen kryty: ~ 48m, Łaźnia parowa, Sauna, Sauna fińska, Kabina na podczerwień, Godziny otwarcia: zgodnie z lokalną informacją.

Usługi fitness / Wellness płatne na miejscu

Zabiegi, pomoc lekarska (brak zabiegów w dniu przyjazdu i wyjazdu oraz w święta). UWAGA: dzieci do lat 16 nie są leczone.

Wyżywienie wliczone w cenę

HB - śniadania i obiadokolacja,(opcjonalnie: FB - pełne wyżywienie, All Inclusice Light)

Dodatkowo

1 x cotygodniowy wieczór taneczny.

Zajęcia płatne na miejscu

Bilard.

Dzieci

Łóżko składane; Plac zabaw dla dzieci, krzesełko do karmienia.

Zwierzęta

Tylko po wcześniejszym umówieniu, płatne na miejscu, 15, - za dzień, bez jedzenia (wymagany własny koc dla psa).

Różne

Karty kredytowe: MasterCard, Visa, Dostęp dla wózków inwalidzkich: Tak, Przyjazd od: 14:00, Wyjazd do: 10:00.

Cena zawiera/nie zawiera

Cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu wg wykupionej opcji (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz.16:00-17:00 kończy od godz. 10:00-12:00 - godziny mogą się wahać w zależności od hotelu); wyżywienie w/g opisu.

Cena nie zawiera: opieki rezydenta, kaucji, taks klimatycznych i depozytów, karnetów narciarskich (w sezonie zimowym), ubezpieczeń, dodatkowych usług płatnych na miejscu.

Hotele regulacje i zmiany po covid 19

W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania.

Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.

Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

Dokonanie rezerwacji

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta) i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
15.05.2021

Wykwaterowanie

Sobota
22.05.2021

Pogoda

17°C
5°C
6